Přejít na obsah


Fotka

Pro nás lamy - shrnutí základních pojmů a znalostí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Copak

Copak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 26 September 2008 - 7:12

Předem nahlas uvádím že jsem v tomhle oboru totální Neználek. Potřeboval bych poradit se základními věcmi které se týkají mobilu a navigace. Po dlouhém hledání jsem se rozhodl svého Legenda vyměnit za Evolve Gtraxx. Dnes mám SE K810i. S telefonem jsem maximálně spokojen, ale nevím jestli pro mě bude vyhovující. A proto se ptám: - bude tenhle telefon umět navigaci s mapou jako Legend (tzn. že půjdu podle mapy a těsně před keší přepnu na šipku)? - potřebuju symbianový telefon abych tohle mohl provozovat? - Handy Geocaching slouží k práci s listingy a mapy budu muset shánět jinde (popřípadě používat online s použitím např. mapy.cz)? Ještě jednou uvádím že jsem fakt naprostá lama (i když s vysokoškolským vzděláním) a potřeboval bych nejlépe nějakého kolegu z okolí Teplic nebo Mělníka, který by mi pomohl s nastavením telefonu a prvním zaučením. Díky všem za jakoukoliv radu ;)
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 26 September 2008 - 9:29

Zkus kouknout na prográmek TrekBuddy.
Já ho používám s W810i, s K taky určitě nebude žádný problém.
Prográmek zvládá zobrazovat offline mapy, které máš nahrané na paměťové kartě (dají se sehnat zadara na netu). Obrazovku se šipkou má taky.
Spoustu věcí a nastavení je popsáno i tady na fóru.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama