Přejít na obsah


Fotka

Wherigo v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#101 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 18:58

No, noční Jince .... to by mohlo být zajímavé. Auto mám také, ale ještě přesně nevím, co bude ve středu. Tak se necháme překvapit. No a co se týče Psa, to byla zase docela sranda, lidi ;) Jinak Dpman spíš vypadá, že ty psy jí než tráví :-))) Myslím, že Sutech byl jasně přistižen s nějakou nevábnou hnědou hmotou ve formě válečku.
  • 0

#102 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 19:37

JR12 napsal/a:
PS pro gorda: baterky i kes jsem nakonec nasel ;).


Tak to jsem rad. A ten ulovek potesi o to vic.
  • 0

#103 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 0:21

maaaca napsal/a:
Sice je disablovany, ale vypada to ze je stale hratelne a odlovitelne...

No klidne bych ji nechala odpocinout, at se vylezi z preskrtnuti, na ty vzdalenejsi by stejne drive ci pozdeji doslo :)

zlicinaci napsal/a:
Myslím, že Sutech byl jasně přistižen s nějakou nevábnou hnědou hmotou ve formě válečku.

Taky si myslim, ze Sutech akorat mlzi a snazi se to na nekoho hodit :)

Tak ty Jince by sly. Kdyz uzenu jeste kamarada, tak je to treti auto, a to by tu nasi sebranku uz pomalu pojmulo :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#104 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 0:40

maaaca napsal/a:
Sice je disablovany, ale vypada to ze je stale hratelne a odlovitelne...


Ano, hratelné i odlovitelné to je, disablované to ale bude dlouho...
  • 0

#105 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 9:54

Aha, ono to je disablovane jen kvuli tomu, ze se tam nejaka masla zamotala :) O to vic duvodu zkusit, jak si s tim poradi nase uderne komando B)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#106 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 10:41

Ono je to disablované proto, že tam šlo 9 lidí, z toho 8 wherigo-začátečníků, ale přístroj měl jen jeden, takže je to nepřekvapivě nebavilo ;) Ale nadávali jak špačci :D. Přesto v něčem měli docela pravdu, takže tu část někdy možná předělám (nicméně i za současného stavu nic nebrání v dohrání)
  • 0

#107 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 13:00

Heulwen napsal/a:
Aha, ono to je disablovane jen kvuli tomu, ze se tam nejaka masla zamotala :) O to vic duvodu zkusit, jak si s tim poradi nase uderne komando B)

Ty to zmákneš, věřím ti :-) Jinak pochopitelně doporučuji tmu a pokud možno vytrvalý namrzající déšť, jedině tehdy má lov smysl :-)
  • 0

#108 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2008 - 0:44

V případě, že by někdy wig-komando :D uvažovalo o odlovení Záhady, již jsem ji opět enabloval a to spolu s vydáním nové verze cartridge...
  • 0

#109 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2008 - 1:41

Sel by nekdo se mnou na prazska Wheriga? O nekterem vikendu (mozna by to slo i dnes, kdyz se rychle domluvime). Nechci ale jit v davu, idealne 2-3 lidi, kazdy s vlastnim pristrojem. Ja mam pravdepodobne pouzitelne pristroje dva (neozkouseno), take mohu jeden pujcit.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#110 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2008 - 13:11

Sutech napsal/a:
V případě, že by někdy wig-komando :D uvažovalo o odlovení Záhady, již jsem ji opět enabloval a to spolu s vydáním nové verze cartridge...

No proto! Už jsem se lekl, že jsi pořád mírně naštvaný ;)
  • 0

#111 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2008 - 18:21

A středa se nám blíží :)
  • 0

#112 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 19:51

zlicinaci napsal/a:
Jinak pochopitelně doporučuji tmu a pokud možno vytrvalý namrzající déšť, jedině tehdy má lov smysl :-)

Ja myslim, ze to tentokrat nebude tak zly, jedna predpoved hlasi dest a kolem peti stupnu a jina jasno a mraz :) A ja jsem si privezla z brnenske Tmou nejaky moribundus, takze se mi zvysuje obtiznost, hec :)

Coz nas ovsem stavi pred otazku: Zahadu nebo Nugetky? Kamarad tak pozde (hlasila jsem opet osmou hodinu) nejede, tak myslim, ze se to bude odvijet od poctu ucastniku ku poctu geovozu.
Zna nekdo nejlepsi stycny bod, kam saha mestska doprava a urcite tamtudy budou projizdet geovozy smer Jince?
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#113 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 21:26

Hlavne to naplanuj dobre. Pokud bychom jeli vozmo, jde udelt i vice sbernych bodu. Ja bych jel z Budejovicke, nemam dalnicni znamku, takze Strakonicka je pro me tabu.
  • 0

#114 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 22:01

Klidne bych mohl vyrazit i driv (treba v 18:00) a podivat se tam po okoli, urcite tam nejaka keska bude.
  • 0

#115 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 22:16

Tak jak jsem na to koukal, do Jincí nemám, jak se dostat, takže se nebudu moct přidat, ledaže by mě někdo hodný vzal k sobě do auta :)
  • 0

#116 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 22:32

gord napsal/a:
Hlavne to naplanuj dobre.

Ja a planovat jizdu autem? To se vystavujete smrtelnemu nebezpeci :)) Nechcete mi rovnou pujcit klicky a vytvorit si svuj vlastni geohrobecek u silnice? .) Radsi bych duverovala GPSce, ale normalne vypada trasa Krc-Kamyk-Modrany-Komorany-Zbraslav- Radotin-Cernosice-Dobrichovice-Revnice-Hostomice. K nastupu pripada v uvahu ta Budejovicka, Modrany s tramvaji 3, 17,21 a Radotin, kam jezdi bus ze Smichace.

gord napsal/a:
Klidne bych mohl vyrazit i driv (treba v 18:00) a podivat se tam po okoli, urcite tam nejaka keska bude.

Jo, je tam peknej kopec se ctyrma kesema a ja mam stredu volnoou :)
Hlavne si vymyslet, co chces za benzin a ridicske aktivity, jinak to vymyslim ja B)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#117 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 8:11

Heulwen napsal/a:
Ja a planovat jizdu autem?


Ja myslel vymyslet, zda ty Jince nebo Praha (tj. Zahadu nebo Nugetky). Takze nejdulezitejsi otazka: co? Zbytek muze nasledovat az po jejim zodpovezeni.

V pripade Jincu jsem nabizel auto, ale klidne muzu i vlakem. Jen bude asi problem s navratem.

Heulwen napsal/a:
Hlavne si vymyslet, co chces za benzin a ridicske aktivity, jinak to vymyslim ja B)


To je to nejmensi. Na benzi se slozime se vsichni, kdoz autem pojedou. Navrhoval bych rovnym dilem. Zbytek je poplatku prost ;)

Sutech napsal/a:
Tak jak jsem na to koukal, do Jincí nemám, jak se dostat, takže se nebudu moct přidat, ledaže by mě někdo hodný vzal k sobě do auta :)


Takovych asi bude vic, proto jsem navrhoval to auto. Takze pokud Jince (a okoli), moje auto: Heulwen, Sutech, ja a jeste jedno, v nouzi 2 mistecka.

Pokud bude vic aut, muzeme se sejit na startu wheriga nebo jit kazde auto zvlast (Baskervill tak stejne dopadl, utvorily se skupinky. Osobne mi to pripada i rozumnejsi, 15 lidi najednou je na muj vkus fakt docela dost).

Heulwen, je to ted asi na tobe, hlavo komanda.
  • 0

#118 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 8:42

No tak já to mám myslím vyřešené. Jdu na třídní schůzku geosynka, která skončí netuším kdy. A vzhledem k tomu, že je to v centru a nebudu tam autem .... já vypadám připravený na příští středu v osm někde.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#119 JR12

JR12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 10:20

Toz ja bych se taky jeste hlasil, jestli je jeste volne nejake to mistecko v aute :-). Jinak na otazku "CO?" je docela tezke odpovedet. Jestli ma ridic ci potencionalni ridici cas obe nasledujici stredy, tak je to podle me jedno. Tady uz nam pomuze asi jen hodit si minci. Takze panna nebo orel nebo vlastne "lev" nebo "karluv most" (hazel jsem petikorunou). Me teda padl "lev", takze Jince. Co padlo vám? :D :D
  • 0

#120 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2008 - 10:31

dobra, pokud Jince, tak pocitam i s tebou, tedy v aute jsme uz 4. Opakuji: pokud tam pojedeme zitra (za tyden nevim, jak to se mnou bude), Heulwen ma pravomoc urcit kam pujdeme, je puvodni matka myslenky stredecnih wherigo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama