Přejít na obsah


Fotka

GgStat


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1202 odpovědí na toto téma

#1101 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 23:31

tak jeste 1 problem, kdyz kliknu na ikonku statistiky (dle navodu) tak mi vybehne chyba:
Vložený obrázek

vše mám nejnovejsi verze, soubory nakopirovany, login a pass vyplnen.. tal nevim.. Navic pri instalaci geodetu nemam slozku DATA ale jakousi distdata.
  • 0

#1102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 9:00

m4rkus napsal/a:
no a navic pri instalaci geodetu mam slozku distdata misto data :o


http://geoget.ararat...p/doc:user:dirs
  • 0

#1103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 17:52

gord napsal/a:
Tak jsem zkousel prejit taky na 1.23 a rekl bych, ze v razeni je chyb, ktera zpusobuje, ze nejde radit jinak nez abecedne, protoze se k razeni predava neci jineho nez by melo. Poslal jsem sve domnenky MaFovi, uvidime. Zatim zustavam u 1.22.


Dneska jsem si s tim hral a po komunikaci s MaFou konstatuji: razeni funguje snad tak, jak ma. U me byl problem s tim, ze pouzivam perlovou verzi a mnou pouzivany perl ma nekde tak trochu problem s nekterymi regularnimi vyrazy.

Vyzkouseno a funguje: SORTTAGINDEX nabyva hodnot 0 az N, kde N je pocet sloupcu tabulky. Hodnota 0 znamena abecedni razeni podle TAGu (bez ohledu na to, zda je nebo neni do tabulky zarazen jako sloupec). Ostatni hodnoty znaci poradi sloupce zleva :).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 17:55

m4rkus napsal/a:
tak jeste 1 problem, kdyz kliknu na ikonku statistiky (dle navodu) tak mi vybehne chyba:
Vložený obrázek

vše mám nejnovejsi verze, soubory nakopirovany, login a pass vyplnen.. tal nevim.. Navic pri instalaci geodetu nemam slozku DATA ale jakousi distdata.


Odhaduji, ze ti chybi soubor Autistat.ini. Nevim, jestli to uz mikrom vyresil, ale pokud ho nemas, vytvor prazdny soubor s timto jmenem v adresari autostatu. Po startu autostatu si vse nastav (vcetne podrobneho nastaveni!)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1105 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 17:59

m4rkus: prosim, Geoget, ne Geodet.
  • 0

#1106 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 12:47

Blíží se nám Ježíšek a já se rozhodl vás obdarovat novými mapami nálezů pro GgStat. Již včera jste si mohli přečíst ve vláknu Geogetu o testovací verzi a teď tu máme finální verzi. Na http://www.geocachin...tat/manual.html najdete stručný návod jak správně nastavit url pro vykreslení map, které jsou vykresleny dole na stránce.
Pokud však vydržíte, MaFa za nějakou dobu zapracuje nové mapy do GgStatu pro automatické generování.

Tak šťastné a veselé.
  • 0

#1107 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 22:34

Možná to tady už bylo ale nějak nemám chuť prohrabávat 56 stran diskuse. Tedy jaký je problém: ve výsledných statistikách v sekci nálezy v jednotlivých zemích mi chybí cache, součet procent za jednotlivé země dává nějakých 66%. Myslím že to bude asi postupným dělením ČR podle krajů. Nevíte jak to napravit? (GGstat mám 1.1.24)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1108 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 10:05

Rekl bych, ze to bude tim, ze u nekterych kesi neni spravne nastaven Stat. U mnoha kesi je/bylo totiz k "Czech Republic" doplneno i jmeno kraje a pak to ggstat nepozna jako spravny stat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1109 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 11:08

Tak problém je skutečně v databázi GeoGetu, postupně aktualizuju listingy, kde je jako stát uveden některý z krajů.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 11:43

Ze ty jsi nekdy importoval data ze Skrysotlace? ;) Ten ma totiz dlouho trvajici chybu,z e spatne dekoduje country a state. V nejnovejsich verzich GG je tento problem opraveny, takze i kdyz mu predhazujes takto pokazena data v GPX, vyporada se s tim. To ale plati pro data, ktere importujes novejsi verzi.
  • 0

#1111 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 12:40

Může mi někdo poradit jak vytvořím ikonu pro plugin do GeoGetu? Zkoušel jsem to pomocí online generátoru, ale ikona se v programu nezobrazí. Jinak používám obrázek typu png o rozměrech 16x16 px a 4 barvy
  • 0

#1112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 13:11

musi to byt bmp 16x16. Jde ti o to vytvorit nebon pouzit? Vytvorit ji muzes v jakemkoli editoru, ulozit jako BMP. Pouziti pak zavisi na tom, v cem a jak pouzit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1113 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 13:14

Díky za radu. Jde mi o to vytvořit textový řetězec v BASE64 či jak se to nazývá. Nevěděl jsem, že to musí být BMP. Už mi to funguje :). Myslím tím, že se zobrazí ikonka u pluginu v GeoGetu.
  • 0

#1114 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 14:50

Jinak: po dlouhou dobu byl limit na 16barev, ktery byl ale v nekolika poslednich verzich jiz odstranen. Nyni by melo fungovat zcela normalne 24bitove BMP.
  • 0

#1115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 16:44

Jojo. Pokud ale bude GG pusteny na systemu s mensim poctem barev, melo by to i samo prevest. ;)
  • 0

#1116 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 9:37

Zdravim, zalozil som nove vlakno a zrejme som mal dotaz pisat sem... kazdopadne moj dotaz sa postupne vyvinul v dotaz uplne iny, vlakno zavriem..

generator map mi vygeneruje nasledujucu mapu
http://www.geocachin...ACCUUHHMMJJPPLL
ja teda dufam ze vy vidite po zobrazeni obrazku rovnaku blbost ako ja :) Experimentoval som dlho a zistil ze problemom su cache v jihomoravskom kraji. ked ich z geogetu zmaznem tak je mapa ok. ale staci aby mi jedina ostala a mapa sa rozpadne. Tiez som zmazal vsetky cache okrem tych jihomoravskych a stale to bolo zle.

Najnovsia ficura je ze ked si necham len jednu jihomoravsku cache tak mi ggstat padne na tomto

Subroutine import redefined at POSIX.pm line 21.
Subroutine croak redefined at POSIX.pm line 29.
Subroutine AUTOLOAD redefined at POSIX.pm line 39.
Subroutine DESTROY redefined at POSIX.pm line 80.
00:00.163634 --> GgStat Started
Actual Directory: D:/software/GGStat
Database File: D:\software\GeoGet\data\geoget.db3
Output File: stats-test.html
Template File: Template.test
00:00.164487 --> Configuration loaded - 17 commands processed
Illegal division by zero at script/GgStat.pl line 2234, <100> line 56.

tie subroutiny su tam stale, neviem co su zac, co je nove je ze delim nulou :)

diky za pomoc, uz neviem kam dalej
  • 0

#1117 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 9:57

Tech Subroutine si nevsimej, v tom problem neni. Ta chyba je nejaky problem pri zpracovani nelezenych kesi z databaze, to byde muset prozkoumat autor. Osobne bych tipoval na nejaky problem s databazi, jinak me nenapada, proc by to melo padat jen tobe a nikomu jinemu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1118 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 10:27

Proste mas v databazi (v GG) v kraji misto jihomoravskeho kraje Czech~Republic - kdyz si to nahradis v tom odkazu za BB, tak je vse jak ma byt. Takze si poradne zkontroluj obsah tagu CZ kraj.
  • 0
MaFa

#1119 JTaAminka

JTaAminka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2010 - 11:35

ha tak som konecne zistil aku blbost som urobil :) keby sa niekto chcel pouzict z mojej chyby tak ked som mal problemy s generovanim statistik som skusal definovat kraje a vysledkom bolo ze som v template zabudol nasledovny riadok ktory som nevedel co robi lebo popis funkcie som nenasiel, teraz uz viem ze pre kraj Jihomoravsky to nadefinuje kod Czech~Republic DEFINECOUNTY Czech~Republic Jihomoravsky doviedol ma k tomu predchadzajuci post za ktory som moc vdacny a trocha reverse engineeringu GgStat.pl - asi sa naucim perl :) diky za pomoc!
  • 0

#1120 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 7:00

MaFa napsal/a:
Proste mas v databazi (v GG) v kraji misto jihomoravskeho kraje Czech~Republic - kdyz si to nahradis v tom odkazu za BB, tak je vse jak ma byt. Takze si poradne zkontroluj obsah tagu CZ kraj.


Achjo ty Kraje/Okresy :D
s těma já mám pořád nevysvětlitelný potíže na jednom počítadle se generují hezky česky a na druhým se mi hezky zmrší a tak je to pořád neřád :-) a nepřišel sem na to proč ani po půl roce....
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama