Přejít na obsah


Fotka

Pěkná cache v Praze?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Lenka1982

Lenka1982

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 21:39

Zdravím všechny. O víkendu zřejmě budu v Praze a ráda bych odlovila i nějakou tu cache. Když tak koukám na mapu, jsem bezradná (je jich příliš na výběr). Mohl byste mi někdo nějakou doporučit? Nějaké extra pěkné místečko, pěkné provedení, nějakou lépe udržovanou, která se dá najít jen podle mapy a hintu? Předem děkuji za tipy. Pohybovat se budu Anděl-Řepy a tak tou stranou, ale nevadí, pokud to bude na druhé straně Prahy, pokud se tam bude dát nějak dostat. ;)
  • 0

#2 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 21:59

Tehle specifikaci odpovidaji napr. tyhle tri: GC109FP GC19488 GC19YM8 I s logovanim to budes mit za mene hodku a jsou to tri ruzne zajimave mestske schovky
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#3 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 6:54

No ja bych taky doporucil GCRG8P. Nejedna se o zadne male mikro, a je to paradni napad a provedeni. A bez GPS se to taky da, nebot cache je hned videt. :D
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 8:17

Tak druhou stranu Vltavy ti moc neporadím, tam to taky ještě nemáme vysbírany :-( Ale je to zase neustálá otázka, proč se všichni brání nějakému hodnocení keší, žebříčkům a TOP "city" keší pro právě takovéto návštěvníky...:@
  • 0

#5 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 8:48

Není to sice na požadovaných místech, ale v centru, ale mě se opravdu moc líbily keše GC14WV8 a GC1B418 - zajímavá místa v centru Prahy, kterých si turista většinou nevšimne, a provedení keší je také moc pěkné.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#6 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 9:15

Andel - Repy? Tam byvam ;) Tak urcite by som odporucil GCV2KZ, velmi pekne miesto i vyhlad, ale na 5 minut nie je. Treba totiz zistit, kadial sa tam dostat (ked tak mozem poradit :) ) Zaujimava je i GC1A8X5, ale pre dievcata by som odporucal asi len v sprievode. GC1DQ48 a GC1BG5N tiez privedu na zaujimave miesta, len to chce predom vyriesit (otazka 5 minut). ... tak mas dalsich par tipov :)
  • 0

#7 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 9:17

... teraz som sa docital k tomu "jen podle mapy a hintu". Tak to asi z tych mojich nepojde ani jedna :(
  • 0

#8 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 9:35

a kdyz uz budeš na CWG a Kriegelovi, zkus i multinku Poklad plný propisek - moc hezky park a na konci super krabice aha, jako magic jsem si nevsiml, ze bez GPS, takze taky beru zpet Ale pokud ti jde o zajimavou symbiozu kaple, památné lípy, plechu a kolejí a nevadi Ti mikro, zkus na Repich - Kaple nalezeni sv. Krize. Pomoci fotomapy a hintu nemuzes nenajit
  • 0

#9 Radekb

Radekb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 10:31

Nedávno jsem bez GPS odlovil GC18TQZ, pokud ji ještě někdo nedoporučoval.
  • 0

#10 Lenka1982

Lenka1982

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 10:44

M@gic napsal/a:
Andel - Repy? Tam byvam ;)

Tak urcite by som odporucil GCV2KZ, velmi pekne miesto i vyhlad, ale na 5 minut nie je. Treba totiz zistit, kadial sa tam dostat (ked tak mozem poradit :) )


No... něco takového jsem myslela. Já se tam nepotřebuji dostat za pět minut, ráda si udělám procházku, když to bude stát za to! No ale ovšem nalezitelného s mapou. Mno... koukám na tu fotomapu. Podobnou už jsem hledala, ale fakt, že v místech, kde to bylo o dost jednodušší, protože mě modrá turistická dovedla až tam :)

Projdu si ta vaše doporučení. Díky všem.
  • 0

#11 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 11:24

V Praze jsem jako začátečník bez GPS ulovila Píseckou bránu /GC1CA2Y/ a Břevnovský klášter, který je ale už zrušen.
  • 0

#12 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 11:44

no tak tady máš nějakou trasu dojeď metrem na nejhezčí stanici na trase C Střížkov tam máš jednu pak projít parkem přátelství a šup na Sysel keš po cestě máš ještě pár jiných ale to už záleží na tobě no a nakonec tu jedinou pro kterou si opravdu jdeš tak starou náves od nějakýho MWH :D výlet tak na 90min a po cestě uvidíš hezkou stanici pěkný park přátelství nadýcháš se smogu při přechodu dálnice koukneš se na letiště na syslíky bohužel už spí a nakonec na předělanou starou náves.no a pak do tesca a třeba do kina .:D
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#13 Pidimuzicek

Pidimuzicek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 11:47

Doporučuji restaurant EXPO 58, je to trosku adrenalinek s NÁDHERNYM vyhledem na Prahu a myslim ze bys ji nemela vynechat!
  • 0
Pidimuzicek

#14 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 16:10

Záleží co chceš, jestli v vysloveně městskou (centrum, památky a pod. - tam jich je spousta) nebo i v Praze trochu přírody. Já osobně mám rád třeba kešky v Prokopském údolí nebo na Divéké Šárce. Je jich tam dost na to aby si to člověk pěkně prošel a nepřipadá si jako v Praze. Ale jak píšu, chtělo by to specifikovat co přesně chceš (město/příroda/mix) :) PS: je potřeba hledat i špatné kešky, aby si o to více člověk vážil těch hezkých ;)
  • 0

#15 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 16:59

Pokud ještě půjčují lodičky, Na Palube je vážně prima :)
  • 0

#16 Lenka1982

Lenka1982

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 19:41

LaLu Team napsal/a:
Záleží co chceš, jestli v vysloveně městskou (centrum, památky a pod. - tam jich je spousta) nebo i v Praze trochu přírody. Já osobně mám rád třeba kešky v Prokopském údolí nebo na Divéké Šárce. Je jich tam dost na to aby si to člověk pěkně prošel a nepřipadá si jako v Praze. Ale jak píšu, chtělo by to specifikovat co přesně chceš (město/příroda/mix) :)
PS: je potřeba hledat i špatné kešky, aby si o to více člověk vážil těch hezkých ;)


No když tak procházím ty městské, tak bych nejradši nějakou v přírodě. Jsem takový procházkový typ a Šárku třeba mám moc ráda, takže na cache tam jsem koukala jako první. Bohužel to tam tolik neznám, tak nevím, jak bych se orientovala. Uvidím....
Ale asi opravdu radši ty parky než nějaké mosty a sochy.
Mikro mě zatím nějak vůbec neberou.
A když už pro nějakou jdu, čekám hezké místečko a poklad jako bonus ;)

Jo a těch hezkých si vážím už teď, ač jich mám na kontě teprve maličko. Ale po zkušenosti, co jsem šla pro keš sice pod krásný most, ale do skládky, záchodu opilců a do kopřiv a koňských koblížků, tak mě to tak znechutilo, že jsem to vzdala a tu keš ani nehledala.
Kopřivy a koně fakt nevadí. Ale ta keš mohla být na sto hezčích místech kolem dokola. :(
  • 0

#17 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 20:50

Dneska bnohužel člověk narazí na "bezďáky" v Praze skoro všude. Čím méně navštěvované místo, tím větší pravděpodobnost, že tam budou. Naštěstí tu máme skoro zimu, takže se začnou stahovat do nádražních hal a pod., takže příroda v Praze bude na chvilku prázdnější (ale ten bordel tam bohužel zůstane). Pokud tedy můžu pár návrhů: V Prokopáku třeba GCDF3F, GCVN84, GCZ38X nebo GCNHHC ale i ostatní kešky v této krásné lokalitě stojí za to. Už jen ta cesta k nim je většinou prima odpočinková. Pokud chceš trochu adrenalinu, dej si Odulu (1,2,3). Když člověk zvolí špatnou trasu, stojí to za to ;) Pěkné kešky jsou ale i ve Stromovce (pořád je to ještě příroda, i když už trochu více umělá :)) a svého času i na Petříně (tam ale neni o bezdomovce nouze).
  • 0

#18 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2008 - 8:36

Já doporučuji prakticky cokoli od Mel-Mana, má senzační listingy, kde se toho člověk spoustu věcí dozví. A jeho kesky jsou pověstné ;) Doporučuji hlavně Laurenziberg-Petrin 1891 (GCXJR2), na tu se hned tak nezapomíná. Navíc je na Petříně, kde je spousta dalších pěkných keší (nař. Postcard Exchange). Jinak u mě osobně vede Mel-Manovka KOLONKA na Letný, jenže od tý doby co tam hrabou tunel místo ztratilo půvab, ovšem pořád se jedná o jednu z nejvychytanějších mikrokeší v Praze ;)
  • 0

#19 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2008 - 9:09

Doporučuji "Dnes nebude otevřeno ( svačinka na terase) GC10AW3. Je tam moc pěkný a neokoukaný výhled na Prahu. Jen je potřeba zvolit správnou přístupovou cestu. Vchod je výtahem z venku, ne přes Kotvu.
  • 0
Sylvia999

#20 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2008 - 12:43

Pěkné pražské kešky jsou také v tomto bookmarku:
http://www.geocachin...9a-1c54bc91928b
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama