Přejít na obsah


Fotka

Návštěva jeskyně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 11:44

Ahoj kamarádi, kolegové,
Původně na dětskou výpravu jsem plánoval návštěvu jeskyní v lomu Chlum u Srbska s průvodcem. Jedná se o Srbskou jeskyni a Netopýrku, nacházející se u kešky http://www.geocachin...3c-6a844f3bd12e Jim Goff GCJMXQ . Standartně se tam člověk nedostane a proto je mi líto rušit průvodce. Proto se chci optat, nechcete někdo v neděli 5.10.08 v 10,00 jít na prohlídku těchto jeskyní? Je to vhodné i pro děti, třeba od šesti let. Za průvodce bude spelolog a moje maličkost. Skupina by měla čítat maximálně 20 osob, pak můžeme zajistit bezpečnost skupiny.
Pokud máte zájem, ozvěte se na [mail]lakomec.pitris@seznam.cz[/mail] . Je to velice zajímavé a vyzkoušené jak malými dětmi, tak dospělými geocachery.
Pozor, nejedná se o standartní komerční prohlídku a je velice pravděpodobné, že se vrátíte docela zašpinění. Dále je s sebou důležité mít čelovku a přilbu, alespoň cyklistickou.
A protože to průvodce dělá ve svém volném čase, je slušností mu dát flašku. Proto budu od přihlášených vybírat na lahev, kterou jsem koupil za 300,-Kč. To znamená, že pokud nás bude deset, každý dá ...pokud dvacet, každý dá...
Těším se na vás. Ahoj Pitris
  • 0
Ahoj Pitris

#2 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 11:53

Hned jsem Ti psal... :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#3 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2008 - 16:11

Výborná záležitost, bohužel se mi nehodí termín. Ale určitě to bude stát za to (trochu závidím ;))
  • 0

#4 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 01 October 2008 - 21:51

Jestli je to ta samá jeskyně, kde jsme byli s Pitrisem vloni 22.9.2008, pak tuto výpravu doporučují dva ze čtyř členů ProKesTom týmu ... a to jen proto, že ti druzí dva tam nebyli.
  • 0

#5 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2008 - 5:52

Uz se tesime, krasne zarive oranzove helmy a celovky jsou pripraveny, jeste vybrat nejake speologicke obleceni :)
  • 0

#6 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2008 - 9:04

Cau uz jsem psal email moc se tesime, Misa ma jiz jeskynarskou horecku:)
  • 0

#7 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2008 - 11:13

Termin mi bohuzel take nevyhovuje, ale pokud by se to planovalo jeste nekdy v budoucnu, nadsene bych byl pro :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#8 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2008 - 19:41

Cauky, jen info pro ostatni, taky jsem napsal za dva cleny. t
  • 0

#9 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2008 - 20:29

Takové malé, velmi malé OT, prosba o pomoc - tipy: Pro jednu kešku hledám šikovnou jeskyni (no, spíš víc jeskyněk). Raději malou, daleko od mudloprovozu, bezpečnou pro kačery i pro faunu/floru před kačery ... Lokalitou vyhovuje krasová oblast 23,24,27,... čili okolo výše zmíněných jeskyní až po Lochkov). Hodila by se jeskyně v blízkosti jezera či rybníka. Nějaký tip sice mám, ale zatím nejsem plně spokojen. Pokud budete mít někdo tipy, uvítám je nejlépe mailem, ať tu neuveřejňujeme budoucí možné stage.
  • 0

#10 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2008 - 2:29

Tak bohužel skupina je uzavřena. Rád bych vyhověl všem, ale to opravdu nejde. Snad příště. Děkuji za zájem. Do děr chodíme docela pravidelně, tak se můžeme domluvit. Ahoj
  • 0
Ahoj Pitris

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 14:50

BYLO TO BEZVA. Díky! Pár nevalných fotek jest zde:
http://bororo.rajce....lumu_5.10.2008/
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 16:55

Děkujeme za bezva akci i za fotky.
  • 0

#13 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 17:58

Super akce, Misa rikal ze si to rada zas nekdy zopakne. Nemate jeste nekdo fotky, muzete je nekam nahrat?
  • 0

#14 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 19:24

Ahoj, byla to nádhera. Otevřel se nám svět, o kterém jsme předtím jenom četli. A opět se potvrdilo, že kačeři jsou bezva komunita. Vzhledem k tomu, že jsme s sebou neměli našeho staršího syna (Crocky Jr.), tak případné opakování bychom jenom přivítali. Fotky mi nevyšly, protože holt kompakt bleskne tak na oslavu narozenin, ale do jeskyně je to slabý a o dospělou zrcadlovku jsem se bál, tak jsem ji nechal doma. Bohužel... Takhle krásně zabahnění jsme ještě nikdy nebyli! Díky a zase někdy na viděnou!!!
  • 0

#15 TomDavid

TomDavid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 19:48

No proste parada. Deti to meli jako akci k oslave nalezu ctyrste kesky a opravdu nevim, cim tohle za dalsi stovku trumfnem. Rozhodne neberou nudnou zmrzlinu nebo dort. Diky.
  • 0

#16 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 19:50

Naprosto uzasna zalezitost:) Na zacatku jsem mel strach, ze se snad nezucastnime, protoze Misa se trosku vzpirala, ze se nikde plazit nebude. Nakonec byla nadsena stejne jako ja a malej. Diky Pirtisi za super dopoledne, fakt moc velka zabava. THX!!! BTW: pokud mate nakou fotku, tak nekam vystavte. Dik.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama