Přejít na obsah


Fotka

Přídavná anténa MAG GN 2010


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 10:00

Nevíte někdo kde sehnat přídavnou anténu na tuto navigaci? Oficiální stránky výrobce nemá, tak nevím kde ji koupit. A na stránkách prodejce žádný info o konektoru na připojení nic není. To je ona: http://www.petra.cz/...go-vych-evropa/ Už ji docela dlouho a úspěšně na Geocaching používám ale někdy mám v lese docela na nic signál. Díky za každou radu.
  • 0
Ona tam někde bude

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 12:21

A má tedy na přídavnou anténku vůbec konektor? (Má má na sobě fyzicky jiný konektor než USB a jack na audio výstup?) Pokud jo, zkus ho popsat nebo vyfotit.
  • 0

#3 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 12:27

Nechci moc prudit, ale v tom popisu se o žádném konektoru pro externí anténu nepíše... EDIT: Sice prodejci specifikace od sebe dost často "opisují", ale i na dalších e-shopech o tom konektoru není ani slovo... Maximálně USB, jack na sluchátka a slot pro paměťovou kartu.
  • 0

#4 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 12:50

http://www.suntech.c...avigace-iGo.htm * External N/A :(
  • 0

#5 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 13:54

Jarous1 napsal/a:
Nechci moc prudit, ale v tom popisu se o žádném konektoru pro externí anténu nepíše...

EDIT: Sice prodejci specifikace od sebe dost často "opisují", ale i na dalších e-shopech o tom konektoru není ani slovo... Maximálně USB, jack na sluchátka a slot pro paměťovou kartu.


To já vím, konektor na zadní straně je ale nevím co je to zač, vyfotil jsem ho ale nepůjde tam nic poznat detail je roznazanej. Musím si koupit pořádnej foťák. Kámoš má MIO a má tam stejnej...
  • 0

#6 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 14:04

No je to docela vtipný. Na stránkách výrobce maj pod položkou Internal antenna uvedeno
1. Embedded type
2. Connector for extend antenna
A v políčku external antenna maj "N/A"
Tak to teda nevim, co si o tom myslet. :D Podrobnej manuál pro 2010 samozřejmě na netu nemaj, narozdíl od jiných typů, kde externí anténa je uvedená. To je zas výrobce.:|:(
Možná zkus nějakou anténu pro Mio, ale raděj bych nejdřív zkoušel a pak až kupoval.
  • 0

#7 pukavec

pukavec

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2008 - 18:54

Já sháním anténu na Mio H610, ale zatím jsem na netu našel jen anténu na střechu auta. A tu sebou nosit nehodlám. Nevíte někdo o něčem menším?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama