Přejít na obsah


Fotka

Garmin VISTA C a nahrání pouze 50 geocachí z MapSource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 9:44

Dobrý den, mám problém s tím, že pokud nahrávám geocache z MapSource do Garmin Vista C (do MapSource je importuju přes exportovaný GPX soubor z GSAK), tak se mi nahraje pouze 50 cachí (aspoŇ to tak vypadá v samotném prohlížení bodů v Garminu). Přitom, Vista by měla zvládnout 500 bodů, v MapSource jsou také body vidět všechny, jsem na něj hodnej, zkouším víckrát, nadávám. :) A už opravdu nevím, jak dál postupovat. Fóra jsem procházel, na geocaching.cz wikipedii, také nic. :/ Mohu poprosit o radu?
  • 0
:)

#2 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2008 - 11:52

Zdravím, mám Vistu Cx, takže se domnívám, že to bude to samé. Pokud otevřeš prohlížení seznamu cachí, zobrazí se jich pouze část a to v okolí místa, kde se pohybuješ. To vše při volbě "Najít nejbližší". Zkus zadat volbu "Najít podle jména" a vyber nějakou, která se ti předtím nezobrazila v předešlé volbě, měla by tam být.
  • 0
Ať Vás signál provází!

#3 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2008 - 20:20

Rys Javorice napsal/a:
Zdravím, mám Vistu Cx, takže se domnívám, že to bude to samé. Pokud otevřeš prohlížení seznamu cachí, zobrazí se jich pouze část a to v okolí místa, kde se pohybuješ. To vše při volbě "Najít nejbližší". Zkus zadat volbu "Najít podle jména" a vyber nějakou, která se ti předtím nezobrazila v předešlé volbě, měla by tam být.


Jo, bylo to tohle. Pak jsem na to už přišel sám, stačil pohled na mapu. Ještě mi teda sem tam, když zadávám body k navigaci ručně, skočí čára šipky při navigaci kousek od středu, a přijde mi, že ukazuje jinam, ale to snad nějak vyladím, při hledání "pokladu" mě to navádí dobře.
  • 0
:)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama