Přejít na obsah


Fotka

Uprava vystupniho GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Quido69

Quido69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 12:15

Zdravim mam navigaci oregon 300 na export gpx pouzivam programy skrysotlac a GeoGet. Potreboval bych upravyt text ke kesi tak aby obsahoval jen zakladni informace plus hint a pote fungovali v oregonu ve schrance s poklady. Nebo doporucte nejaky jiny program. Jeste bych rad poprosil nejakeho uzivatele premium uctu na GC.COM jestly by mi nemohl zaslat GPX z GC.COM na email Quido69@gmail.com. Predem dekuji
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 13:02

geoget ma vsechny exporty resene pres makroskripty, ve kterych si muzes vystup modifikovat naprosto dle libosti.
  • 0

#3 Quido69

Quido69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 15:34

HaLuMa napsal/a:
geoget ma vsechny exporty resene pres makroskripty, ve kterych si muzes vystup modifikovat naprosto dle libosti.


Je nekde navod jak upravovat ty skripty?
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 16:09

Vybrat takovy skript, ktery je nejjbliz tvemu zameru, zkopirovat jej pod novym nazvem a pak editovat. Na to potrebujes trosicku programatorskeho mysleni, abys pochopil co se uvnitr deje, a dokazal ta najit to spravne misto, ktere hodlas modifikovat. Ve zkratce, je tam funkce, ktera je volana pro kazdou exportovanou kesku, a v nejakych promennych mas k dispozici vsechny udaje o kesce, vcetne waypointu, atd. A z techto informaci skript sklada vysledek, ktery pak Geoget zapisuje do vystupniho souboru. Popis promennych a funkci pouzitelnych v makroskriptech je na Geogetim webu.
  • 0

#5 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 16:15

Já mám Colorado a to k Oregonu má velmi blízko. Z programů pro Geocaching používám MoZiGo. Jsem s ním maximálně spokojen a to včetně exportu do Colorada. http://mozigo.zubor.net/ Dokáže toho velmi mnoho, je zdarma, a stále se zlepšuje !!!
  • 0

#6 Quido69

Quido69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2008 - 16:15

Dik za radu zkusim se stim nejak probrat
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama