Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Zmena jména


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 19:21

Dá se nějak zmenit uživatelské jméno na geocaching.com? Díky
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 19:39

Automaticky, pomocí nějakého formuláře, bohužel ne. Jediným způsobem je napsat přímo na gc.com mail a zažádat o změnu. A nebo si založit nový účet ;)
  • 0

#3 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 20:18

Přikládáme přesný a ověřený návod z Poníkova pera"

- Chci změnit svůj nick pod kterým se přihlašuji na geocaching.com, poradíte mi jak na to?

Postup změny nicku (anglicky) je součástí Geocaching FAQ: Link
citace:
Due to a recent feature change to our website, we now have the ability to grant username changes under qualifying circumstances. Approvals of username changes are at the discretion of Groundspeak, Inc. and need to comply with the Terms of Use listed here: Link.

Please ensure the username is available before making the request via a search using this page: Link. If your search comes up empty, then the username is available. Note: It is not necessary to create an account using the intended username. We'll do that. If the username already exists and has ever been validated, or the username has been used in any way, then the username is not available.

The request for a username change needs to be made from the email address in your account profile and sent to contact@Groundspeak.com. Provide the current username as well as the requested new username. Please make sure you specify the exact spelling, spacing and capitalization for your new username.

Zkráceně česky:
Před změnou je vhodné si ověřit volnost požadovaného nicku na geocaching.com/email Link - pokud po zadání nevypadne žádný nick, je tvé vybrané jméno volné...
Na změnu nicku ti stačí stručná žádost o změnu nicku poslaná z emailu,
který máš na GC.com registrován (na který ti chodí GC maily)
na adresu contact@Groundspeak.com
(viz. třeba příklad... I would like change my nick "staré jméno" on nick "nové jméno" Thanks.... )
Před odesláním mejlu si svůj nový nick zkontroluj, abys v něm neměl chybu, protože, jak to tam pošleš, tak ti to změní :-)


Jen to pár dní trvá..
  • 0

#4 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 20:24

Jak je to prosím ze všemi odlovenými keškami a tracakbles??? na stary nick mam premium members, bude se vztahovat i na novy nick..... Vlastne jsem se zaregistroval jako Pechy ,ale bylo to plné , tak jsem tam hned nasmazil pechytce ... tce jako Teplice , nevedel jsem jakozto zeleny kacirek , ze nick je stredobod deni .. stacilo by mi obycejne podtrzitko pechy_tce nebo neco podobneho B)
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#5 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 20:30

Pokud použiješ postup s mailem na gc.com vše se převede...prostě si to asi v databázi přepíší. Jen u naší vlastní keše jsme museli náš nick přepsat, ale byly stále naše (nového nicku ), do políčka majitel keše, se totiž může psát cokoliv
  • 0

#6 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 23:01

Jseš si tím jistý(á)? Já moc ne. :) Dle mého, tedy alespoň taková byla situace donedávna se museli všechny cache a trackables přepisovat růčo znova. Což byl problém právě u trackables, jestli si ten dotyčný neukládá všechny čísla do nějaké databáze tak je již nikdy nedohledá. :)
  • 0

#7 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2008 - 23:11

Vlastní coin jsme, když jsme změnu nicku dělali ještě neměli, ale všechny vyjmuté, vložené, discovernuté TB a GC nám v profilu zůstali, stejně tak všechny nalezené i nenalezené keše, jediné, co jsem udělala růčo byla změna názvu nicku u vlastní keše, ale keš byla stále naše, mohli jsme ji pod novým nickem editovat (to asi proto, že tam si každý může napsat co chce, třeba můj tým+kamarád apod)atd...takže opravdu nic složitého...heslo taky samozřejmě zůstaslo a ještě nám z gc popřáli šťastný lov a poděkovali nebo něco na ten způsob;)
  • 0

#8 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2008 - 9:29

Nejen my, ale pokud vím, i pár dalších plzeňáků měnilo nick a úplně v pohodě, ten Poníkovo návod prostě funguje....je k dispozici na plzeňské geowebu a proto hold se toho plzeňáci nebojí;)
  • 0

#9 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2008 - 20:09

Pokud požádáte o změnu nicku mailem, je to opravdu jen změna nicku a vše související s účtem na gc.com zůstane OK. Přeregistrování caches a trackables, jak píše Chemic77, bylo nutné v případě, že si někdo založil nový čistý prázdný nick a chtěl v něm mít všechny předchozí záznamy. To je samozřejmě musel dologoval...
  • 0

#10 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2008 - 8:17

Potvrzuji to co napsal venca68 , ozkoušeno praxí. Po včerejšku je tedy z nicku Krhút nově cz.mikes .
  • 0

#11 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 22:04

napsan kratky email a zmena probehla do 24 hodin...
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#12 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 16:43

Tak jsem poslal žádost o změnu nicku a přišlo mi tohle:

Your ticket has been received, one of the staff members will review it and reply accordingly. Listed below are details of this ticket, Please make sure the Ticket ID remains in the subject at all times.


Ticket ID: MMH-755901
Subject: (No Subject)
Department: Geocaching
Priority: Medium
Status: Open

If you have additional information about this topic, be sure to use the same Ticket ID in your subject line.

We invite you to browse our Knowledgebase [http://support.groundspeak.com] for additional tips and answers to frequently asked questions.


Please do let us know if we can assist you any further,

Groundspeak, Inc.


netuším jestli na to mám odpovědět nebo ne
  • 0

#13 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 17:30

To je jen zprava, ze zadost dostali a budou se ji brzy zabyvat. Zatim nemusis odpovidat na nic. Jen se mozna ucit anglicky, hodi se to nejen v geocachingu :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#14 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 17:43

Což o to anglicky trošku umím tak jsem to jakž tak přelouskal :D jen jsem prostě netušil co to má být. Ale díky za odpověď
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 19:39

Myslím, že na základní email stačí google translator... však oni tomu porozumí,co chceš.
  • 0

#16 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 19:46

Hello geocachers friends I would like change my nick aaa to nick bbb, if you can do it for me please. Thank you very much. Yours Faithfully geocacher Rychle stručně jednoduše, nemá cenu se vykecávat. NÁPOVĚDA pro anglicky nešprechtící: aaa nahraďte svým aktuálním nickem bbb nahraďte nickem, na který chcete ten starý změnit. Hodně štěstí :-D (ne, opravdu to funguje .... )
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 20:00

Witko napsal/a:
Ještě jeden malý dotaz. Zkama to mám poslat? Z emailu který mám registrovány pro zasílání informací z GC.com?

jasně. z tvého hlavního emailu na gc.com, kde jsi se registroval a kam ti přišel validační email po registraci.
  • 0

#18 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 20:48

Witko napsal/a:


Martin Praus,
Your ticket has been received, one of the staff members will review it and reply accordingly. Listed below are details of this ticket, Please make sure the Ticket ID remains in the subject at all times.


If you have additional information about this topic, be sure to use the same Ticket ID in your subject line.


Please do let us know if we can assist you any further,

Groundspeak, Inc.


Matrin Praus,
Obdrželi jsme vaši žádost, někdo z našich lidí se na ní podívá a ozve se Vám. Níže jsou uvedené další informace k této záležitosti, ujistěte se že že ID žádosti je stejné jako v předmětu (a bla bla bla ... :-D )

Důležitý je, že to dostali, teď čekáš než se na to někdo podívá, zkontroluje zda je tvůj nick volný, a provede změnu. Potom Ti přijde další mail, kde budou psát něco na ten způsob že změna byla provedena (možná :-D ) aby si nezapomněl že od této chvíle se přihlašuješ na gc.com pod novým jménem, a že heslo zůstalo stejné a blaaaaa ...
  • 0

#19 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 20:58

Witko napsal/a:
Mohlo to by tím že jsem to poslal z jiného emailu než mám registrovány na GC.com?

Ano, uz to tu bylo receno x-krat. Musis to poslat z toho mailu registrovaneho na gc.com. Jinak bysme si mohli nechat menit nicky navzajem :D
  • 0

#20 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 21:07

Witko napsal/a:
............logicky mi vychází.........


To jsou amerikáni ;) tam platí úplně jiná logika než v naší vlasti :-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama