Přejít na obsah


Fotka

outdoorova hra "88 hodin" - specha :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 20 October 2008 - 14:54

Ahoj,
shanim 2 dobrodruhy (dobrodruhyne), kteri by chteli doplnit nas tym "a spol." na hre "88 hodin"
http://www.velkyvuz.cz/88
Jde o hru / zavod 5-clennych druzstev trvajici bezmala 4 dny (13. 11. vecer - 17. 11. 2008). Hra nema nic spolecneho s geocachingem, i kdyz v povinne vybave je gps. Zde hledam proto, ze doufam, ze by se mezi kacery - lidmi akcnimi- mohli nalezti taci, kteri chteji zazit trochu legrace, premahani, unavy, zimy, treba i deste, sifer, radosti z uspechu, z prekonani sama sebe. Taci, kteri maji tymoveho ducha, nezkazi zadnou legraci a dotahnou to s tymem az dokonce. Neni podstatne, abyste ovladali bleskurychle morseovku (i kdyz sifry nas cekaji), umeli z hlavy dvojkovou soustavu nebo zvladali lezeni po skalach. - I kdyz toto vse nas tam muze potkat. Jde o to zvladnout vse tymove, nebat se jit do toho a neremcat, kdyz nahodou budeme muset jit 30 (i vic:-) km pesky :) (netusim, co nas ceka, ale jsem pripravena na vse ;)) - takze koho jsem jeste neodradila, ozvete se co nejdrive. Moc se tesim, momentalne nam neplanovane chybi dva lidi do tymu a ve trech by to nebyla takova sranda.
Ozvete se :-)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2008 - 0:16

Nee, zrovna tento vikend jsem uz slibila neco jineho :-( Ale na 66 nebo 88 jsem vzdycky chtela, sifrovacky pres noc nejsou dost drsne :) Tak treba pristi rok, kdyby vam nekdo chybel ;)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama