Přejít na obsah


Fotka

BeeLineGPS problém


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 18:10

Ahoj všichni, už pěkných pár dnů se trápím s problémem s BeeLineGPS. Po vyexportování XML ze skrýšotlače a následnému naimportování do BeeLine, a následném zapnutí WPT manageru v BeeLine by se úplně dole, pod posuvníkem, mělo zobrazit několik ikonek, které mj. zprostředkovávají i Show Geocache Info. Bohužel mi v BeeLine chybí, místo nich je jen šedé, neaktivní pole. To stejně dělá i když chci udělat nový WPT, či při jiných akcích (editace wpt apod.), kdy se prostě jen zobrazí prázdná stránka. Přidávám i obrázky www.saky.euweb.cz/beeline.JPG Takhle vypadá obecně můj BeeLine www.saky.euweb.cz/wptmanag.JPG Takhle vypadá ten WPT Manager ... Dole ta šedá lišta pod posuvníkem chybí, nebo tam nic být nemá? www.saky.euweb.cz/newpt.JPG A tohle to udělá, když chci udělat nový WPT, nebo cokoliv jiného (editovat ho apod.) Pokud by někdo problém vyřešil, byl bych mu opravdu vděčný, děkuji! HW : MIO H610 , SW : BeeLineGPS v1.83
  • 0

#2 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 22:48

v BeeLine jsem menu skoro nepoužíval, jen na přepínání interní/externí GPS, nebo import GPX. Jinak je vše dlouhým držením stylusu. Na ikonkách v mapě nepo seznamu. Také se tak konfiguruje co panel vůbec zobrazuje ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama