Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Mapa na geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 8:27

alkes napsal/a:
Hehe, ty si prostě nedáš pokoj. :D
S tim ortofoto máš celkem pravdu, ale to mimo závorku je přeci na stejný počet poměrně stejných kliků jako z mapy na gc.com, ne? B)
Jediný občas trochu blbý je, že aktuálnost zdejší mapy nikdy nebude stejná jako aktuálnost oficiální, ale s tím se bohužel nedá moc dělat a dá se s tím žít.

Ale dám, neboj. Už jsem dlouho nerýpal :D Z místní mapy je to o jeden klik navíc a otvírá se mi další okno. Aktuálnost pokulhává a posun souřadnic taky není to pravé. Ale to se tady už řešilo a nechci to otvírat znovu... jen se mi zase ozval jeden kačírek, že prostě přes plot nepoleze a proč tam tu kešku dávám :D

Dain & Olik napsal/a:
noo a uvedomujes si vubec, sobiku, ze poslední verze (zatim neoficialni - odkaz nekde niz v diskuzi) gc.cz mapy ti umozni provest to, po cem volas stejne dlouho jako po "zruseni" mapy? :D
tj zobrazeni nej kesi cr podle malcorova souhrnu z best of bookmarku, muzes si je i filtrovat podle poctu opakovani se v bookmarcich. (ale třeba to umi i gc.com :P)

Daine, nevolám po zrušení mapy. Jen se držím toho, že když 2 dělají totéž, není to vždy totéž a dublování funkcí s oficiální mapou je trochu diskutabilní. Ty nadstavbový věci jsou zajímavý, ale zatím jsem neměl důvod je použít...

Ona ta mapa je tak nějak schovaná, je fajn že má svůj vývoj, ale vlákno nesleduji. Je škoda, že se např. ve vláknech, kde se debatuje o hodnocení keší atd. na ni není odkaz. Vyzkoušel jsem a funguje to i ve FF3.

Možná to neumím nastavit, ale u mapy mi vadí to, že se mi zobrazí hned celá republika a střední evropa. Jsem přihlášen na gc.cz, takže by podle Nicku a home mohla nazoomovat na home oblast. I to jsou kliknutí navíc, než se dostanu tam kam chci (pokud nezadám zase adresu atd.)
  • 0

#22 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 8:58

sobikovi napsal/a:
.. a otvírá se mi další okno.

když klikneš na název waypointu, tak se otevře v tom samém.

sobikovi napsal/a:
Daine, nevolám po zrušení mapy. Jen se držím toho, že když 2 dělají totéž, není to vždy totéž a dublování funkcí s oficiální mapou je trochu diskutabilní. Ty nadstavbový věci jsou zajímavý, ale zatím jsem neměl důvod je použít...

Taky ta mapa začala vznikat v době, kdy rozumně použitelná mapa na gc.com ještě zdaleka nebyla. Takže se dodatečně navážet do její existence jako že něco duplikuje mi přijde zvláštní. btw i to je důvod, proč nezavádět hodnocení keší po kterém voláš, protože až ho za nějakou dobu zavede i groundspeak, tak se určitě ozveš, proč dva dělají totéž. A to samé se dá říct témeř o jakémkoliv dalším možném obsahu tohoto serveru.

sobikovi napsal/a:
Možná to neumím nastavit, ale u mapy mi vadí to, že se mi zobrazí hned celá republika a střední evropa. Jsem přihlášen na gc.cz, takže by podle Nicku a home mohla nazoomovat na home oblast. I to jsou kliknutí navíc, než se dostanu tam kam chci (pokud nezadám zase adresu atd.)

Máš možnost si uložit oblíbený stav mapy do bookmarků prohlížeče Tradiční v Plzni, blížící se eventy + včerejšek,...
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#23 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 9:58

Tak ja nevim co delam spatne, mam FF3 a nejede me to. Zatrhnu si vrstvu Kesky, pak si zatrhnu aby to zobrazovalo kese s 3 a vic bookmarky. Zahlasi to ze prekrocen limit (ktery je na 250) tak se priblizim az nad brno kde tech kesi je relativne par. Pak to napise "Zobrazuji body" a hotovo. Nic to neukaze. Asi neco delam blbe :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#24 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 10:30

Mně to blbne, když je zatrhlá vrstva Uživatelé (vypíše "Změna výřezu" a na tom to skončí). Když odškrtnu Uživatele, tak je všechno v pohodě.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama