Přejít na obsah


Fotka

log v mobilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2008 - 20:13

Tak se náš team docela dohaduje, jestli máme napsat co jsme nového objevili. Je nám jasné, že sem zase někdo napíše - to někdo objevil Ameriku a tak podobně B) , ale pro ty, kteří se tady ještě nic takového nedočetli něco málo přidáváme. Zjistili jsme, že když si pořídíte na centrumu mailovku, pak se přes svůj telefon a přes Wap připojíte zdarma (alespoň my ano - máme O2) na svůj mail a přečtete si klidně pěkně v terénu, jako my dnes při celodenním lovení kešek každý log, který vám kdo napíše do vaší keše. V mailu jde nastavit také to, že když Vám nějaký nový přijde, hned vám přijde SMS, takže máte zprávy úplně čerstvé. No prostě bomba. Jo jasně.... nic světobornýho a každý to už má, ale kdo ne, tak to píšeme pro ně. ;)
  • 0
Hledejte a najdete!

#2 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 8:52

Jo, je to tak. Používám (kdysi Eurotel, dnes O2) bublajícího operátora a jsem s touto jeho nabídkou moooc spokojenej. Pamatuju doby, když jsem chtěl být s mobilem na "Netu", taxem musel vypláznout 8 stovek za měsíc - dneska (pokud chcete víc, než výše uvedeného ZDARMA) je to 150/4x40 korun mesičně (paušál/předppacená karta). Jak na to - viz zde: http://zdarmavmobilu....cz/e-mail.html.
Navíc nedávno O2 zavedl zkušební provoz plného přístupu na internet po dobu 3měsíců zdarma: http://www.sms-zdarm...pausal.a15.html.
Zdůrazňuji - nejsem příznivec všemožných nabídek, konkrétně mobilních operátorů (jekýchkoliv), ale tohle se mi opravdu zalíbilo a s chutí to využívám nejen pro GC (pro ten také Handy GC, ale všechny další mobilní fíčury, které používají ke sve funkci připojení na "Net" ve spojení s BT modulem GPS). Např. poslední verze GůgleMap (zvláště "foto-pohledů na místo kde právě stojíte) je v tomto režimu opravdu SUPER.
I vám se třeba bude hodit tento odkaz - nastavení na 3 měsíce ZDARMA: http://www.mobilnaut.cz/?a/1685.
Jo a ještě něco. POZOR - funguje to spolehnivě i V ZAHRANIČÍ, ZADARMO VŠAK NEEE!.
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#3 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 13:20

No vidíš. To jsme ani nevěděli, že se nechá aktivovat net na 3 měsíce zdarma. To je také docela dobrá informace. My jsme ale tím vším mysleli Wap . Na ten se dostanete zdarma pořád, není tam žádné časové omezení a pro naše účely bohatě stačí. Na stránkách O2 je i to, jak se na něj ze kterého telefonu dostanete. ;) Tady posíláme odkaz zjištění aktivace Wapu na vašem telefonu: http://www.mobil.centrum.cz/
  • 0
Hledejte a najdete!

#4 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 9:57

já to mám udělané následovně: na svůj email mě chodí notifikace a logy mých keší a geocared tak jsem si nastavil přeposílání zpráv s předmětem notify a owner. příjde mě smska s nějakým textem a poslední 3 písmnka jsou buď LOG -někdo zalogoval moji këš nebo geocard a nebo GEO - notifikace. na centru jsem založil email na který si to všechno přeposílám a jelikož já nemám ještě mobil s wapem , tak řeknu ségře ať se koukne na email a ona zjistí , jak je keš vzdálená a kdyby náhodou , tak se kouknu na PC :D. plánuju si to ještě vylepšit nastavení notifikací z geocaching.bartik.eu - to pak příjde notifikace i se souřadnicemi , ale znáte to - není čas :D
tož moje reakce ;)
  • 0

#5 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 10:40

Podobnou službu jako má O2 nabízí i T-mobile. Za 39kč týdně mohu kdekoliv používat Operu mini a prohlížet GC.com, stránky jdou uložit(není potřebné si listingy tisknout), po notifikační sms z bartikovo stránky ( stručné info o keši, souřadnice, vzdálenost, GCxxxx) tak během minuty mohu číst kompletní listing.
Další využití HG, Locify, GeocacheNavigator, GoogleMaps.

odkaz na t-mobile Surf+
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama