Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hromadný export keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Zdenekul

Zdenekul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 13:22

S geocachingem teprve začínám a tak můj dotaz může být pro někoho úsměvný ale ač se snažím jak chci nevím jak zkopírovat vybrané keše z geocachig.com.Vždy mě jde do přístroje (Oregon 300) zkopírovat vždy jen po jedné což funguje po nainstalování pluginu v pohodě.Rád bych vybral některé zatržítkem (či označil všechny) a odeslal do přístroje,nemůžu ale přijít na to jak.Za radu moc děkuji.
  • 0

#2 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 13:31

Zkus vygooglit něco třeba o programu Cacheprinter/Skrýšotlač a export do PQgpx
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 13:42

Na import z gc.com musis byt PM a pak pres PQ. Jako neplatici budes muset najit jine cesty. Ja pouzivam GeoGet, Skrysotlac a nejake dalsi drobnosti.
  • 0

#4 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 16:18

Zdenekul napsal/a:
S geocachingem teprve začínám a tak můj dotaz může být pro někoho úsměvný ale ač se snažím jak chci nevím jak zkopírovat vybrané keše z geocachig.com.Vždy mě jde do přístroje (Oregon 300) zkopírovat vždy jen po jedné což funguje po nainstalování pluginu v pohodě.Rád bych vybral některé zatržítkem (či označil všechny) a odeslal do přístroje,nemůžu ale přijít na to jak.Za radu moc děkuji.

Mohu doporučit program MoZiGo viz zdejší vlákno. Funguje dobře i na dlouhé listingy.
Program je ve slovenštině a je celý free
  • 0

#5 Zdenekul

Zdenekul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 18:41

Děkuji moc za informace.Myslel jsem si že stále někde dělám chybu a ono hle není to tak jednoduché.Jdu laborovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama