Přejít na obsah


Fotka

Krabice pro cache velikosti regular?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 15:36

Zdravím, chtěl bych postupně založit pár cache na místech, které mám rád a která by mohla být atraktivní i pro další, jednu cache mám už zveřejněnou, další rozdělané. Protože sám chodím po keškách s prckem, preferuji větší krabice, kam se vejde spousty hračiček atd. Nicméně originální krabička Lock and Lock stojí ve své cca 2 litrové verzi cca 180 Kč, což při větším počtu cache leze do peněz, které raději dám do úvodní náplně. Tesco alternativa krabic L&L je levnější, ale méně kvalitní. Nemáte nějaký tip na jiný obal pro 2–4 litry, který by byl vhodný a šlo by jej pořídit bez náplně (tj. třeba bez anabolik, pracího prášku, hnojiva atd.) za menší peníz? Hledal jsem sám ve wiki, rychle i tu ve fóru, na webu, ale nic moc jsem nenašel.
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 16:04

mrkni se do kuchynskych potreb, kuchynskeho oddeleni v obi, supermarketu .... urcite tam najdes plastove "predchudkyne" locklocku - tj plastova krabiccka s vickem, ktere je takove to "nacvakavaci" bez pacicek. cena bude dle velikosti cca od 30 do 70 kc.
  • 0

#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 16:08

Na krabici se šetřit nevyplácí. Druhá nejhorší věc po úplném odcizení je vlhkost uvnitř - za rozmočený logbook, travelbug nebo další věci tě nikdo nepochválí. Já bych zůstal u 2l verze LnL (btw: i to Tesco je v pohodě).
  • 0

#4 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 16:28

Na tom moc neušetříš, dříve či později začne obsah vlhnout a ty stejně koupíš lock&lock. A až keška doslouží a ty ji archivuješ, budeš mít krabku třeba na svačinu. Opravdu! Viděl jsem v lese na odpočivadle sedět rodinku, na stole lock&lock a nechtěl jsem dětem věřit, že GPS ukazuje ještě 150 metrů.
  • 0

#5 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 16:55

Dain & Olik napsal/a:
mrkni se do kuchynskych potreb, kuchynskeho oddeleni v obi, supermarketu .... urcite tam najdes plastove "predchudkyne" locklocku - tj plastova krabiccka s vickem, ktere je takove to "nacvakavaci" bez pacicek. cena bude dle velikosti cca od 30 do 70 kc.


Strávil jsem v těchto odděleních už několik hodin =) A většina těchto krabiček je naprd, tj. při promáčknutí boku netěsní či se víčko uvolní. Jediné rozumnější byly v Globusu válce na chipsy, které měly gumové víčko.

Ale např. GCX23Y - Gabreta je ve válcové plastové dóze se šroubovacím víčkem a vlhkost uvnitř IMHO nebyla. Takže jako správný skrblík hledám možné alternativy a je možné, že nakonec skončím stejně u L&L či Tesco.
  • 0

#6 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 16:58

rodinka veverek napsal/a:
... A až keška doslouží a ty ji archivuješ, budeš mít krabku třeba na svačinu. Opravdu! Viděl jsem v lese na odpočivadle sedět rodinku, na stole lock&lock a nechtěl jsem dětem věřit, že GPS ukazuje ještě 150 metrů.


=) Při přípravě cache jsem byl nešikovný a maskovací kámen mi upadl na krabičku tak, že mám krabku na svačinu ještě před zveřejněním. =)
  • 0

#7 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 17:26

aha napsal/a:

Strávil jsem v těchto odděleních už několik hodin =) A většina těchto krabiček je naprd, tj. při promáčknutí boku netěsní či se víčko uvolní. Jediné rozumnější byly v Globusu válce na chipsy, které měly gumové víčko.


:)
no nesmis na ne hazet sutry, aby se nemackal bok. :)
samo ze locky jsou nej, nic netesni tak, jako vicko s gumou, pricvakle packama.
ale jeste před rokem, byla drtiva vetsina potravinovych pixel ty klasicke a nebylo to nijak desive. ono pokud to nehodis rovnou do potoka, něco taky vydrzi.
jinak locklock je samozrejme jina liga ;)
  • 0

#8 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 17:46

Krome L&L jsou jeste dobre piksly se sirokou mekkou gumou okolo vicka. U dvou starych cachi mam piksly Rubbermaid (link), (link), podobne jsem videl prodavat v Hypernove, videno treba na GC106XF.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama