Přejít na obsah


Fotka

HTC Touch Pro a GPSCompass


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 abdulntuite

abdulntuite

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 0:15

Ahoj, mám takový malý problém. Nefunguje mi ani jeden z těch "jednodušších" programů na hledání. Zkoušel jsem GPSCompass a Richeeho a v ani jednom mi GPS nenajde satelity. Vše mám nastavené správně (podle McGuidera, který mi šlape jak má), ale zapnu GPS a nic se neděje. Jen nápis, že GPS je zapnutá a toť vše :( Jsem asi úplně blbý, ale vůbec nevím, kde je chyba. Děkuji moc za cokoliv
  • 0

#2 drbgr

drbgr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 14:25

netusim co je McGuider, ale chodi ti vubec GPS v necem ? a co ti rekne HTC GPS Tool ? (nadavi_htc_gps_tool.cab)
  • 0

#3 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 15:09

Mc Guider je navigace stejne jak TT, takze GPS v necem chodi. zkusim jestli jeste brasule HTCko ma ale mam dojem ze to tam celkem zlobilo, na druhou stranu jiste tu nekdo Diamonda ma a poradi co nastavit.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#4 krokodyl

krokodyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2008 - 14:32

Problém je většinou u těchto jednodušších programů pro PDA v nutnosti použít program GPSgate http://gpsgate.com/index.php?id=7 . Více o programu a nastavení si jistě najdeš na mnoha místech i CZ komunitách.
  • 0

Honor 7, Locus Pro ...


#5 abdulntuite

abdulntuite

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2008 - 23:10

Dekuji moc za vsechny prispevky. Nakonec jsem to rozbehl prej Richeeho. Hral jsem si s nastavenim tak dlouho, ze uz ani nevim, jak to bylo. Ale Gpsgate urcite zkusim.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama