Přejít na obsah


Fotka

Evolve goTraxx vs touchTraxx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 lipon

lipon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 18:11

Chtěl bych koupit jeden z nich. TomTom pro Geocaching úplně nevyhovuje.... V parametrech nevidím žádné rozdíly (51kanálů, vhodné pro Geocaching). touchTraxx je menší, pěknější a o kousek levnější. Podle tohoto není co řešit. Jste schopen to někdo porovnat - má touchTraxx nějaké nevýhody? Napadá mě například, že když je menší, mohl by mít menší výdrž baterie... - nikde jsem ale tento parametr nenašel. Může mi někdo poradit? Díky. Lipon P.S. Pokud by se ho chtěl někdo zbavit, dejte vědět...
  • 0

#2 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 18:46

Ahoj, ja bych teda doporucoval spis ten touch traxx, na www.gcshop.eu je k dostání za 1100 a gotraxx za 1200, ale cena je zrovna ted skoro stejna. Me prijde ze kdyz je mensi, lip se skryje do kapsicky u kosile a neni zase tak napadny.
Moje dvě kamaradky ho pouzivaji ajsou s nim nad miru spokojeni, dalsi kamos zase chtel itraxx, protoze je tam solarni panel a chce hodne dlouho výdrz, ale s geocachingem to nebude mit nic spolecnyho, chce to pro tomtom navigaci do auta, kterou ma na mobilu.;)

Za me tedy touchtrax + 1 bod
  • 0

#3 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2008 - 19:01

Já bych zase spíš doporučil GoTraxx. On TouchTraxx je sice menší, ale i to má své nevýhody - jako třeba že má menší výdrž baterií, než GoTraxx nebo že nemá výměnný akumulátor, jako GoTraxx. Taky dotykové zapínání není nejspíš to pravé ořechové a řekl bych, že se bude modul sám zapínat/vypínat v kapse (třeba, když se ho dotkneš omylem rukou). Na druhou stranu je ale TouchTraxx menší a "stylovější:)". Jeden můj geo-kámoš používal tento modul ale kvůli nevýhodám výše ho prodal a šel radši do GoTraxxe. Za mě zas GoTraxx +1 bod.
  • 0

Cache non verba


#4 lipon

lipon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2008 - 17:47

Díky za názory. Půjdu do GoTraxx.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama