Přejít na obsah


Fotka

Zkušenost s Geocoinshop.de


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 20:31

Při čtení příspěvků o nákupu GC musíme také přispět. V Geocoinshop.de jsme objednali mince a další vybavení, platba přes paypal. Vyexpedováno druhý den; nebýt České pošty, tak jsme vše měli do týdne. Takto jsme museli trochu řešit problém s doručením. Zjišťovali jsme stav balíku přes obchod; odpověď do 1 dne s detailními informacemi a vším potřebným. Strašně oceňujeme jejich přístup - vše opravdu super. A navíc - výber mincí, který aktualizují každý týden, je v porovnání s ČR nesrovnatelný!
  • 0

#2 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 20:38

muj nekolikaty nakup: - poprve se mi stalo, ze neco "vyskrtli" z objednavky - bylo to ve stavu "zluta", tak jsem to zkusil... proste uz ten coin nemeli. - nedodali jeden coin, prestoze byl na fakture i jsem ho zaplatil... na email reagovali behem dvou hodin, ze se omlouvaji a zbozi doposlou. Doposilany coin dorazil behem tri dnu!!! - pri objednavce v nedeli a platbe paypalem, mi zbozi dorazilo vzdycky ve stredu... kdyz to srovnam s obchodama v CZ, tak super!!! Nakupuju tam vlastne uz pravidelne.. ;)
  • 0

#3 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 22:32

Osobně mám taky zkušenosti jen ty nejlepší!Zásilka víceméně blesková,novinky každý týden,mohu jen ajen doporučit!
  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#4 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 8:03

Obchod je to super, rychlost je závratná a coiny velice pěkné. Nikdy jsem neměl nutnost s nimi komunikovat, neboť vše bylo bez problémů, jenže kurz € oproti $ je přeci jiný a tak je výhodější nakupovat v USA, kde to vyjde levněji. :) A třeba takový Coinsandpins.com jsou taky super a bezproblémový, ale to samé platí i o shop.geoswag.com.
  • 0

#5 znackarml

znackarml

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 13:43

Máme podobné zkušenosti. Široký výběr zboží, rychlé doručení, oproti našim geoshopům nižší ceny. Placeno přes Paypal.
  • 0

#6 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2008 - 12:05

Zkušenosti mám výborné, zboží dorazilo za pár dní, dobrý výběr mincí a ceny taky v pohodě. Jen je trošku vyšší poštovné, tak jestli něco chcete, přidejte se k hromadné objednávce http://www.geocachin...&thread_id=9187.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama