Přejít na obsah


Fotka

Logbook do mikrocache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 20:59

Hledam idealni logbook do mikrocache, a ne a ne najit. Nejlepsi co jsem zatim videl, a je i ke stazeni na tomto serveru, je logbook od Czecho Cowboye, ale jeste to neni uplne idealni.
Ma to v PDF, zrejme nechce abych si mohl v pocitaci doplnit nazev sve cache, coz zejmena u mikro je vhodne, nebot to casto nejde napsat na krabicku. A vyplnovat to tuzkou, no, je to mozne ...
Nelze pouzit oboustranny tisk, druha strana nelicuje s prvni.
Razitkari jiste vytknou mnozstvi radku.
Rolovaci do filmovky neni vzdy idealni, sponka sesivacky nevydrzi uplne vsechno, mozna ze skladaci z A4 by byl lepsi?
Pochlubte se svymi logbooky, nebo lepe, poskytnete je k verejnemu pouziti!

Via est scopus! Cesta je cil!
GeoKalendar 2009
- http://www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#2 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 21:31

Coz logbook samotny, ale hlavne na ty logbooky do mikrokesi pridelavejte nejaky poutka, casto to pak nejde vytahnout:) Taky se ty logbooky potom nebudou toliko nicit:)
  • 0

#3 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 21:59

Zalezi co mas za krabicku, ja pouzivam TiCTac a do toho mam udelany takovy maly sesitek ... Ale kolombo me upozornil na nevyhodu scanovani na internet ... Mohu poslat CDR, snadno upravitelne ... Ale je to pro TicTac...
  • 0

#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 22:10

Pro svoji kešku GC1E3R6 jsem si udělal harmoniku 6x5 cm, v případě zájmu můžu poslat CDR. Jak vypadá v praxi jsi viděl :)
  • 0

#5 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 23:49

Na jedne egyptske kesi jsem videl logbook zarolovany do schranky od filmu.
Myslim, ze to neni nic, co by ceske rucicky nezvladly. Uzasne na tom je, ze se to dobre roluje dovnitr. Chystam se to pouzit na jedne sve pripravovane kesi. :)



http://cachen.dk/?pa...oduct&ItemID=15
  • 0
Není keš jako keš...

#6 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 23:56

No, tak si to ale také zkus z toho nejdřív vyndat B) Takhle je to totiž dělané u mnoha mikrokeší a je to fakt zážitek... Někdy je to skoro o zničení logbooku...
  • 0

#7 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 23:59

Jarous1 napsal/a:
No, tak si to ale také zkus z toho nejdřív vyndat B)


V pohode, je tam na konci zarazka, aby list nezajel uplne dovnitr, staci zatahnout... B)
  • 0
Není keš jako keš...

#8 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 0:34

Jarous1 napsal/a:
No, tak si to ale také zkus z toho nejdřív vyndat B)
Takhle je to totiž dělané u mnoha mikrokeší a je to fakt zážitek... Někdy je to skoro o zničení logbooku...


BTW: Ja to videl zatim jen u te jedine v Egypte. A problem s tim nebyl ani v nejmensim (a to tam bylo nekolik zaznamu i samolepky), napopak u klasickych rolovacich logbooku jsem castokrat narazil na to, ze je papir pokrcen, diky tomu ze jej nic nechrani, a jde obtizne vytahnout. Jednou byl dokonce logbook roztrhan na kusy.

Navic v pripade problemu lze schranku otevrit.
  • 0
Není keš jako keš...

#9 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 0:38

Jasně, už to vidím... Asi je už moc hodin, protože mi předtím absolutně nedošlo, že to chceš motat do té kovové kazety a ne jen do toho umělého futrálu... Takže se omlouvám za kritiku, tohle je už paráda...
  • 0

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 8:36

Radimecek napsal/a:


a kam narvu tuzku? ;) (taky bych nechtel logovat uplne na konci papiru a rolovat ho pak cely dovnitr :D) btw: pokud me pamet neklame, v praze jedna kes pouzdro na film jako obal na logbook pouzivala.
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 8:40

Dain & Olik napsal/a:
a kam narvu tuzku? ;) (taky bych nechtel logovat uplne na konci papiru a rolovat ho pak cely dovnitr :D) btw: pokud me pamet neklame, v praze jedna kes pouzdro na film jako obal na logbook pouzivala.

Pokud si pamatuji, tak ta keš používala osvícený film místo papíru :) a fixku, ale byla to stejná schránka.

V to cívce na film je místo na tužku uprostřed, jelikož střed je dutý. Jen dole je "křížek" jako unašeč filmu..
  • 0

#12 miroslav_urban

miroslav_urban

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 8:54

Mam k mani logbook do mikrokese z PET lahvi, Je ve Wordu, slicovany rub a lic pro oboustrany tist a podelne rozriznuti v pulce sirky. Je mozne to sem nekde nahrat ?
  • 0

#13 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 9:17

pazitka napsal/a:
Hledam idealni logbook do mikrocache, a ne a ne najit. Nejlepsi co jsem zatim videl, a je i ke stazeni na tomto serveru, je logbook od Czecho Cowboye, ale jeste to neni uplne idealni.
Ma to v PDF, zrejme nechce abych si mohl v pocitaci doplnit nazev sve cache, coz zejmena u mikro je vhodne, nebot to casto nejde napsat na krabicku. A vyplnovat to tuzkou, no, je to mozne ...
Nelze pouzit oboustranny tisk, druha strana nelicuje s prvni.
Razitkari jiste vytknou mnozstvi radku.
Rolovaci do filmovky neni vzdy idealni, sponka sesivacky nevydrzi uplne vsechno, mozna ze skladaci z A4 by byl lepsi?
Pochlubte se svymi logbooky, nebo lepe, poskytnete je k verejnemu pouziti!

Via est scopus! Cesta je cil![b]


zkus online editor pdf - s doplnenim textu neni problem http://www.pdfescape.com
registrovat se nemusis, kdyz si to nechces nechat rozdelany u nich na strance.
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 9:20

sobikovi napsal/a:

V to cívce na film je místo na tužku uprostřed, jelikož střed je dutý. Jen dole je "křížek" jako unašeč filmu..


ja si to nejak nevybavuju, ze je to duty - uz jsem to nevidel, ani nepamatuju, ale budu ti verit :)
  • 0

#15 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 10:41

Rolovaci "film" jsem potkal v Dansku. Je to fakt nesikovny, zejmena v tom miste, kde je hodne navstev. Vytahnul jsem asi 3metry papiru, a byl jsem moc rad, ze me tam vzapati nacapal jiny kacer, a ze jsem to teda nemusel rolovat zpet.

Pokud mate neco v CDR, nebo i jinem formatu, klidne mi to poslete - pazitka(zavinac)dpnet.org, nebo to nekak vystavte, moc rad se na to podivam, poucim, poupravim, a jiste nebudu sam. A zrovna TicTac-kovku jsem mel ted prave na mysli :-)

Via est scopus! Cesta je cil!
GeoKalendar 2009
- http://www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#16 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 13:14

V CDR to není problé. Já mám takhle upravený asi 3 logbooky a pokud bych zakládal další mikro upravím to na míru. Jinak toto vlákno přesouvám z poradny pro nováčky do obecnýho.....
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#17 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 13:43

pazitka napsal/a:
Hledam idealni logbook do mikrocache, a ne a ne najit. Nejlepsi co jsem zatim videl, a je i ke stazeni na tomto serveru, je logbook od Czecho Cowboye, ale jeste to neni uplne idealni.
Ma to v PDF, zrejme nechce abych si mohl v pocitaci doplnit nazev sve cache, coz zejmena u mikro je vhodne, nebot to casto nejde napsat na krabicku. A vyplnovat to tuzkou, no, je to mozne ...
Nelze pouzit oboustranny tisk, druha strana nelicuje s prvni.
Razitkari jiste vytknou mnozstvi radku.

Jestli by jsi zvládnul ho trochu poupravit do dokonalosti, tak bych ti byl vděčný. S tím lícováním jsem si užil už dost srandy, bohužel se mi to ale nepovedlo udělat úplně dobře.
Zkusím doma najít nějaké zdrojáky, chci to stejně ještě zkusit v ediťáku od Adobe
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#18 NeciXZY

NeciXZY

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2008 - 19:24

Viděl sem A4 logbook pro regular v mikru.10 míst a krabička narvaná.Něco strašnýho.
  • 0
Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

#19 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2008 - 9:24

Czecho Cowboy napsal/a:
Jestli by jsi zvládnul ho trochu poupravit do dokonalosti, tak bych ti byl vděčný. S tím lícováním jsem si užil už dost srandy, bohužel se mi to ale nepovedlo udělat úplně dobře.
Zkusím doma najít nějaké zdrojáky, chci to stejně ještě zkusit v ediťáku od Adobe


Opravdu jsem nevidel nic lepsiho a jednodussiho. Moje predstava je jasna, list na A4, nestrihat, jen slozit, pripadne dale srolovat, a obsahuje i pravidla. Staci v cestine. Pokud mi poskytnes zdroj, budu spokojeny Pažitka :-)

Via est scopus! Cesta je cil!
GeoKalendar 2009
- http://www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama