Přejít na obsah


Fotka

Úprava obsahu cizího listingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 14:10

Zajímalo by mě, jestli jde nějak editovat obsah listingu keše. Jde mi o následný export do Oregonu. Hodila by se mi možnost si do listingu připsat údaje. Například některé mysterky nemají řešení ve formě souřadnic, ale výsledkem je něco podobného letterboxu. Takže když si v GSAKu exportuju do Oregonu vyluštěné mysterky tak je mi to k ničemu. Další použití mě napadá když se mi třeba nepodaří vyluštit mysterku na 100% ale mám třeba 2 varianty tak bych si tu druhou připsal do listingu a na místě bych případně operativně vytvořil waypoint, s těmi druhými souřadnicemi. A nebo jsem tupej a dá se nějak do gpx spolu s listingem exportovat třeba "note" z GSAKu?
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#2 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 17:26

No pokud pouzivas firefox nainstaluj si rozsireni firebug i kdyz je to jako kanon na vrabce, ale upravit obsah stranky rozhodne umi :o)
  • 0

#3 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 17:54

Myslim, ze v GSAKu jde pripras poznamky, ktere se pak i zobrazi na konci listingu. V praci GSAK nemam, mrknu doma.
  • 0

#4 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 20:18

Diky je to tam, pri exportu je volba Import user notes in export. Prida to obsah user note nad logy.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#5 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 22:56

Poznámky ke keškám se přidávají třeba přes menu "Waypoint / Add/Change/Delete Notes..." Při exportu se to do GPX souboru dostane, pokud zatrhneš volbu "Include user notes in export" Přes menu "Waipoint / Child Waipoints..." si ke kešce navíc můžeš přidat další waipointy (třeba několik různých verzí vyluštěné finálky)
  • 0

#6 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2008 - 7:17

rsc_cz napsal/a:
.......
Přes menu "Waipoint / Child Waipoints..." si ke kešce navíc můžeš přidat další waipointy (třeba několik různých verzí vyluštěné finálky)

A to by zajímalo mne, jak zobrazit Child Waipoints třeba v makru GoogleEarthCircles.gsk, nebo jak je z GSAKu vyexportovat aby mi to vzal TrekBuddy. GPX nevezme a LOC zase nevezme Childy. Jak to řešíte?
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama