Přejít na obsah


Fotka

Použítí Geoscout a GSMapLoader


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 algol

algol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2008 - 19:36

Ahoj. Začínám s geocachingem. Nainstaloval jsem si Geoscout, všechno chodí jak má, ale mám dotaz k mapám. Rád bych používal GSMapLoader, ale nevím jak na to. Mám GSMapLoader nakopírovaný v adresáři Geoscoutu. Při prvním spuštění vidím v GSMapLoaderu Dlaždic celkem 9, konverze funguje. Nevím však jak použít GSMapLoader k získani map pro cache, ktere mám v seznamu. Řekl bych, že GSMapLoader aktualizuje mapy v Geoscoutu z podkladů z mapy.cz. Pokud však v Geoscoutovi vyberu např. cache GC1GX5W a dám Tools/Get map tiles from web, skončím na hlášení "Maps are not currently aviabble for this region". Nevím, jestli to tak funguje, ale myslím, že je to ten důvod, proč GSMapLoader nefunguje jak má a nestahuje k cachím mapové podklady.
  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2008 - 10:33

Proč zakládáš nové téma a nepokračuješ v existujícím http://www.geocachin...&thread_id=6489?

Ale k věci:

GSMapLoader se dívá do složky se staženými mapami a postupně stahuje odpovídající mapy z mapy.cz a nahrazuje jimi ty původní. Přitom si poznamenává co je už hotové. Číslo "Dlaždic celkem" ukazuje, kolik mapových dílců - dlaždic je GeoScoutem staženo, "Dlaždic ke konverzi" je počet zatím nepřevedených.

Zmiňovanou cache jsem zkusil stáhnout a vše proběhlo bez problémů. Hlášení, které cituješ může znamenat, že v danou chvíli nebyl dostupný mapový server, který používá GeoScout (ne GSMapLoader), takže se mapy nestáhly a tudíž ani GSMapLoader nemá co dělat. Zkusil bych to později, nic víc nesvedu.

  • 0

#3 algol

algol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2008 - 7:21

Ahoj, díky za odpověď. Problém byl zřejmě způsoben nedostupností mapového serveru. Teď už vše funguje jak má. Díky za pomoc a pěkný den.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama