Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Referenční keše webu cacherstats.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 14:29

Nevíte někdo, kde se dá zjistit seznam referenčních keší (aspoň českých) tohoto serveru? (Na něm se tvoří celosvětový/celoevropský žebříček a tento je následně využíván k vytvoření status-baru na www.drunners.de) Hledal jsem tady ve foru i na jejich stránkách, ale nenarazil jsem na žádnou stopu. Díky
  • 0

#2 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 15:53

Mam ten pocit, kdyz tak me nekdo opravte, ze nevyuzivaji system referencnich kesi jako stat. na gc.cz, ale ze maji s GS domluveny pristup do databeze. Trideni cacheru do statu podle referencnich kesi by bylo v celosvetovam meritku dost pekelne.
  • 0

#3 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 15:56

http://www.cachersta...itoredCaches.pl nestaci? odkaz je pristupny primo z titulky www.cacherstats.com
  • 0

#4 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:03

Zajimave...
  • 0

#5 lexik

lexik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:04

Marazdovi šlo možná o to, že se tam v těch statistikách nevidí, aspoň já ho nějak nemůžu najít. Přitom 200 má, že by nějak špatně zadané HC?
  • 0

#6 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:08

kvapa: Pokud píšou toto: Existuje relativnì malý poèet vysokoprofilových skrýší, jejichž logy jsou periodicky stahovány. Statistiky cacherù, kteøí tyto skrýše navštívili, jsou staženy a použity na aktualizování údajù, které vidíš na tìchto stránkách. , tak předpokládám, že je využívají. Tragedie_v_JZD: Na odkaze, který jsi poslal, žádné referenční keše nejsou. Buď jsi poslal špatný odkaz (na této stránce jsem byl i před svou prvotní otázkou), a nebo jsi odpověděl na něco jiného než jsem se ptal.
  • 0

#7 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:10

a jak by s tim hc vubec souvisely? ja teda funkcnost pochopil tak, ze cas od casu projedou vsechny logy u referencnich kesi, tim ziskaji data cacher - pocet nalezu a zeme si k tomu nejako vymysli ... jestli treba podle najcastejsich nalezu ci tak... edit: blbost.. tech referencnich cachi je docela malo .... tak pak nevim ...
  • 0

#8 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:12

marazd: tak to nevim co mas za problem? odkaz je naprosto v poradku, zadas tam souradnice v jejichz okoli chces vedet referencni cache a vysledkem jsou .. referencni cache, az do vzdalenosti nejakych 200km (bai ocko)
  • 0

#9 lexik

lexik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:12

Já měl dojem, že to funguje jak píše kvapa, ale nevím. Snad by tam ten seznam referenčních keší někde byl.
  • 0

#10 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:13

Když jsem přelezl 200 pixel taky jsem nebyl ve statistikách. Stačilo jen poslat emailem nick a oni si nějakou refenční kešku přidali.
  • 0

#11 lexik

lexik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:13

Tragedie_v_JZD napsal/a:
marazd: tak to nevim co mas za problem? odkaz je naprosto v poradku, zadas tam souradnice v jejichz okoli chces vedet referencni cache a vysledkem jsou .. referencni cache, az do vzdalenosti nejakych 200km (bai ocko)

Aha, tak to je dobrý, dík za objasnění :o
  • 0

#12 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:36

Tragedie_v_JZD napsal/a:
marazd: tak to nevim co mas za problem? odkaz je naprosto v poradku, zadas tam souradnice v jejichz okoli chces vedet referencni cache a vysledkem jsou .. referencni cache, az do vzdalenosti nejakych 200km (bai ocko)


Omlouvám se, já najel na jiný odkaz - ten s nejčastějšími dotazy.
Která referenční keš je má nejbližší jsem věděl, ale celkový seznam bych asi musel dělat pomocí náhodných souřadnic a pokrýt jimi požadovanou plochu povrchu zemského - což se mi fakt nechce. ;)
Díky
  • 0

#13 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 17:50

Diky za info, to jsem fakt netusil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama