Přejít na obsah


Fotka

Geočlánek na Idnesu :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Dexter

Dexter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 9:31

http://cestovani.idn...704_igcechy_tom
  • 0

#2 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 9:34

Myslim, ze k tomu smajliku ani neni duvod:(
  • 0

#3 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 9:41

ten článek vyšel už minulý týden v papírové podobě v příloze ONA, ukazovala mi ho geopřítelkyně, nepřesnosti jako 6700 keší v ČR atd. asi nemá smysl ani komentovat......
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#4 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 9:54

Mně se ten článek docela líbí. Když pominu že "Dobrý článek, žádný článek" :-), tak tenhle patří k těm lepším.
  • 0

#5 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 10:12

Ja zas nevim jestli je publicita negativni .... Myslite ze je to jen zabava pro vyvolene? .. a kdo je vyvolil .. a Vas ... Ja jsem nazev slysel uz hodne davno ... jen mne to nezaujalo natolik aby jsem z lenosti nasel vic info .... nez jsem nahodou pri vyberu mobilu pro zname neklikl na clanek od marekla ... timto mu moc dekuji ;) ... ktery jsem mel tyden otevreny nez jsem ho konecne precetl ... a dalsi den jsme ulovily prvni kesku ;) Stupidi typu antigeocaching teamu se muzou a mohli objevit vzdy .... A pokud si to prectou normalni lidi ... at zacnou nebo nezacnou hrat .... aspon vedi jak se k tomu zachovat kdyz nekde neco nahodou najdou .. nebo zacnou hrat .. a uz z clanku co cetli vedi jak se chovat k trakovacim predmetum ... to je podle mne v tech clancich asi nejdulezitejsi zduraznit ... ze nejsou na trade a maji porad puvodniho majitele ... Sam jsem to resil z belgickym kacerem (zacal jak ja a ma toho nalezeneho vic ..) .. ktery evidentne necetl clanek od marekla ;) ... kde jsem 3krat po nem nasel TB nebo GC ... kdy to bud grabnul nez jsme prisel domu ... nebo naopak presunul a nezalogoval ... Jsem mu spamoval tak dlouho nez to vzdal a zalogoval ... ;) Jestli se obcas mrknete .. tak v pravidelnem spamu od groundspeaku ... jsou tydenne min 3 odkazy na clanky v US tisku ... nekdy snad az 20 .... Nechci rozpoutavat flame ... ale kdo udelal VYVOLENE z Vas? ... ;)
  • 0

#6 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 10:23

Publicita je pro " obyčejného člověka" vždycky negativní. Protože platí: Žádné zprávy = dobré zprávy. Pouze pro celebrity platí, že i negativní reklama je reklama. :D:D:D
  • 0
Sylvia999

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 12:57

Hydros_cz napsal/a:
Ja zas nevim jestli je publicita negativni ....

Jednoznačně platí víc lidí -> víc problémů, nadbytek keší, ztráta určité romantiky řekněme, je to sice blbý, ale je to tak. Vláken je tu o tomhle problému taky spousta a doporučuju víc to neřešit, řešení stejně neexistuje. Každý má právo se o téhle zábavě dozvědět a zapojit se do ní, ale skoro bych ten už tak velký nárůst lidí víc cíleně neurychloval .
Hlavně bych tu nerozpoutával další flame (do kterého se zvrhlo v podstatě každé z těch vláken) ještě k tomu hezky uvedený slovy "nechci rozpoutávat flame". :);)
  • 0

#8 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 13:22

Článek, ve kterém je mudlům asi nejlépe vysvětlena podstata GC, je tady: http://necyklopedie....wiki/Geocaching
Akorát by to chtělo ho trošku rozšířit.
  • 0

#9 Tenebrae

Tenebrae

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 17:51

energit napsal/a:
ten článek vyšel už minulý týden v papírové podobě v příloze ONA, ukazovala mi ho geopřítelkyně, nepřesnosti jako 6700 keší v ČR atd. asi nemá smysl ani komentovat......


Jake dalsi nepresnosti v clanku krome cisla kesi myslis? Docdela by me to zajimalo,ten clanek psala ma pritelkyne...
  • 0

#10 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 18:21

Tenebrae napsal/a:

energit napsal/a:
ten článek vyšel už minulý týden v papírové podobě v příloze ONA, ukazovala mi ho geopřítelkyně, nepřesnosti jako 6700 keší v ČR atd. asi nemá smysl ani komentovat......


Jake dalsi nepresnosti v clanku krome cisla kesi myslis? Docdela by me to zajimalo,ten clanek psala ma pritelkyne...


Počet keší bych neřešil, každý údaj o počtu přestává platil už v okamžiku publikace článku ;) Ale hned první věta mě nesedí - až budu mít keše plný kaštanů, tak budu vědět, kdo za to může;)
  • 0
Retired slowcacher

#11 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 19:36

Tenebrae napsal/a:

energit napsal/a:
ten článek vyšel už minulý týden v papírové podobě v příloze ONA, ukazovala mi ho geopřítelkyně, nepřesnosti jako 6700 keší v ČR atd. asi nemá smysl ani komentovat......


Jake dalsi nepresnosti v clanku krome cisla kesi myslis? Docdela by me to zajimalo,ten clanek psala ma pritelkyne...


Je to útočný tón nebo ne?

A do Ona Dnes se podle mě hodí skvěle, je psán i tak z "ženského" pohledu, to se mi líbí. Článek je v pořádku.
  • 0
:)

#12 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 20:27

Tenebrae napsal/a:
Jake dalsi nepresnosti v clanku krome cisla kesi myslis? Docdela by me to zajimalo,ten clanek psala ma pritelkyne...


To, že kdo má 100 keší může zakládat, je pěkná blbost. Už to tu x krat padlo není 100 micro 1/1 v Praze jako 100 Regularek, multin, mysterek v lese ...
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 20:48

masox napsal/a:

Tenebrae napsal/a:
Jake dalsi nepresnosti v clanku krome cisla kesi myslis? Docdela by me to zajimalo,ten clanek psala ma pritelkyne...


To, že kdo má 100 keší může zakládat, je pěkná blbost. Už to tu x krat padlo není 100 micro 1/1 v Praze jako 100 Regularek, multin, mysterek v lese ...

Nemůžu s tím souhlasit. Ano, kvalita keší je důležitá, ale i ve městě můžeš mít 100 mikro 1/1 na pěkných místech, na místech které mohou většině něco říct a mohou být za tím pěkné multinky nebo mystery. K čemu je ti velká krabice ve které nic není... Velká krabice není zárukou DOBRÉ keše. A k otázce, od kdy zakládat? Neregulujte to. Dobrý kačer pochopí, kdy je ta správná chvíle kdy založit zajímavou keš pro ostatní a ten špatný nebo průměrný? Ano, založí podprůměrnou keš někde u školy apod. ale ta nepřežije první výměnu logbooku. Přirozený odpad je prostě přirozená regulace keší...

Ten článek je dobrý a počet keší je tak podstatný... pro kačera co honí statistiky ano, pro normální čtenáře je to jen číslo.. nic víc. A to číslo počítám představuje počet aktivních keší v danou chvíli, což odpovídá. Neřešte proboha hlouposti.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama