Přejít na obsah


Fotka

megaevent pevnost Salzburg - cerven 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
73 odpovědí na toto téma

#21 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:20

sobikovi napsal/a:
to seiza: no směj se B) Podívej se do příslušného vlákna a uvidíš, že od branného cvičení není zase tak daleko :D a určitě to bude stát za to podívat se k sousedům.

No jo... po přečtení vlákna mi úsměv zamrzl :o Ale to už je typicky český povahový rys, všechno rozpitvat a nakonec do sebe začít rýt :D Takže bych asi všem, co se chtějí na českém megaeventu podílet doporučil jet se podívat na ten rakouský, nasbírat zkušenosti, poučit se z jejich úspěchů, ale i chyb a potom řešit ten náš ;) Každopádně bych ho asi lokalizoval na tu Prahu. Dá se tam obstarat vše potřebné a i keše si tam najde každý kačer ty své... od příjemných procházek parky, kterých je tam nespočetně, až husté adrenalinové mel-manovky ;) K tomu pár výborných eventových akcí, jako byla potrubní pošta, Rudolfova štola, nějaké výpravy do pivovaru apod. soustředěných pod megaevent a klidně bych tam přidal i suprové šamanovo a spol. CITO v Šárce,nebo Prokopáku. Dyť možností je tolik, akorát to chce statečně organizačně pojmout a sjednotit. A ubytování bych řešil formou odkazů na spousty hostelů a kempů, kterých je blízko centra nespočetně. Takže jediný problém bych hledal jen v tom, jaké místo by bylo schopno pojmou tu invazi kačerů na nějaké večerní setkání. Ale i na tuhle otázku nám dá jistě Salzburský mega event odpověď B) Takže jen na závěr mohu konstatovat, že už teď se těším, až se setkám s těmi všemi evropskými kačery v Rakousku a posléze i v Čechách a rozhodně si ostudu neutrhnem, tomu věřím ;)
  • 0

#22 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:24

Jediný problém v Rakouském eventu vidím v tom, že vládnu pouze angličtinou a španělštinou - polštinu a slovenštinu nepočítám, to je úplně pass - takže snad nebude prekérka se s nima domluvit :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#23 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:41

polerok napsal/a:
Jediný problém v Rakouském eventu vidím v tom, že vládnu pouze angličtinou a španělštinou - polštinu a slovenštinu nepočítám, to je úplně pass - takže snad nebude prekérka se s nima domluvit :D

:D Kačeři se domluví, rukama,nohama a GPSkama... toho bych se nebál, já taky nejsem němčinář a angličtinou vládnu na ambasádové úrovni s arabským přízvukem ;) Však si nějak poradíme, ne? B)
  • 0

#24 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:42

angličtinou vládnu na ambasádové úrovni s arabským přízvukem


A to je jako jak?! :D Bo to slyším poprvé :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#25 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:47

polerok napsal/a:

angličtinou vládnu na ambasádové úrovni s arabským přízvukem


A to je jako jak?! :D Bo to slyším poprvé :)

Hi, hi :D To se nedá ani popsat... ale vychází to z mého zaměstnání. Dělám totiž na Kuwaitské ambasádě a to hovoří za vše :D
  • 0

#26 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:49

seiza napsal/a:

polerok napsal/a:

angličtinou vládnu na ambasádové úrovni s arabským přízvukem


A to je jako jak?! :D Bo to slyším poprvé :)

Hi, hi :D To se nedá ani popsat... ale vychází to z mého zaměstnání. Dělám totiž na Kuwaitské ambasádě a to hovoří za vše :D

:D:D:D Na eventu předvedeš B) ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#27 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:55

To polerok: Tak to bych snad na Tvém místě ani slyšet nechtěl :D Tak to abych si na megaevent vzal i ten ručník na hlavu, ne? ;) :D
  • 0

#28 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 20:57

seiza napsal/a:
To polerok: Tak to bych snad na Tvém místě ani slyšet nechtěl :D Tak to abych si na megaevent vzal i ten ručník na hlavu, ne? ;) :D


Ale jo :)

BTW - Já jsem pro každou špatnost, nicméně, pokud si ten ručník vezmeš, budu dělat, že Tě neznám, protože trávení ME v místní cele není zrovna můj vysněný program :| :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#29 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 21:01

polerok napsal/a:

seiza napsal/a:
To polerok: Tak to bych snad na Tvém místě ani slyšet nechtěl :D Tak to abych si na megaevent vzal i ten ručník na hlavu, ne? ;) :D


Ale jo :)

BTW - Já jsem pro každou špatnost, nicméně, pokud si ten ručník vezmeš, budu dělat, že Tě neznám, protože trávení ME v místní cele není zrovna můj vysněný program :| :D

Jasně... a až se mě budou policajti ptát, co že to tam s tou GPSkou dělám, tak budu tvrdit, že zaměřuju vhodné objekty :D No to sme zase tomu vláknu dali ;) Sme si z toho udělali chat? Omlouvám se :) Tak se uvidíme v Salzburku.... těším se B)
  • 0

#30 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 21:05

--seiza-- Tež se těším:) Taktéž přikládám omluvu za OT :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#31 michajlpetrof

michajlpetrof

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 22:23

Mate nekdo odpoved na to, proc je ten MEGA event zalozen jako EVENT cache a ne jako MEGA event cache??? Listing i obrazek v pozadi jako by to Mega event mel byt ale to je asi vse...Je tedy mozne aby to byl mega event???
  • 0

#32 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 22:24

michajlpetrof napsal/a:
Mate nekdo odpoved na to, proc je ten MEGA event zalozen jako EVENT cache a ne jako MEGA event cache??? Listing i obrazek v pozadi jako by to Mega event mel byt ale to je asi vse...Je tedy mozne aby to byl mega event???


Protože mega event založit nejde, ale musí jen ručně upragadovat groundspeak. Až jej upgraduje, bude to mega-event, do té doby event.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#33 michajlpetrof

michajlpetrof

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 23:37

polerok napsal/a:

michajlpetrof napsal/a:
Mate nekdo odpoved na to, proc je ten MEGA event zalozen jako EVENT cache a ne jako MEGA event cache??? Listing i obrazek v pozadi jako by to Mega event mel byt ale to je asi vse...Je tedy mozne aby to byl mega event???


Protože mega event založit nejde, ale musí jen ručně upragadovat groundspeak. Až jej upgraduje, bude to mega-event, do té doby event.


Super diky za vysvetleni :)
Predpokladam, ze mega eventy v americe (Geowoodstock, MOGA, atd.) zverejnovane skoro rok dopredu maji udelenou nejakou vyjimku. Nebo to je diky tomu, ze probihaji uz ponekolikate?
  • 0

#34 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 23:40

michajlpetrof napsal/a:

polerok napsal/a:

michajlpetrof napsal/a:
Mate nekdo odpoved na to, proc je ten MEGA event zalozen jako EVENT cache a ne jako MEGA event cache??? Listing i obrazek v pozadi jako by to Mega event mel byt ale to je asi vse...Je tedy mozne aby to byl mega event???


Protože mega event založit nejde, ale musí jen ručně upragadovat groundspeak. Až jej upgraduje, bude to mega-event, do té doby event.


Super diky za vysvetleni :)
Predpokladam, ze mega eventy v americe (Geowoodstock, MOGA, atd.) zverejnovane skoro rok dopredu maji udelenou nejakou vyjimku. Nebo to je diky tomu, ze probihaji uz ponekolikate?


Nevím, ale ME v Anglii byl loni poprvé a taky měl ME ikonku předem, takže myslím, že se tam časem objeví....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#35 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 0:00

nezáleží třeba na počtu will attend?
  • 0
Vložený obrázek

#36 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 0:04

xdarebak napsal/a:
nezáleží třeba na počtu will attend?


Na to by nám spíš odpověděli Retrívři, ale pokud mě paměť neklame - a v číslech většinou ne- tak na ME v Anglii nebylo ani 300 will a byl to ME

Ale fakt nevím....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#37 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 0:08

xdarebak napsal/a:
nezáleží třeba na počtu will attend?


Pravidla říkají, že ikonku dostane event aspirující na Mega-event až tehdy, pokud se jej ZÚČASTNÍ alespoň 500 lidí (tj. až poté, co proběhne, ne předem).
Praxe je ale taková, že když máš dobře napsaný listing, z něhož jasně vyplývá, že chceš, aby z tvého eventu byl ME a také z počtu přihlašovaných to vypadá, že by to těch alespoň 500 mohlo dát, tak Groundspeak tu ikonku na žádost přidělí ještě před konáním eventu - to totiž zaručí, že o něj bude ještě větší zájem.
Dokonce, jak jsem viděl, některé takto dopředu prohlášené eventy za ME nakonec limitu nedosáhly, ale ikonka stejně zůstala :) Takže podle mě je to jen otázka času, kdy tento dostane svou :P
  • 0

#38 jendazmelnika

jendazmelnika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:07

Týýýjojo, mudlové z toho budou asi pořádně hin, když uviděj narát zolik kačerů :-) Docela bych chtěl vidět jejich výraz a doufám, že se mi to vážně povede. Pokud ano (nevím co bude zítra natož v červnu...), tak bych z Mělníka/Prahy klidně někoho přibral do geovozítka.
  • 0

#39 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 11:33

Jedna technická poznámka... najde se tu kvalitní němčinář, co by nám přeložil tradicionálky, multinky a mysterky v Salzburku? Ať tam nelovíme jen tradicionálky, co jakž takž přelouskáme? ;) Díky
  • 0

#40 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 12:47

Pandrhola napsal/a:
Tak to vypadá hodně zajímavě a jelikož jsem z jihu tak je to eště lákavější tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo z okolí Č.Budějovic se tam nechystá že by jsme uděli hromadnou výpravu. Sice je to až za půl roku ale nikdy neni brzo. :D

Z Českých Budějovic by se našlo určitě několik kačerů co by jelo.Sám se hlásím:)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama