Přejít na obsah


Fotka

-


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2004 - 19:27

Mam problem - kdyz se pripojuji pres PDA (IPAQ 3870) k adrese geocaching.cz, pokazde mi spadne Internet Explorer WM 2003 (ukonci se a zavre se okno) a dokonce se ihned ukonci spojeni GPRS. Dela to uz asi 14 dni (mozna dele). Na jine adrese se to nikdy nedeje. Ma nekdo podobne mobilni zkusenosti?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2004 - 20:05

Mam problem - kdyz se pripojuji pres PDA (IPAQ 3870) k adrese geocaching.cz, pokazde mi spadne Internet Explorer WM 2003 (ukonci se a zavre se okno) a dokonce se ihned ukonci spojeni GPRS. Dela to uz asi 14 dni (mozna dele). Na jine adrese se to nikdy nedeje. Ma nekdo podobne mobilni zkusenosti?


tak jsem to zkusil ze sync kolibky a explorer pada a pada (FS Loox610)..
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2004 - 10:19

Mam problem - kdyz se pripojuji pres PDA (IPAQ 3870) k adrese geocaching.cz, pokazde mi spadne Internet Explorer WM 2003 (ukonci se a zavre se okno) a dokonce se ihned ukonci spojeni GPRS. Dela to uz asi 14 dni (mozna dele). Na jine adrese se to nikdy nedeje. Ma nekdo podobne mobilni zkusenosti?


IPAQ 3970 pres BT na ET GPRS bezi OK - prave jsem to zkousel. Ale hlavni stranku mam offline a vlastni pripojeni se navazuje az na odkazy ... .
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2004 - 23:38

Mam problem - kdyz se pripojuji pres PDA (IPAQ 3870) k adrese geocaching.cz, pokazde mi spadne Internet Explorer WM 2003 (ukonci se a zavre se okno) a dokonce se ihned ukonci spojeni GPRS. Dela to uz asi 14 dni (mozna dele). Na jine adrese se to nikdy nedeje. Ma nekdo podobne mobilni zkusenosti?

Tenhle probelm pozoruju uz docela dost dlouho. Spadne mi to vzdycky pri nacitani. Ipaq 2210 bluetooth pripojen na eurotel gprs data nonstop... Stava se mi to i u www.seznam.cz Nechapu cim to je, ale rekl bych ze nejakou validitou ke starsim typum prohlizecu. Tak se totiz ppc IE tvari...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2004 - 9:16

Já to zjistila asi před dvěma dny (iPAQ 2210) - nevím, jestli se ukončí GPRS protože jsem to zkoušela přes kolébku v práci.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2004 - 9:32

Tenhle probelm pozoruju uz docela dost dlouho....

Tohle se mi stávalo i doma když sem se připojoval přes Dial-up na seznam.cz. Vždycky mi spojení spadlo, tak sem se musel znovu přihlásit atd...
Podezříval sem telecom, že to dělá schválně, neb z opětovnýho připojení má víc prachů.

Měl sem WiN98, pak sem se už nasral, přeinstaloval na WIN2000 a zatim v pohodě. Prohlížeč mam furt stejnej, takže tim to určitě nebude. Pak mě teda ještě napad nějakej červík, trojskej kůň popřípadě virusík, ale spíš si myslim, že je to práce operátora.....

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2004 - 20:15

Tenhle probelm pozoruju uz docela dost dlouho. Spadne mi to vzdycky pri nacitani. Ipaq 2210 bluetooth pripojen na eurotel gprs data nonstop... Stava se mi to i u www.seznam.cz Nechapu cim to je, ale rekl bych ze nejakou validitou ke starsim typum prohlizecu. Tak se totiz ppc IE tvari...


Dela mi to na PDA porad, ale nez to kdysi zacalo, tak to fungovalo dost dlouho normalne. Ja to spis prisuzuju nejake zmene na strance GEOCACHING.CZ, nikde jinde se mi to nikdy nestalo. Pocket RSS jede normalne i z GC.CZ.
A pada to i v kolibce, kdy pres GPRS nejedu. SKODA :-( .
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2004 - 23:14

Pak mě teda ještě napad nějakej červík, trojskej kůň popřípadě virusík, ale spíš si myslim, že je to práce operátora.....

Virus to nebude urcite. Ten v pda nemam. Tim jsems i jistej. No... Takze to urcit ebude NECIM na strankach. Ale cim...? Tot otazka... jeste az bude cas zkusim nainstalovat jinej browser... Tusim ze opera ted vysla i pro pda, tak ji aspon vyzkousim...

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2005 - 18:01

skuska rss, dufam, ze to pojde
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama