Přejít na obsah


Fotka

HTC Touch Pro


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Papousek

Papousek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 17:02

Vlastním HTC Touch Pro a nemohu na něm rozjet Wherigo !!?? Mohl by mi někdo poradit co mám udělat abych mohl na Wherigo ??
  • 0
Czech geofamily

#2 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 17:08

neznám to zařízení ... pokud máš interní GPS:
- nainstaluješ si nejnovější Esmertec Jbed odtud
- nainstaluješ si OpenWIG odtud
- půjdeš do nastavení a nastavíš si Internal GPS
a pokud interní nemáš, tak:
- nainstaluješ si GPSPort odtud
- nastavíš si přesměrování GPS sériového portu na nějaký socket
- nainstaluješ si OpenWIG z toho samého místa co jsem psal prve
- půjdeš do nastavení a nastavíš si TCP Socket, pak dáš vybrat Port number a zadáš tam to číslo z GPSPortu.
B)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#3 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2008 - 18:15

Nekdy pry pomaha vypnout TouchFlo. Ja to zkousel na HTC HD a nejelo to stejne, hledalo to GPS a pak se to kouslo. Nejak jsem se po reseni ale nepidil, protoze mam jeste Oregona.
  • 0

#4 Papousek

Papousek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 18:12

Wherigo se nám podařilo rozběhnout, ale kousne se při natahování cartridge. Poradí nám někdo kde je zakopaný pes.
  • 0

#5 uda

uda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 23:59

přecházím z WM5 na WM6.1(HTC Touch Daim.), teď jsem zkusil instalovat wherigo... - dostal jsem se do stejných potíží. Domnívám se, že player se po instalaci nespustí, dokud si nešáhne na aktivní GPS, zřejmě neumí najít vestavěnou gps...(v základu je nastaveno autodetect), jelikož jsem doposud používal externí GPS a budu jej používat nadále, interní gps-kou se nezabývám. Můj postup:Wig jsem nainstaloval do zařízení (ne na kartu), ze sys WM5 jsem si zkopíroval konfigurační soubor pro wig, tento jsem nakopíroval do WM6.1 takže nyní wig korektně spustím i bez aktivní GPS a dostanu se jak na cartrige tak i na menu (nastavení portu GPS-snad tedy i interní,viz o tři příspěvky vejš, folderu cartrige) (soubor přikládám-vložit do Prog. files\groundspeak\wherigo\player)
  • 0

#6 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 7:18

Je fakt, ze s externi LD-3W co mi lezi nekde v krabici, jsem to nezkousel. Schvalne ozkousim až bude cas.
  • 0

#7 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 19:17

Problem vyřešen přikládam navod Krok jedna: Start, nastavení, systém, externí GPS Poznamenejte si GPS port Spravovat zařízeni GPS automaticky zakázat Krok dva: Spustit Wherigo (automatická detekce GPS selže) Jděte do menu, nastavení Zrušit Auto detekce GPS Nastavte GPS ručně, "Comm Port" který jste poznamenali dříve (obvykle COM4:) Speed 4800 Test GPS settings NEMAČKAT Dejte OK napíše nakou Exit Wherigo Krok tři Start, nastavení, systém, externí GPS, přístup a znovu zapnout Spravovat zařízeni GPS automaticky Krok čtyři Otevřít Wherigo a můžete hrát, já jsem ješte dal test gps a přepnul na autodetekci
  • 0

#8 Papousek

Papousek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 23:07

Chtěl bych poděkovat CIROVI za radu jak zprovoznit WheriGo na HTC Touch Pro. Podařilo se rozběhnout a zbývá již je n test v terénu. Jo ještě má HTC Touch Pro problém se zobrazením cartridgí.
  • 0

#9 Darcy GeoTeam

Darcy GeoTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 13:06

Návod mi taky zafungoval, ale po spuštění cartridge v playeru mi ve spodní části displaye zůstává černý pruh s menu a ten zakrývá nějaké údaje, které jsou asi pro hru potřeba. Ještě jsem WIG nikdy nehrál, tak si nejsem úplně jistý, ale něco málo je tam vidět bez šance rozlišit, o co se jedná. Nevíte někdo jak odstranit ten pruh s menu (nebo vyřešit ten problém nějak jinak)? Používám HTC Touch Pro Diamond
  • 0

#10 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 22:08

Stále nemůžu rozchodit LOCIFY na HTC Touch Pro T7272.
Nemáte někdo zkušenost s tímto programem na tomto přístroji?
Mělo by to chodit?
Co HG? Ten to taky neschroupalo... Ale ten to asi nebere....jaká škoda.
Poradíte mi někdo zkušenější? :(
  • 0

#11 Matrix_DC

Matrix_DC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 22:15

BAFteam napsal/a:
Stále nemůžu rozchodit LOCIFY na HTC Touch Pro T7272.
Nemáte někdo zkušenost s tímto programem na tomto přístroji?
Mělo by to chodit?
Co HG? Ten to taky neschroupalo... Ale ten to asi nebere....jaká škoda.
Poradíte mi někdo zkušenější? :(


Obrat se primo na programatory LOCIFY, mel jsem taky problem s N78 a velice rychle muj problem vyresili k me spokojenosti.:);)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama