Přejít na obsah


Fotka

Projekt Kalendář 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 31 December 2008 - 9:34

Nebylo by na čase z aktivních projektů vyřadit již dokončený kalendář nebo založit nový projekt Kalendář 2010?
  • 0

#2 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 December 2008 - 10:04

sobikovi napsal/a:
Nebylo by na čase z aktivních projektů vyřadit již dokončený kalendář nebo založit nový projekt Kalendář 2010?

Vyřadit ano, zakládat nový ne - stačí když někdo šikovný /napadá mě třeba Pažitka :)/ bude ochoten do toho jít znova a udělá si to po svým, bez půlročního se dohadování na fóru s těmi, co problematice vůbec nehoví.
Akorát mám trochu obavy, aby po tom co si tady přečet za řeči, byl ještě ochoten...
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 31 December 2008 - 11:37

Leroj napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Nebylo by na čase z aktivních projektů vyřadit již dokončený kalendář nebo založit nový projekt Kalendář 2010?

Vyřadit ano, zakládat nový ne - stačí když někdo šikovný /napadá mě třeba Pažitka :)/ bude ochoten do toho jít znova a udělá si to po svým, bez půlročního se dohadování na fóru s těmi, co problematice vůbec nehoví.
Akorát mám trochu obavy, aby po tom co si tady přečet za řeči, byl ještě ochoten...


Možná by stačilo založit galerii K2010 kde by vznikla databáze hezkých fotek pro výběr.

Myslím, že ta varianta, že někdo vezme fotky a udělá hezký nástěnný kalendář, zase nedopadla špatně a Dan asi ve ztrátě neskončil.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 December 2008 - 12:29

kolombo napsal/a:
Možná by stačilo založit galerii K2010 kde by vznikla databáze hezkých fotek pro výběr.

jj to je dobry nápad, jen by to chtělo aby měli lidi /včetně mě/ trochu soudnosti a necpali tam každou blbost. No a pokud by autor kalendáře chtěl nějakou fotku použít, tak by jen kontaktoval autora...

kolombo napsal/a:
Myslím, že ta varianta, že někdo vezme fotky a udělá hezký nástěnný kalendář, zase nedopadla špatně a Dan asi ve ztrátě neskončil.

Nevim jestli Pažitka je Dan, ale to je jedno - tady si myslím, že aby výrobce neskončil ve ztrátě je málo, správně by měl něco vydělat /aspoň trochu zaplaceného času/.
Tady bude ale problém v tom množství šťouralů, kteří se nedávno vyrojili s kritikou reklamních aktivit spojených s kalendářem.
  • 0

#5 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 31 December 2008 - 22:46

Jo tak galerii fotek pro K2010 by to opravdu chtělo založit už teď :)
  • 0
Sylvia999

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 01 January 2009 - 12:57

Leroj napsal/a:

kolombo napsal/a:
Možná by stačilo založit galerii K2010 kde by vznikla databáze hezkých fotek pro výběr.

jj to je dobry nápad, jen by to chtělo aby měli lidi /včetně mě/ trochu soudnosti a necpali tam každou blbost. No a pokud by autor kalendáře chtěl nějakou fotku použít, tak by jen kontaktoval autora...


No, ono by to bylo o tom, že by se fotky do kalendáře neurčovaly hlasováním, ale výběrem toho, kdo to dělá a financuje výrobu :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 01 January 2009 - 16:54

Leroj napsal/a:
Tady bude ale problém v tom množství šťouralů, kteří se nedávno vyrojili s kritikou reklamních aktivit spojených s kalendářem.


Leroji, Leroji, me tak nejak prijde ze rypas ty :D S pazitkou jsme si to vysvetlili, tys v tom figuroval nijak, ja mu vytiskl a predal stitky s adresama a pokud priste bude chtit, milerad mu na vsechny sve weby dam baner, pokusim se dohodnout i s lidma kterym web delam a kdyz budou souhlasit tak jim ho tam soupnu taky. To je fakt takovej problem pochopit ze pravidla by se mel snazit dodrzovat kazdy?

Preju a nejen tobe spustu nalezenych krabicek, spoustu MOOOOC peknych zazitku mnoho zdravi a uz to neres ;)
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#8 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 January 2009 - 17:41

kolombo: jasný, chápu, taky jsem to tak myslel MadDogTeam: nic neřešim, jen jsem se chtěl zastat "chudáka", který zde byl málem lynčován Přeji také vše nejlepší... B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama