Přejít na obsah


Fotka

GeoJarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
215 odpovědí na toto téma

#181 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2010 - 19:17

Jeste doplnim, ze o techto skriptech je vlastni diskusni vlakno zde.
  • 0

#182 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 1:12

Chtel bych se zeptat, jestli by v Geojarry neslo nejak nastavit, aby mi pri stahovani nalezenych kesi neaktualizoval parametry uz drive stazenych kesi. Meni se mi pak ve statistice ruzne hodnoty. Napriklad (to me stve nejvic) spousta kesi meni kvuli vykradani velikost na micro, ale pritom ja jsem je tehdy nasel jako small... Pouzivam nejnovejsi GeoGet, GGStat a GeoJarry 2. 1. 2.
  • 0

#183 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:44

Michas ruzne veci dohromady. GJ dela presne to, cos mus rekl - stahne kese, kter jsi mu rekl, ze ma stahnout. Stazene se pak do GG importuji a opet to dela presne to, co bylo receno - importuje stazene. Proc si ty kese nechavas pres GJ stahovat, kdyz je nechces aktualizovat? Stahuj vzdy jen to, co potrebujes, setris tim servery.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#184 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:53

Myslel jsem si prave, ze pomoci pluginu Geojarry Download My Found Caches (geojarry-my.ggp.pas) stahuji jen nove nalezy. Zjevne ne... Je na to tedy nejaky jiny plugin?
  • 0

#185 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 8:15

Froggiewalker napsal/a:
Myslel jsem si prave, ze pomoci pluginu Geojarry Download My Found Caches (geojarry-my.ggp.pas) stahuji jen nove nalezy. Zjevne ne... Je na to tedy nejaky jiny plugin?


Ano, ale přelož si tu větu ... stahni me nalezene skrýše... Říká se tam něco o nových, dosud nestažených ? Ne, neříká.

Naproti tomu makro "Geocaches- my new finds (mark 40 newest)" si stáhne seznam nalezených, zjistí co dosud není jako nalezené v databázi a jenom to stáhne. Pokud nevíš, kde to hledat, tak rozklikni tu ikonu kde je pouze červená šipka (jmenu je se to "Univesal geocache and waymad downloading tool") a tam je to hned jako první možnost na záložce "Batches".
  • 0

#186 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 8:43

Diky, uz to mam. Hledal jsem jen v tech pluginech, co tam byly implicitne.
  • 0

#187 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 16:51

Je škoda, že GJ při své činnosti neumí do toho progress okna vypsat, co vlastně dělá a očekávanou dobu trvání. Pokud ho volám z nějakého přednastaveného batche nebo querry, tak její jméno by tam někde mohlo být vypsáno. B)B)B)
  • 0

#188 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 12:11

Tak se po upozornění že se ptám sice dobře ale ve špatném vláknu ;) přesouvám s dotazem. Mohl by mi někdo poradit s problémem který se mi objevil při stahování keší na dovolenou? Zkusil jsem stáhnout keše v okolí letiště Curych-Koten, místo si GJ našel, začal stahovat 37 keší z webu, potom začal importovat, a to už psal jen importuje se 1-10 / 10, a do GG mi nenaimportoval ani kousek. Od medwyn_cz jsem už dostal první odpověď že je v GJ chyba, tak dotaz doplňuji i sem, abych se dozvěděl až se podaří toto opravit.:D díky
  • 0

#189 krteczek

krteczek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 10:20

Ahoj. Při importu mi geojarry hlásí u této keše: http://coord.info/GC2Q4DY chybu parsování, nevíte, kde by mohla být?
  • 0

#190 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 10:46

Chyba parsovani na typu logu? To je chyba v Geogetu, zapomnel jsem na log "Retract listing", v pristi verzi to bude opraveno. Abys to naimportoval, je treba u teto kesky neimportovat vsechny logy, ale jen poslednich 5.
  • 0

#191 tajfun

tajfun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 12:02

umíte pls někdo udělat script pro geojarry do GG, aby stáhnul 100posledních nálezu z GC.com (pouze seznam kešek, ne listingy - ty pouze pokud nejsou v databazi) a těmito nálezy aktualizoval databázi v GG ? díky za pomoc sel by urcite upravit ten script, ktery tam je pro tech 40poslednich nalezu, ale nejak nevim v cem a potrebny zkusenosti taky nemam...diky
  • 0

#192 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 12:39

1. Zkopiruj soubor "script\geojarry\query\Keše - nalezené (posledních 40).gjq" do stejneho adresare pod jmenem "Keše - nalezené (posledních 100).gjq" 2. otevri ho v Notepadu 3. zmen hodnotu CacheCount=40 na 100 4. uloz 5. zkopiruj soubor "script\geojarry\batch\Keše - označit nové nálezy (posl. 40).gjb" do stejneho adresare jako "\Keše - označit nové nálezy (posl. 100).gjb" 6. otevri v Notepadu, oprav radek "QueryAdd|Keše - nalezené (posledních 40)" na "QueryAdd|Keše - nalezené (posledních 100)" 7. uloz Pozn: Jde to udelat i klikanim primo v GJ, ale tohle mi pripada snadneji popsatelne. ;) EDIT: a drobna korekce. Nejedna se o script, ale o davku (batch) a dotaz (query)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#193 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 13:03

Snadneji popsatelne to takto sice je, ale tajfun dal nebude tusit ktera bije a s pristi upravou pujde plakat na forum. A to zase nuti plakat me :)
  • 0

#194 tajfun

tajfun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 13:42

2 Gord nez jsem psal sem, tak jsem uz v notepadu zkousel upravit, ale spatnej soubor, sice stejne jmeno, ale jen v adresari geojarry a tam jsem prave nikde tu hodnotu querry add nenasel...diky za radu :)
  • 0

#195 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:13

Ahoj, je možné že po změně na GC.com se s geojarry nejde přihlásit?? Packy
  • 0
Vložený obrázek

#196 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:16

Je mozne, ze program, ktery pracuje s webovymi strankami, se sam nevyporada s totalni zmenou designu tech stranek? Boze, lidi, premyslejte!
  • 0

#197 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:25

packy_gis napsal/a:
Ahoj,
je možné že po změně na GC.com se s geojarry nejde přihlásit??
Packy

Zřejmě ano, mě to také nejde .. asi budeme čekat na update ..
  • 0

#198 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 8:26

oP napsal/a:

packy_gis napsal/a:
Ahoj,
je možné že po změně na GC.com se s geojarry nejde přihlásit??
Packy

Zřejmě ano, mě to také nejde .. asi budeme čekat na update ..

Asi určitě. Jen stačí vyčkat.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#199 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:39

Ted jsem zjistil takovou neprijemnost. Od rana se marne pokousim aktualizovat asi 4 kraje (cca 8000 kesi) pres GeoJarry. Nevim proc, ale nejak mi to nefunguje a porad to vypisuje nejake chyby. Uz me to vazne rozciluje! Nevi nekdo, co s tim je?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#200 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:41

S474N napsal/a:
Ted jsem zjistil takovou neprijemnost. Od rana se marne pokousim aktualizovat asi 4 kraje (cca 8000 kesi) pres GeoJarry. Nevim proc, ale nejak mi to nefunguje a porad to vypisuje nejake chyby. Uz me to vazne rozciluje! Nevi nekdo, co s tim je?

:P chceš do kokosu :P
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama