Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

PQ Found


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 13:34

Ahoj, trošku laboruji s PQ. Udělal jsem si na cache co jsem nalezl abych je mohl exportovat dále pro tvorbu statistik. Mám tři dotazy. 1/ jde nějak jednoduše udělat aby mi chodil seznam found do mailu, myslím tím bez nějakého složitého nastavování v PQ 2/ zjistil jsem že v tomto seznamu nemám jednu cache. Je v ČR, ale už je archivovaná. Odlovil jsem ji ale, když byla ok. Na http://www.geocaching.com/my/logs.aspx se mi normálně zobrazuje. V PQ už ne. 3/ na statistiky zkouším GSAK. Neví někdo ale jak udělat nějakou statistiku návštěv vlastní cache? Existuje něco takového? Díky všem za případné odpovědi. Hledal jsem to tu někde, ale pokud to tu už někde je, hledal bych to asi opravdu dlouho.
  • 0

#2 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 13:39

Když najedeš pod seznam tvých PQ, tak je tam samostatná položka My Finds, když klikneš na Add to queue, tak ti do mailu přijde kompletní seznam tebou nalezených keší a to včetně těch archivovaných.
  • 0

#3 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 13:40

pokud jsi premium na geocaching.com, tak si muzes nechat jednou za tyden poslat gpx se vsema nalezama (i archivovanejma) Premium Features - Build Pocket Queries My Finds You can receive a Pocket Query containing a list of all the caches you have found, along with your log entries. Running this query will add it to the current queue for the day.
  • 0

#4 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 13:41

1/ jde jednou za týden. Je na to tlačítko pod PQ 2/ vyřeší stejné tlačítko, posílá Tě všechny nalezené keše 3/ V GSAKu statistiky to také umí. Jen musíš vždy před statisikou spustit vyčtení logů z filtrovaných keší (makro AddLogsBatch.gsk)
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama