Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

upgrade membership


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 11:25

Ted koukam, ze groundspeak dovoluje lidem, ktere mam jako pratele zakoupit premium clenstvi pripadne u premium-member jakesi rozsireni. Ma nekdo s tim praktickou zkusenost? Pripadne nechce si mne nekdo adoptovat?:D
  • 0

#2 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 11:35

Muzes tak jako darek nekomu poslat PM, vyberes si jestli jako darek ( to mu zrejme prijde kod), nebo primo prodlouzeni PM na nick. rano jsem to kamosovi zkousel s tim prodlouenim. Z meho uctu jsem to platil a zadal jeho nick na GC.com a automaticky se mu prodlouzilo PM. Neni to vazane podle me na to jestli je mas ulozeny jako pratele :)
  • 0

#3 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 12:05

kabukiman_CZ napsal/a:
Ted koukam, ze groundspeak dovoluje lidem, ktere mam jako pratele zakoupit premium clenstvi pripadne u premium-member jakesi rozsireni. Ma nekdo s tim praktickou zkusenost? Pripadne nechce si mne nekdo adoptovat?:D


Tak teda adoptovat te nechci. ;) Ale PayPal ucet mam. Takze pokud chces tak se zitra stav a zprocesime to. Kdyz mrknu na tvou osobni stranku tak tam vidim 'Upgrade kabukiman_CZ's Membership' a jelikoz te mezi friendy nemam, tak to tam GroundSpeak nacpal nejspis vsem PM aby mohli utracet jeste vic. Nikdy driv jsem si toho nevsiml...
  • 0

#4 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 15:30

no on to nacpal nejen PM, ale i BM - ted by pro mne nemelo jeste plne clenstvi cenu, ale az prcek povyroste a budu se moci zase utrhnout k vetsim vyletum, urcite si jej poridim a treba si do t e doby konecne poridim i paypal - i kdyz jsou moznosti, jak jej koupit i bez nej, pripadne do tve kancelare zavitam:)
  • 0

#5 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 15:33

kabukiman_CZ napsal/a:
Ted koukam, ze groundspeak dovoluje lidem, ktere mam jako pratele zakoupit premium clenstvi pripadne u premium-member jakesi rozsireni. Ma nekdo s tim praktickou zkusenost? Pripadne nechce si mne nekdo adoptovat?:D


Není to omezeno na My friends. Může to zaplatit kdokoliv komukoliv. (Aspoň u mě se to tak tváří, zkoušel jsem jak svůj PM, tak teamový BM účet)

Tak edit: píšu pomalu a tímto se to stává bezcennou duplicitou :D
  • 0
Retired slowcacher




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama