Přejít na obsah


Fotka

Kdy konečně budou Pražské billboardy? :-D


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#1 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 16:50

A máme to tu zase :). Po Pražských gymnáziích a jiných lahůdkářských sériích přichází právě částečně publikovaná nové série o zřejmě všech pražských bankách. Zatím tu jsou 2 kousky: GC1KPV3 a GC1KPVA. A já se ptám - někdo tu sliboval sérii všech pražských billboardů - tak kdy už sakra hodlá začít? :@ Vždyť za chvíli nebude v Praze co lovit, jak pomálu je tu keší :(. :D:D:D
  • 0

#2 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 16:56

Neboj, pripravuji serii Prazske dopravni znacky, kde si urcite pekne zalovis. :D:D:D:D:D
  • 0

#3 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 17:00

A co nosit hlavu pekne vzhuru abychom si neprinesli jen bodiky, ale i neco navic. Prazska stresni okna Vas zvou :).
  • 0

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 17:04

kvapa napsal/a:
Neboj, pripravuji serii Prazske dopravni znacky, kde si urcite pekne zalovis. :D:D:D:D:D


Sláva, alespoň jeden rozumný člověk :).
Přátelé, uvědomme si, že situace začíná být pro pražské kačery téměř neúnosná - keší je kritický nedostatek, takže NUTNĚ POTŘEBUJEME NĚJAKOU TAKOVOUTO SÉRII, ABYCHOM MĚLI VŮBEC CO DĚLAT!!! :D
  • 0

#5 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 17:10

udelal bych serii dlazebni kostky, ale nevim kterou kostku si vzdycky presne vybrat, kdyz tim zaberu 160m kruh :)
  • 0

#6 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 17:18

Já mám v plánu sérii Politická ústředí....
  • 0

#7 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 17:23

Konečně konstruktivní debata! Já si rezervuji megasérii Pražské kešky :D K výchozím souřadnicím každé kešky jednu micro! (..a dále použijte rekurzi)
  • 0

#8 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 17:27

A co kdyby někdo založil sérii, kde by se každá cache věnovala jednomu důvodu proč nezakládat cache / sérii? B) Možná by to bylo víc než poučné ;)
  • 0

#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 18:41

Sutech napsal/a:
A já se ptám - někdo tu sliboval sérii všech pražských billboardů - tak kdy už sakra hodlá začít? :@ Vždyť za chvíli nebude v Praze co lovit, jak pomálu je tu keší :(.

:D:D:D


jo, to sem byl ja. megaserie PaBa (PrahA BillboardovA) bude, az me ukrutne nastvete :D.
  • 0

#10 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:02

Třeba se autor vyjádří, co ho k této zbytečnosti vede. Tady na foru přispívá, tak si to může obhájit. Třeba to má nějaký hlubší smysl, který zatím nikdo nevidí... :) Jinak osobně bych uvítal serii věnovanou veřejným WC, protože tato strategicky důležitá informace se vždy hodí. Mohla by to být mystery seriie a podmínkou by bylo, aby každý nálezce zhodnotil čistotu, aby byly informace úplné...
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:32

Pánové, dobrá je Semaforová série ;) co mám rozpracovanou. Už jsem si připravil i script na generování keší a listingů na gc.com... Publikace 100 keší / hodina
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:35

Bludi napsal/a:
Třeba se autor vyjádří, co ho k této zbytečnosti vede. Tady na foru přispívá, tak si to může obhájit. Třeba to má nějaký hlubší smysl, který zatím nikdo nevidí... :)

Jinak osobně bych uvítal serii věnovanou veřejným WC, protože tato strategicky důležitá informace se vždy hodí. Mohla by to být mystery seriie a podmínkou by bylo, aby každý nálezce zhodnotil čistotu, aby byly informace úplné...

Ano, asi by bylo fajn kdyby autor tady vyřkl své "proč", ale bojím se, že není o čem psát....

WC mystery je supr nápad, teď je jeden nový na Vinohradský proti Potrefené huse ;) a než hodnocení slovy by bylo lepší foto s GSP :P

Jinak u autora mne překvapilo to tempo zakládání kontra nalezené a to i po relativně negativních hodnoceních jeho předchozích výtvorů...
  • 0

#13 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:39

no on totiz napsal kolombo, ze to nebylo to uplne nejhorsi, co v praze ted nasel. no a watchick se hned zaradoval a rozjel dalsi hromady zbytecnychjenprobod tradicek. :D takze, pockej kolombo, to ti nedarujem :D my vam ho vyexpedujeme na sever. B)
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:47

sobikovi napsal/a:
Jinak u autora mne překvapilo to tempo zakládání kontra nalezené a to i po relativně negativních hodnoceních jeho předchozích výtvorů...


No, mne to, bohuzel, zase az tak prekvapuje. :/
  • 0

#15 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 20:21

No tomu už se člověk může jenom smát. Jinak zdá se mi divné že likvidátoři keši vždy zlikvidují ty které mají myšlenku a bankovní sérii nechají nedotknutou :D:D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#16 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 20:30

kvapa napsal/a:
Neboj, pripravuji serii Prazske dopravni znacky, kde si urcite pekne zalovis. :D:D:D:D:D

Chtělo by to zkontaktovat výrobce značek, aby rovnou při výrobě na zadní stranu značky připevnil mikrošku, a pak tu můžeme mít i sérii České dopravní značky, Evropské, Světové.... :D:D:D
edit: a při použití šikovného skriptu by se mohla ta keška rovnou publikovat hned po instalaci té značky.
  • 0

#17 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 20:32

kdyz vidim Evropské - napada mne udelat v pro kazdou prazskou ulici jednu kesku.. ty dlouhe by mohly mit i vice...
  • 0

#18 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 20:56

kabukiman_CZ napsal/a:
kdyz vidim Evropské - napada mne udelat v pro kazdou prazskou ulici jednu kesku.. ty dlouhe by mohly mit i vice...


Spíš na amabasádách ruzných státu aby sme si mohli zabarvit mapičku nálezů ve světě:D:D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#19 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:17

Dain & Olik napsal/a:
no on totiz napsal kolombo, ze to nebylo to uplne nejhorsi, co v praze ted nasel. no a watchick se hned zaradoval a rozjel dalsi hromady zbytecnychjenprobod tradicek. :D
takze, pockej kolombo, to ti nedarujem :D my vam ho vyexpedujeme na sever. B)


Hele, ty ikono jedna :D

Daleko horší překvapení nám připravily dvě kešky - mystérky, které podle listingu vysoko převyšovaly průměr. Jedna byla v normálu a ta druhá? Posranost místa, kdy byla uložena, o tolik převyšovalo snesitelný průměr, že holky se otočily na patě a odešly a vrátily se až když jsme našli.

Od tohodle jsem nečekal žádný zázrak, ale keš i s logbookem tam byla, listing je docela hezky napsaný a je dost dlouhý, to některým taky vadilo, když byl moc krátký.

Tak na to nechoďte, když jsou, podle Vás tak děsné ....

Jo, a ten nápad s keškami na billboardech, ten už dávne máme Liberci realizovaný :-)
Naše milá Buik1 Lucka Jů Baroslava s tím projektem začala už dávno :-)

Jen poznámka:
Od autora Watchick mám odlovené Nusle, Museum policie ČR, Nuselskou radnici a kostel sv.Václava.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#20 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:38

PLAJ family napsal/a:
edit: a při použití šikovného skriptu by se mohla ta keška rovnou publikovat hned po instalaci té značky.


To ale u keše u tý nový zimní značky bude muset být i nový atribut "Available only in winter" :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama