Přejít na obsah


Fotka

Kdy konečně budou Pražské billboardy? :-D


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 21:43

sobikovi napsal/a:
WC mystery je supr nápad...

Jen aby to člověk stačil v časové tísni vyluštit dřív, než se po.... :D:D:D:D
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 22:41

petegeo napsal/a:

sobikovi napsal/a:
WC mystery je supr nápad...

Jen aby to člověk stačil v časové tísni vyluštit dřív, než se po.... :D:D:D:D

to ne, já bych udělal ty wpt z veřejným wc jako viditelný, ale na každým bych zanechal nějakou část šifry/kodu a kačer by musel navštívit spousta hajzlíků pro posbírání indícií :D Výhoda by byla, že nemusíč čekat na Karláku na Tramway ;)
  • 0

#23 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 22:49

sobikovi napsal/a:

petegeo napsal/a:

sobikovi napsal/a:
WC mystery je supr nápad...

Jen aby to člověk stačil v časové tísni vyluštit dřív, než se po.... :D:D:D:D

to ne, já bych udělal ty wpt z veřejným wc jako viditelný, ale na každým bych zanechal nějakou část šifry/kodu a kačer by musel navštívit spousta hajzlíků pro posbírání indícií :D Výhoda by byla, že nemusíč čekat na Karláku na Tramway ;)

Tak to budou hajzlbáby těžce v balíku, kolik je v Praze kačerů * 5Kč = Babči si udělaj mejdlo :D
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 7:52

sobikovi napsal/a:

petegeo napsal/a:

sobikovi napsal/a:
WC mystery je supr nápad...

Jen aby to člověk stačil v časové tísni vyluštit dřív, než se po.... :D:D:D:D

to ne, já bych udělal ty wpt z veřejným wc jako viditelný, ale na každým bych zanechal nějakou část šifry/kodu a kačer by musel navštívit spousta hajzlíků pro posbírání indícií :D Výhoda by byla, že nemusíč čekat na Karláku na Tramway ;)


Kdy už se ty Pražáci zmůžou na něco originálního: GC1JXM2
:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 8:08

aaaale, to jsou nudne utulne hospody. to takove verejne hajzliky na hlavaku a pod :) a taky to postrada ten dulezity lidsky faktor wcdamy ;)
  • 0

#26 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 11:39

Dain & Olik napsal/a:
aaaale, to jsou nudne utulne hospody. to takove verejne hajzliky na hlavaku a pod :) a taky to postrada ten dulezity lidsky faktor wcdamy ;)


No, našel jsem v Praze i WC, kde ši člověk může najít i hezkou společnici :-D

http://img.geocachin...61e4762b195.jpg
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#27 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 11:58

Billboardy, jo dobrá věc. K tomu bych měl jen jednu připomínku: 1) Mikrošky musí být mysterky a podmínka jejich odlovu je, že musím mít založeno jiných 5 billboardových mikromysterek.
  • 0

#28 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 11:15

Na vaše přání archivováno ;)
  • 0

#29 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 11:45

watchick napsal/a:
Na vaše přání archivováno ;)


No počkej :o Já se těšil na pořádnou bankovní sérii :D a ty to hned zarchivuješ? To není zrovna dobrý přístup :| Co jsem četl logy, tak si lidi moc nestěžovali - max. na nepříliš vhodné umístění. Takže stačilo krabičku pouze přemístit a ne ji rovnou archivovat ;)
  • 0

#30 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 12:02

strkat mikrovku do zábradlí? ne fakt díky, to at tam radsi neni... Další věc je, když si lidi remcaj v logech, tak se to dá přežít jako jejich názor, ale když se kvůli tomu musejí zakládat i temata na fórech, tak to asi nebude o umístění,m třeba tenhle topic nemá s mým umístováním cachí vůbec nic společného... A asi jsem bordelu slepej, ale třeba ta komerčka, když jsem tam lez' ze strany, tak mi to zasraný vůbec nepřišlo, dal jsem to za banku, protože tam se dala v pohodě dát regulárka... Ale uznávám že tahle série opravdu postrádá "zajímavost", na druhou stranu stejně jako polovina cachí v praze... No, a nebo všechny svoje tradičky změnim na CITO, a pak si nikdo stěžovat nemůže...
  • 0

#31 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 12:09

watchick napsal/a:
strkat mikrovku do zábradlí?

ne fakt díky, to at tam radsi neni...

Další věc je, když si lidi remcaj v logech, tak se to dá přežít jako jejich názor, ale když se kvůli tomu musejí zakládat i temata na fórech, tak to asi nebude o umístění,m třeba tenhle topic nemá s mým umístováním cachí vůbec nic společného...

A asi jsem bordelu slepej, ale třeba ta komerčka, když jsem tam lez' ze strany, tak mi to zasraný vůbec nepřišlo, dal jsem to za banku, protože tam se dala v pohodě dát regulárka... Ale uznávám že tahle série opravdu postrádá "zajímavost", na druhou stranu stejně jako polovina cachí v praze... No, a nebo všechny svoje tradičky změnim na CITO, a pak si nikdo stěžovat nemůže...


Já nevím, mě přijdeš osobně dost zbrklej, co být trochu kreativní, já mám připravenou kešku, ale jelikož jsem zatím nenalezl ideální místo bude muset počkat.
Zkus si s tím trochu pohrát ;)
  • 0

#32 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 12:28

Souhlasím se SniperemCZ, že jsi dost zbrklej - ať jde o vymýšlení nápadů na keše, jejich umístění a nebo zbytečné zarchivování. Tohle téma, které jsem založil, mělo být jedno z těch uvolněnějších, pro pobavení, což se taky povedlo - všimni si, že se tvé sérii vyjma úvodního logu nikdo nevěnuje - kolegové na jeho základě pouze začali vymýšlet vlastní série :) Aby bylo jasno - já proti sériím nic nemám, sám jsem autorem dokonce dvou, ale myslím si, že by série měla mít nějaký smysl. Třeba jako Pražské mosty či Pražské ostrovy, ale našel bych i další série, které už tak zajímavé nejsou. Když jsi začal s tímhle - no budiž, zázrak to není, ale zase už jsem viděl horší. Toto téma nemělo zesměšnit tebe, spíš poukázat na to, že ne vždy mají (obecně) některé keše smysl. Stůj si tochu za svým názorem ;)
  • 0

#33 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 12:46

Když má každej kecy na každou mojí cache, tak se snažim aspon eliminovat ty, který jsou nejhorší...
  • 0

#34 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 12:52

watchick: Unáhlené rozhodnutí, i když se ti nedivím. Holt místní Koniášové rozpoutali hon a ty jsi podlehl. Osobně ty keše neznám, ale pár takových jsem už potkal. Jsou to prostě průměrné keše /s pěkným listingem/, které by neměly nikoho urazit. Ovšem ty tvoje zjevně urazily. :| Co jsem prohlížel místní hodnocení keší, tak tam je jedno hodně mizerný mikro a má 100%, takže každá keš se někomu může líbit. Prostě se nenech otrávit zdejšími samozvanými kvalitáři. ;)
  • 0

#35 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:05

Na jednu stranu bych pochopil někoho kdo má 100 nálezů, praha je plná cachí (tradiček tu je okolo 500? nevim PQ mi pokryje prahu...), takže ti by si mohli stěžovat, neboť je čeká něco lepšího, ale tihle co si počítají náley ve stovkách IMHO nemají moc na výběr co lovit, a pokud jim nejde o bod, což moja cache určitě poskytují, tak ať nelezou po praze, protože každá mikrovka je jen o bodu, a ty větší musí být dle jejich paramatrů: - na zajímavém místě - na čistém místě A pak už je jim úplně jedno to ostatní, velká krabka je nezajímá? Asi tyhle lidi nepochopím, ale já jsem vždycky rád za nalezenou pixlu... zvlášť ve městě se mi líbí velký krabky, a upřímě na místo, kvůli kterému je cache dělaná, se většinou moc nedívám. Když je to v přírodě na vyhlídce tak samozřejmě, ale jinak v Praze moc zajímavých věcí nečekám...
  • 0

#36 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:10

Další věc je to, že jsem se zakládáním cachí začal, abych udělal ostatním kačerům radost... a jak je vidět, tak mů účel to nesplnilo...
  • 0

#37 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:25

watchick napsal/a:
Další věc je to, že jsem se zakládáním cachí začal, abych udělal ostatním kačerům radost... a jak je vidět, tak mů účel to nesplnilo...

Ano nesplinilo, třeba tvoje cache u té plynárny je dobrá, socha sice nehořela, ale ani jsem o tomto místě nevěděl, sice je cache na odvážném místě ale to je vedlejší, dneska snad odlovím několik tvojich kešek, budu moc soudit, je fakt že mnoho pražských kačerů je dosti zhýčkaný, samá drive-in, hele moji cache protáhly na jednom foru s obrovskou kritikou s tím že mám listing v jpg. ale mě šlo jen o to aby si ten listing každý přečetl protože musel aby mohl odpovědět na otázky k získání finálních souřadnic a taky mi to kritici dali dosti sežrat ;)
  • 0

#38 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:26

Ono to taky chce nejprve mít něco odloveno, a pak teprve začít zakládat ;) Já tu nechci zase rozvířit starou debatu o tom, kolik by měl mít začátečník nalezených keší, než začne s vlastním zakládáním, protože podle mě hlavní úlohu hrají vlastnosti člověka, počet nálezů je až na druhém místě. Protože i kačer s 2000 nálezy může udělat mizernou krabičku, když nemá vlastnosti jako zodpovědnost, pečlivost atd. Takže myslím, že nic nebrání tomu, abys měl taky nějakou založenou - ale podívej se na tvůj poměr - 87/14, to je přeci jen trochu moc :) Ale jak říkám, přesto proč ne, když budeš budeš mít ty vlastnosti. Např. tvé listingy jsou velmi na úrovni, takže podle mě jediným problémem je vážně nedostatek zkušeností - ještě nepoznáš, na kterém místě není moc vhodné krabičku schovávat. A ještě k tomu tvému povídání o bodech - ano, jsou tací (a není jich málo), co pouze luxují a ani je nezajímá, co to vlastně loví. Ale většina z nás chce vidět/zažít něco zajímavého a nebo u mysterek když už ne nic zajímavého, tak se alespoň něco nového naučit, vyluštit atd. - GC má být zábava a poučení, ne honba za body. To, co mnozí bohužel nechápou je, že nejdůležitější je ta cesta ke keši (a tím nemyslím jen fyzickou cestu, ale i úsilí, než ji můžeš odlovit), samotná krabička je jen jakýmsi stvrzením, že jsi úspěšně tuto cestu zakončil...
  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:48

watchick napsal/a:
Na vaše přání archivováno ;)

Nezlob se na mně, ale tohle je fakt jalovej přístup k věci... Proč to děláš? Jen kvůli tomu aby jsi měl za found it taky odpovídající max číslo založených? Pokud nějakou keš založím, tak si za ní stojím... Pokud je kritika na předchozích krabičkách, poučím se z ní nebo prostě další nezakládám. Ale když už je založeno a krabička žije, tak takhle zbrkle archivovat po pár připomínkách??? Nechápu to. Zcela jistě jsou horší keše než ty archivované a žijou.
  • 0

#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 13:51

watchick napsal/a:
Další věc je to, že jsem se zakládáním cachí začal, abych udělal ostatním kačerům radost... a jak je vidět, tak mů účel to nesplnilo...

Zakládat bez myšlenky nikomu moc radosti neudělá. Zakládat bezhlavě taky ne... V republice máme keší haba fuck, a pročpak už asi není bankovní série? A nezlob se, necelá stovka nalezených a 14 založených, to je fakt dodně hustý index...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama