Přejít na obsah


Fotka

prohlížečka listingů pro ppc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
371 odpovědí na toto téma

#161 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 8:11

jak přesně máte tu příkazovou řádku. Teď jsem si všiml, že v příkladě mám chybku edit: v návodu už snad opraveno
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#162 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 8:47

Ajo, v tom prikladu vlastne bylo to podtrzitko misto dvojtecky. To bude asi ono. Pritom sem si toho vsiml uz driv, ale zapomel sem na to :) Vecer to doma prubnu pregenerovat.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#163 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 18:22

Tak chybka byla v okopirovani toho prikladu, takze vse funguje tak jak ma.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#164 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 18:59

mě ted napadla takova blbost, která si je nereálna, ale proč to tu nenapsat V kešovadle ručně zadat souřadnice, a pak si nechat zobrazit seznam kešek v určitem okoli Souřadnice mista kde pravě stojim musim však zjistit nějakym jinym programem a pak nějak složitě přenest do kešovadla Neni nějaka možnost aby si kešovadlo samo zjistilo souřadnice
  • 0

#165 RaRaTeam

RaRaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 19:24

Mě by stačilo, kdyby šel střed nastavit z detailu cache na souřadnice cache (podobně jako to jde v seznamu) - z OziCE si zavolám detail cache v kešovadle, dal bych si nastavit střed, zavřel bych detail a po přepnutí do kešovadla bych měl seznam nejbližších s jejich vzdáleností.
  • 0

#166 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 20:26

tak z předchozich odpovědi si nejsem jisty jak to bylo či ma být s tou dvojtečkou či podtržitkem

ja tam mám podtržitko a funguje mi to

zde obsah meho bataku kde je vidět že tam mam podtržitko:
kesovadlocmd -db E:\PDA\Geocaching\Install\Kesovadlo\GPX-file\brunoos.db3 -gsak_grabbedimages C:\Program Files\Gsak\data\GrabbedImages\ -import E:\PDA\Geocaching\Install\Kesovadlo\GPX-file\brunoos.gpx

  • 0

#167 dusan99

dusan99

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:14

Aby sme netrapili autora zbytocnym hladanim moznych chyb, tak sa hlasim k tym, co im vsetko vyborne funguje. Hladanie, obrazky, poznamky z GSAKu, ... Neskusal som zatial komunikaciu s Ozim, ostatne vsak ide, ako ma. Aj mne docasne zmyzli obrazky, Chybu som mal v subore start.bat v casti "-gsak:grabbedimages". Tato cast musi obsahovat len male pismena. Myslim, ze najskor moze byt pri probleme s obrazkami chyba v tomto subore. Opakovanie je matka mudrosti, mozno to niekomu pomoze, tu je tvar suboru, ako ho mam napr. ja: kesovadlocmd -db "C:\Documents and Settings\Dusan\Dokumenty\gps\new cache\cache.db3" -gsak:grabbedimages "C:\Program Files\GSAK\data\GrabbedImages" -import "C:\Documents and Settings\Dusan\Dokumenty\gps\new cache\all.gpx"
  • 0

#168 dusan99

dusan99

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:26

Mozno by bolo dobre v sekcii Download pri pridani novej verzie davat 2 moznosti downloadu. Full a upgrade. Ten kto ma uz funkcne kesovadlo by si prepisal len zmenene subory a nepomenil by z nepozornosti ci zabudlivosti napr. obsah nahrady_popis.txt alebo start.bat. Pri novej verzii (ktorych je vdaka !!! autorovi neurekom) by sme nemuseli hladat, ci je zmena v pc alebo v ppc a ktore subory sa zmenili.
  • 0

#169 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 21:50

Brunoos napsal/a:
tak z předchozich odpovědi si nejsem jisty jak to bylo či ma být s tou dvojtečkou či podtržitkem

ja tam mám podtržitko a funguje mi to

zde obsah meho bataku kde je vidět že tam mam podtržitko:

kesovadlocmd -db E:\PDA\Geocaching\Install\Kesovadlo\GPX-file\brunoos.db3 -gsak_grabbedimages C:\Program Files\Gsak\data\GrabbedImages\ -import E:\PDA\Geocaching\Install\Kesovadlo\GPX-file\brunoos.gpx


Musi byt dvojtecka, jinak obrazky podle me nebudou fungovat - a nebo pokud mas aktivni datovy pripojeni tak si je to taha z netu.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#170 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2009 - 22:16

připojeni na net opravdu nemam a obrazky opravdu fungují ještě dodam že mam MIO P560 s WM6 a ještě jeden dodatek - když jsem tam měl tu dvojtečku tak po spuštěni baťaku se sice něco rozběhlo ale pak mi hodilo hlašku že "kesovadlocmd.exe" neodpovida nebo že nastala chyba... - prostě takové to windowsacke okno kde je pak jestli odesilat oznameni .... - jsem to změnil na podčarnik a vše funguje tady je fotka co jsem ted udělal
  • 0

#171 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:03

Brunoos napsal/a:
připojeni na net opravdu nemam a obrazky opravdu fungují

ještě dodam že mam MIO P560 s WM6

a ještě jeden dodatek - když jsem tam měl tu dvojtečku tak po spuštěni baťaku se sice něco rozběhlo ale pak mi hodilo hlašku že "kesovadlocmd.exe" neodpovida nebo že nastala chyba... - prostě takové to windowsacke okno kde je pak jestli odesilat oznameni ....
- jsem to změnil na podčarnik a vše funguje

tady je fotka co jsem ted udělal

Fakt divný. Koukám do zdrojáku a je tam dvojtečka
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#172 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:07

Pouzivam kesovadlo jako jakousi mobilní nahradu GSAKu na PDA. Data generuji cestou "PQ->GSAK->kesovadlo". Spokojenost s nim je velika - je rychly, spolehlivy, s nagrabovanymi obrazky v listingu je mezi podobnymi aplikacemi v PPC bezkonkurencni a tak dokonce i ty neohrabane listingy v Coloradu/Oregonu dostavaji u mne dost na frak - uz do nich temer nekouknu. Osobne mi tam malilinko chybi jen par veci, bez kterych se ale klidne obejdu: - sirka sloupcu tabulky se musi po kazdem startu znovu nastavit. - nelze primo rozpoznat, ze uvodni souradnice cache mysterky jsou jiz zkorigovane na finalni souradnice (GSAK fce "corrected coordinates" ). To se da ale asi resit makrem vygenerovanou poznamkou v userData behem exportu z GSAK. - nacteni aktualni souradnice z GPS ci manualne zapisem pro stanoveni stredu. - uvital bych funkci, ktera by na jeden klik v kesovadle (nebo automaticku pri startu kesovadla) prenastavila v PDA jako defaultni prohlizec MSIE a pri ukonceni obnovila puvodni nastaveni. Tohle by asi ocenili vsichni majitele serie HTC Touch :) Slo by to asi resit MortScriptem, ale jeste jsem se k tomu nedostal, abych to vyzkousel...
  • 0

#173 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 7:15

Poznamky z Gsaku se zobrazuji uplně v poho - jsou zobrazene na konci v te první založce Manualni zapis souřadnic taky jde - v menu nabidka .... ručně
  • 0

#174 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 8:31

pepa.z.pocernic napsal/a:
Fakt divný. Koukám do zdrojáku a je tam dvojtečka


Takovy napad... nestalo se to, ze uz vyexportovana data v GPX byla v takove forme, ze zadna konverze odkazu na obrazky nebyla potreba?
  • 0

#175 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 19:08

Tak dneska jsem se pořadně koukal do kešovadla a pořad to neni ono:

U některých kešek obrazky mám - viz o par přispěvku vyše, u některýk však obrazky nejsou - nevim jestli je to zpusobeno chybou při generování a nebo obrazek chybí v databazi - což ale nevim jak zjistit


Ještě k dvojtečce v přikazu - když ji tam mam tak po spuštěni mi vyhodi chybu viz obr a v mistě určení vytvoří db3 soubor o velikosti 33792b
  • 0

#176 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 19:12

Tak to nevim. Pro začátek zkus dát všechny cesty obsahující mezeru do uvozovek. Mezera funguje jako oddělovač parametrů
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#177 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 19:12

Tak ted jsem našel kešku kde obrazek v databazi je a přesto se nezobrazuje
  • 0

#178 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 19:15

Tak jsem skusil uvozovky a nic - pořad to same, pořad ta sama velikost souboru Jedno vím na 100% - když jsem zkoušel první verzi která podporovala images tak mi vše jelo v poho
  • 0

#179 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 19:19

do další verze dám nějaké rozumnější zobrazení chyby a uvidí se
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#180 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 20:16

Na http://kesovadlo.jha.cz je pár změn
11.2.2009 (1.0.41225.2008)
* Kesovadlocmd zobrazuje info o chybě
* Nastavení zobrazení obrázků z nabídky (Nastavení > Zobrazit obrázky) místo převodního souboru

  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama