Z duvodu udrzby sve databaze jsem nainstaloval nejnovejsi verzi geogetu..naplnil novymi daty ( pouzivam GPX vygenerovane Skrysotlacem ) a chtel udelat export do .wpt . Vsechno probehne bez problemu az na to, ze se ve vyslednem souboru zobrazi spravne jen pridane waypointy u kesky. Samotna kes se zapise s naprosto nesmyslnym souradnicemi kamsi daleko mimo mapu. Studoval jsem jak vypada .wpt uvnitr a problem bude nasledujici:
OziExplorer Waypoint File Version 1.1 WGS 84 Reserved 2 Reserved 3 1,GC1M3BV TM12 Skok z Nuselskeho mostu,50,0665667,14,4302000,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17Pokud se zmeni ta carka za 50 a za 14 na tecku, tak se bod zobrazi spravne. Nevim jestli to ma tak byt a delam ja neco spatne.
Tady jeste jeden priklad kesky ktera ma waypoint ( u nej je vse spravne a OZI zobrazi waypoint tam kde ma byt)
OziExplorer Waypoint File Version 1.1 WGS 84 Reserved 2 Reserved 3 1,GC1KWM1 TS12 Vychazkove okruhy v Kolovratech,50,0073833,14,6180000,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17 2,GC1KWM1 TS12 Parkoviste (Vychazkove okruhy v Kolovratech),50.008916666666664,14.623183333333333,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
Pokud zbytecne spamuju nekamenovat prosim:).