Přejít na obsah


Fotka

Keše do GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 18:33

POradí někdo jak nejlepe a nejrychleji nahrát hodně keší do Garmin Etrex Legent?jde to i po vice keších najednou nebo ne a jaký program(český) je nejlepší pro pracování s GPS a PC
  • 0

#2 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 18:40

Ahoj, já jsem používala EasyGPS, ale pohužel jsem nepřišla na to, jak kešky nahrát hromadně, takže jsem to dělala poctivě po jedné ;) Teď už mám Coloredo, takže to neřeším :)
  • 0

#3 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 18:51

Polar animals napsal/a:
Ahoj, já jsem používala EasyGPS, ale pohužel jsem nepřišla na to, jak kešky nahrát hromadně, takže jsem to dělala poctivě po jedné ;) Teď už mám Coloredo, takže to neřeším :)

Taky pouzivam tento zmíněni programale o Coloradu teprve uvazuji.Jaktoze uz u Colorada to neresis??
  • 0

#4 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 18:52

gpsbabel, jeden prikaz v terminalu a je to. pro windows klikace je k dispozici klikatko
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#5 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 18:58

meeda86 napsal/a:

Polar animals napsal/a:
Ahoj, já jsem používala EasyGPS, ale pohužel jsem nepřišla na to, jak kešky nahrát hromadně, takže jsem to dělala poctivě po jedné ;) Teď už mám Coloredo, takže to neřeším :)

Taky pouzivam tento zmíněni programale o Coloradu teprve uvazuji.Jaktoze uz u Colorada to neresis??


Protože tam se dá nahrát celý PQ :)
  • 0

#6 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 19:16

meeda86 napsal/a:
POradí někdo jak nejlepe a nejrychleji nahrát hodně keší do Garmin Etrex Legent?jde to i po vice keších najednou nebo ne a jaký program(český) je nejlepší pro pracování s GPS a PC

Docela snadné je požadované keše stáhnout ze stránky geocaching.com např z takové tlačítkem Download waypoints a potom pomocí programu g7towin nahrát do gps nebo do Mapsource a z něho pak do gps.
Jo a btw, tenhle dotaz by měl být položen asi v Poradně a ne v Hledám společnost, že?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama