Přejít na obsah


Fotka

GPS modul&připojení na net


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 loma

loma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 21:56

Ahoj, mám jeden asi dost stupidní dotaz...při používání GPS modulu a mobilu - musim být připojený k netu nebo chodim jen za šipkou?..jestli je to nutný??...(nemam tarif ne net)
  • 0

#2 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2009 - 22:19

Jednoduchá odpověď: Ne, nemusíš bejt připojenej k netu. Složitější odpověď: Záleží na tom, co zvolíš za aplikaci. Pokud to bude něco, co má mapy uložený lokálně (na paměťový kartě), tak není net potřeba vůbec. Některý aplikace ale mapy stahujou průběžně z netu - takovejm se vyhni. Teoreticky ke geocachingu ani mapu nepotřebuješ, ale je to podle ní většinou snažší, jak jen podle šipky ukazující k cíli.
  • 0

#3 loma

loma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 16:07

Díky za odpověď. Už mám jasno, budu teda hledat něco, co umí mapy z karty nebo si je vždycky napřed vytisknu.
  • 0

#4 krokodyl

krokodyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 18:57

Kdyby jsi napsal co máš za přístroj, určitě by jsi tu již měl radu po ček se poohlédnout.
  • 0

Honor 7, Locus Pro ...


#5 loma

loma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2009 - 20:18

No, já mám vlastně jen mobil SE 750i, chci začít.....nebudu žádný závodník a tak koukám co a jak a nejsem rozhodnutý, jestli dokoupit modul(třebas z druhé ruky) nebo rovnou nejlevnějšího Legenda...a to s internetem mě nebylo jasné.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama