Přejít na obsah


Fotka

Změna na GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
103 odpovědí na toto téma

#41 Raden of Pilsen

Raden of Pilsen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 8:15

Tak jsem zkusil zvolit GPS-ku. Sice jí vyberu ze seznamu, ale tím končím. Vše ostatní je šedivé takže to nejde submitnout...
  • 0

#42 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 8:21

me2d09 napsal/a:
Ad profily:Akorát javascript už rozchodit asi nepůjde, takže je to asi konec všem přepínačům a řadičům ve statistikách.

Ano, ve statistikách z GGStatu tlačítka nefungují :-(
  • 0

#43 ZdenalCZE

ZdenalCZE

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 8:59

Mno, tak jsem si rikal, ze si tam naklapu vsechny GPSky, co alespon nekdy pouzivam, k memu zklamani tam jde doplnit jen jedna (myslim, ze nejsem jediny kacer, ktery pouziva vic nez jednu), no nic,tak jsem si rikal, ze si tam nastavim teda spis Nokia modul, ktery pouzivam nejvic, ale ouha, ten tam neni, a uz to nejde stornovat :S. Jinymi slovy - nevadilo by mi, ze tam neni velky vyber GPSek, ale vadi mi, ze kdyz uz jednu vyberu, tak uz se ji nezbavim. :(
  • 0

#44 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:36

tak typ GPS pridan v pohode - vice mne a to dosti stve, ze se nedostanu ke svym nalezum pac mam to podrzitko v nicku.... no to se mi snad jenom zda...:(
  • 0

#45 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:52

Zda se, ze zatrhli tag <object> v profilu. Nenapada nekoho jak to obejit?
  • 0

#46 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:01

Take v tisku listingu jsou novinky - jina mapa, jinak formatovane, logy ... Jo a tech GPS tam moc nemaj - od garmina tam neni vubec rada Edge (cykloturisticka) - takze smula :o(
  • 0

#47 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:08

Když jsem si tam zadával svoje pda, tak jsem si všiml větičky, že jestli jsem nenašel svojí GPS, tak jim mám napsat. Tak to zkuste, třeba ji tam obratem doplní :-)
  • 0

#48 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:14

Pěkná "bigbrother" feature ;) - najedete-li do my friends přes editaci profilu, uvidíte všechny známý, před jak dlouho dobou byli přihlášení k účtu.
  • 0
Retired slowcacher

#49 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:15

A "remove friend" nahradili kouzelným slovem "Unfriend" :D Tak bacha unfriendi! :D
  • 0
Retired slowcacher

#50 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 189 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:17

Hmm, horší je to podtržítko. Jelikož ho mám v profilu, tak mi nejde stránka ani s nálezy, ani s mými keškami :-( A to mě docela štve... A teď mi to ještě napsalo, že server je zaneprázdněn - "server is too busy". Že by snížili výkon serveru? No nic, budu doufat, že to spraví :-(
  • 0

#51 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 11:26

Wenny to uz tam je dlouho...a stale mi to ukazuje Remove friend..unfriend to je, velmi nezvykle slovo :D

wmh napsal/a:
Pěkná "bigbrother" feature ;) - najedete-li do my friends přes editaci profilu, uvidíte všechny známý, před jak dlouho dobou byli přihlášení k účtu.


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#52 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 12:07

Colonel74 napsal/a:
Wenny to uz tam je dlouho...a stale mi to ukazuje Remove friend..unfriend to je, velmi nezvykle slovo :D

wmh napsal/a:
Pěkná "bigbrother" feature ;) - najedete-li do my friends přes editaci profilu, uvidíte všechny známý, před jak dlouho dobou byli přihlášení k účtu.


To právě záleží odkud na ty my friendy vlezeš. Musíš právě z odkazu "edit your profile", pak máš vpravo nahoře nový box "My friends" - poté link"change".
- pak uvidíš i čas v hodinách od posledního přihlášení a ono slůvko "unfriend"

Jinak pokud vleze do "my friends" přes klasický záložkový link, tak tam se nic nemění - je vidět pouze datum poslední návštěvy a ordinérní "remove friend" ;)
  • 0
Retired slowcacher

#53 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 13:17

Aha, to me nenapadlo...mozna se u toho musi jeste mumlat nejaka mantra...? :D
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#54 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 13:22

Colonel74 napsal/a:
Aha, to me nenapadlo...mozna se u toho musi jeste mumlat nejaka mantra...? :D


Mantra každopádně. A musí být patřične unholy :D:D

Jinak aby to nebylo ouplně OT, tak lze měnit home coords paňáčkem na mapě, podobně jako u WIGU builderu. Vypadá to roztomile, ač je to úplně zbytečný, stejně jako ostatní features typu výběr a hodnocení GPS atd. ;)
Jedinou useful věcí vidím to chronologický řazení nálezů.
  • 0
Retired slowcacher

#55 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 13:27

ZdenalCZE napsal/a:
Mno, tak jsem si rikal, ze si tam naklapu vsechny GPSky, co alespon nekdy pouzivam, k memu zklamani tam jde doplnit jen jedna (myslim, ze nejsem jediny kacer, ktery pouziva vic nez jednu), no nic,tak jsem si rikal, ze si tam nastavim teda spis Nokia modul, ktery pouzivam nejvic, ale ouha, ten tam neni, a uz to nejde stornovat :S. Jinymi slovy - nevadilo by mi, ze tam neni velky vyber GPSek, ale vadi mi, ze kdyz uz jednu vyberu, tak uz se ji nezbavim. :(


Když chceš změnit typ GPS, tak máš na své hlavní stránce pod statusbarem vidět zadaný typ a vedle něj nápis (Change)
  • 0

#56 ZdenalCZE

ZdenalCZE

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 13:33

geba & marcana napsal/a:

ZdenalCZE napsal/a:
Mno, tak jsem si rikal, ze si tam naklapu vsechny GPSky, co alespon nekdy pouzivam, k memu zklamani tam jde doplnit jen jedna (myslim, ze nejsem jediny kacer, ktery pouziva vic nez jednu), no nic,tak jsem si rikal, ze si tam nastavim teda spis Nokia modul, ktery pouzivam nejvic, ale ouha, ten tam neni, a uz to nejde stornovat :S. Jinymi slovy - nevadilo by mi, ze tam neni velky vyber GPSek, ale vadi mi, ze kdyz uz jednu vyberu, tak uz se ji nezbavim. :(


Když chceš změnit typ GPS, tak máš na své hlavní stránce pod statusbarem vidět zadaný typ a vedle něj nápis (Change)


:D To je mi jasny, ale ja nechci vybrat jinou GPS, protoze ta, kterou pouzivam nejvic, tam neni, takze bych se spokojil s tim, dostat se zase do stavu, ze nemam vybranou zadnou GPS. A to je prave to, co mi nejde.
  • 0

#57 Dadan

Dadan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 13:38

A taky zdá se prodloužili dobu nečinnosti, než to člověka samo odhlásí. Nebo se možná musí odhlásit sám.
  • 0

#58 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 13:48

Koukám, že - rozšířili info hned na úvodní stránce o položku Caches Hidden: 14 - do search okénka automaticky vkládají Home souřadnice - je tam nové tlačítko "Locate me"
  • 0

#59 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 14:55

Ahojky. A co znamena v profilu ten zamracený smajlik místo zabaka.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#60 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 14:58

To je zjevne misto zabaka. :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka