Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex Legend HCx za 3900 s DPH na PIXMANIA.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Laucius

Laucius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 13:24

Ahoj Vsem, nasel jsem nejakou nabidku na Pixmania.cz MAji tam akci na Garmin eTrex Legend HCx za 3900 s DPH + teda asi 250 za postovny..ale prijde mi to jako super nabudka.... mrknete na to:o
  • 0

#2 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 14:37

cena pěkná, ale nevim jak je na tom ten shop - není to .cz, ale .fr, takže reklamace se posílají ven /snad za 1200/. :( no možná je to dnes už jinak...
  • 0

#3 Laucius

Laucius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 15:44

Jasne, tahle vec tu je...ale vzhledem k tomu ze jsme v EU a Garmin tu ma ofiko zastoupeni, tak tu reklamaci muzes pozadovat tady u nas doma u Garminu. Takze posilani do Francie je aktualni pouze kdyby ti tu nekdo delal problem, ale to snad nehrozi.
  • 0

#4 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 15:49

Na webu jsem nenašel zmínku o přiložených mapách TOPO Czech.
  • 0

#5 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 18:18

No .. ceske mapy tam samozrejme nebudou.
  • 0

#6 chalma

chalma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2009 - 19:30

Ahoj my na pixmanii kupovali dvd do auta. Jede v pohodě byl za super cenu. S reklamací nevím není potřeba. Ale není česky ovládání i manuál anglicky. Ale myslím si, že do gps by se čeština sehnat dala. To poštovné je vyšší, posílají to myslím z Německa. Myslím si, že tam ani české mapy nebudou jen evropa atd. Je to firma se sídlem myslím ve francii.
  • 0
Víte co je největší šílenost? Dělat věci stejně a očekávat jiný výsledek. :-)

#7 Laucius

Laucius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 11:56

jj, je to tak...mapy tam ceske nebudou..ale cestina v pristroji uz je.. v pondeli tam zkuism zavolat a overit si to...docela bych do toho i sel :) uvidime .... nebo, kdyby se tu nekdo chetel Legenda HCxka zbavit..tak jen do me :)
  • 0

#8 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 12:33

Pred tydnem jsem kupoval bratrancoj Vistu Hcx za 4500 v CR, pak jsem si ji chtel za 2 dny taky objednat a byla fuc, jeste ze to nevyslo, na Aukru jsem si vydrazil Oregona za neuveritelnych 6500 ;) , tech 2000Kc navic se mi rozhodne vyplatilo
  • 0

#9 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 13:23

jj, taky jsem si pred cca tydnem vsiml, ale chybejici TOPO Cz mi prijde jako problem:)
  • 0

#10 Laucius

Laucius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 14:29

No, ono by to s tema mapama, zase tak neprekonatelny nebylo....ale jako je to fajn kdyz uz jsou k tomu rovnou a clovek se nemusi nijak snazit je shanet..at legalne ci nelegalne...
  • 0

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 22:50

Potkal jsem dnes v nejmenovaném velkém obchodě s elektronikou :) navigaci GARMIN eTrex Legend HCx asi za 4.900,- Kč vč. DPH. Je to dobrá cena? A mohli byste někdo shrnout Vaši zkušenost s tímhle přístrojem? Pomohl bych si výrazně oproti Trávníčkovo Legendu?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 23:01

Nikde tam není uvedeno s jakou mapou to prodávají... Pokud vůbec s nějakou... Jestli je to bez mapy, tak je to drahé... Za podobné peníze se dá koupit už s TOPO Czech 2.
  • 0

#13 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 23:19

topo czech v1.20
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#14 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 0:13

proti Béďovi si pomůžeš opravdu hodně. Ta mapa je starší, ale to se dá vyřešit... Jinak klidně jmenuj, kdo má pořád luštit nějaký mysterky ;)
  • 0

#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 9:44

Použij klidně vyhledavač "zboží" na Seznamu, tady se přeci nesmí dělat nikomu reklama ... ;)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 10:02

Laucius napsal/a:
Ahoj Vsem, nasel jsem nejakou nabidku na Pixmania.cz MAji tam akci na Garmin eTrex Legend HCx za 3900 s DPH + teda asi 250 za postovny..ale prijde mi to jako super nabudka.... mrknete na to:o


Za tu cenu by to byl dobrý kup. Mám s Pixmanií dobré zkušenosti, jediný problém je že dodání zřídkakdy trvá méně než dva týdny. Bohužel ta akce už skončila, treď je za 4 810,-
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 10:11

Nejde o Pixmanii, ale velký český kamenný obchod.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 LuandLu

LuandLu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 12:59

Laucius napsal/a:
Ahoj Vsem, nasel jsem nejakou nabidku na Pixmania.cz MAji tam akci na Garmin eTrex Legend HCx za 3900 s DPH + teda asi 250 za postovny..ale prijde mi to jako super nabudka.... mrknete na to:o



Ahoj, já ji pro nás sehnal na aukru za 3850, nebejt nějakýho blbce, kterej mě chtěl na poslední chvíli přehodit, měl bych ji za 3450 sakum prásk se vším všudy..teď už jen začít lovit... už aby byly Vánoce :)
  • 0

#19 zmoulinka

zmoulinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 20:10

Na www.pixmania.cz jsem zakoupila tuto navigaci, bohužel bez českého návodu (již mám), bez záručního listu (škoda slov) a hlavně bez map, bez kterých mi navigace není příliš platná... Sháním tedy mapy k této navigaci za dobrou (=co nejnižší) cenu, event. uvítám jakoukoliv radu, jak problém s navigací bez map vyřešit...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka