Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Mapy USA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 xeri

xeri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 14:02

Muzete mi nekdo poradit, kde a jak lze prijit k mapam (nejlepe rastrovym) vychodniho pobrezi USA? Pouzivam PDA a Ozi CE.
  • 0

#2 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:59

pokud jde o legalni cestu, tak jedině přes nějaký e shop? IMHO by ti teda vektorove k ozimu byli prd platné :-)
  • 0

#3 xeri

xeri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 17:06

Souhlasim, ze vektorove mapy jsou mi naprd, ale v nejhorsim pripade bych je mohl prevest na rastrove (alespon cast). Spis jsem myslel, jestli nekdo neprevadel nejake mapy z papirove podoby, protoze v zadnem e-shopu jsem nenasel zdroj rastrovych map.
  • 0

#4 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 23:48

Co topo USA 2008? A nebo maps.google.com a poskladat si je. Je to sice na dyl, ale mas je a jestli nejedes zitra, tak do tydne si to poskladas (jsou na to to programy a i ti to ocejchuje). Zkousel jsem i mapy.cz, ale tam ma problem s ocejchovanim, neb jsme neprisli a nenasel sjem nikde kolik je levy dolni roh. Ta topo je na DVD, odkazy najdes prez hledani, aktivace je na tobe.
  • 0

#5 xeri

xeri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 8:50

Myslis tu do Garmina a pro MapSource? Hmm, tak to je jedine co jsem nasel. Je vektorova, ale v nejhorsim pripade by se dala prevest. A pokud jde o to pospojovani, tak to me taky napadlo, a asi u tehle moznosti skoncim, ale bude to prace jak na kostele. Zminujes nejaky programu pomoci ktereho by slo praci castecne zautomatizovat, co je to zac?
  • 0

#6 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 1:20

Ak by si na PDA rozchodil Garmin Mobile, tak by slo pouzit aj vektorovu mapu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama