Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

5 zahraničních geocachingových destinací pro vášnivé lovce

Příspěvek od mikisi , 25 květen 2021 · 83 862 Zobrazení

doporučení návod
5 zahraničních geocachingových destinací pro vášnivé lovce

Máte ve svém okolí již všechno vysbíráno a hledáte inspiraci na nová místa pro geocaching? Vyrazte za našimi zahraničními tipy – naplánujte si výlet předem a po uvolnění hranic můžete rovnou vyjet. Jeden tip je od sousedů, za dalšími však budete muset absolvovat delší cestu.

 

Patříme mezi nadšené „kačery“

 

Česká republika je jednou ze dvou geocachingových velmocí − spolu se sousedním Německem. To však neznamená, že jinde na světě o kešku nezavadíte, jen musíte hledat na správných místech. Před cestou do zahraničních destinací si však určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění – ošetření vymknutého kotníku, ošklivé odřeniny nebo nedejbože horšího zranění by vás totiž v zahraniční
nemocnici mohlo vyjít na velké peníze. A kam se vydat?

 

Zajímavé zahraniční lokace pro hledání kešek

 

Jako první jmenujme nejbližší Německo – historické městečko Reutlingen v jihozápadní části země vám nabídne tucet oblíbených kešek různých velikostí i náročností. Super pro vyzkoušení různých verzí geocachingu na jednom místě.

 

A z Evropy rovnou ke vzdáleným protinožcům. Pojedete-li do Austrálie a navštívíte Canberru, nezapomeňte se podívat po místních úkrytech. Po celém městě a jeho okolí naleznete asi 4 000 kešek různých typů a stále přibývají další.

 

Za asijským keškařským tipem se budete muset vydat do Číny. V oblasti zvané Macao kousek od Hongkongu se mísí kultury a jazyky. Zajímavou historii kdysi portugalské kolonie přebíjejí moderní kasina, kterých je tu nepočítaně. A stejně tak kešek.

 

Na pomyslném čtvrtém místě představíme jihoafrické město Port Elisabeth na pobřeží Indického oceánu. Písčité pláže, pouliční život a přátelské prostředí lákají do milionového města turisty z celého světa. Pokud mají navíc zálibu v geocachingu, bude jejich dovolená napěchovaná výlety za úlovkem.

 

Jako poslední město zaslíbené keškařům zmíníme Seattle ve státě Washington. Smaragdové město je domovem amerických propagátorů geocachingu, není proto divu, že v něm najdete velké množství kešek různých velikostí i typů.

 

Foto: Settergren, Pixabay • 0Jaká je informační hodnota tohoto článku?

  • 0

Hodnota pro čtenáře není podstatná, je to komerční článek. Ale já nechápu ani tu komerční hodnotu.

  • 0
Tak od mikisi jsou ty texty čím dál více o h...ě. sorry.
  • 1

Netušil jsem, že podobný text s nulovým obsahem dokáže vyplodit takto známý kačer. Kdyby to bylo dítě z první třídy,......

  • 0

Tak od mikisi jsou ty texty čím dál více o h...ě. sorry.

 

 

Netušil jsem, že podobný text s nulovým obsahem dokáže vyplodit takto známý kačer. Kdyby to bylo dítě z první třídy,......

Obsah komerčního sdělení je zcela v režii zadavatele. Mé autorské příspěvky hledej v blogu mikisi a ne v komerčním sdělení.

  • 0

V tom případě bych se pod to nepodepisoval...

  • 0

V tom případě bych se pod to nepodepisoval...

Příspěvek je jasně označen jako komerční sdělení. To, že jako admin to komerční sdělení vkládám neznamená, že se pod to podepisuji.

  • 0

Nechapem co je na tom komercne. Akoze niekto ma prijem za to ze zvysi navstevnost v tychto 5 destinaciach?

  • 0

Červen 2024

P Ú S Č P S N
     12
3456789
10111213141516
1718 19 20212223
24252627282930

Poslední komentáře

Reklama