Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Megaevent Terezínské hry 2016 - novinky

Příspěvek od mikisi , 16 březen 2016 · 9 881 Zobrazení

doporučení event
Megaevent Terezínské hry 2016 - novinky MegaEvent Terezínské hry 2016 už pomalu začíná klepat na dveře (aktuálně 72 dní do startu her). Letošní ročník se nese ve znamení spousty novinek, o které je nejvyšší čas se se všemi podělit.

Jednou z nejviditelnějších změn, která letos na všechny čeká, je, že program her nebude rozdělený do subeventů jak v minulých letech. Pravidla publikace eventů doznaly změny a tak se letos můžete těšit na páteční uvítací event (publikace proběhne koncem března), sobotní megaevent (GC6290D) a nedělní rozlučkový event a CITO (publikace proběhne koncem března).

Herní program (Za pokladem pevnosti, Nahazování, Sapér a další) nebude mít vlastní subeventy. Všechna soutěžní klání jsou sdružená pod megaeventem Terezínské hry. Registrace do soutěží odstartuje v pátek 18.3. v 9:00 hodin na webu Terezinskéhry.cz, který se vám prezentuje v nové podobě. Od pátku je možné se registrovat do soutěží Za pokladem pevnosti Terezín včetně dětské verze a do závodu Sapér, který je připravený jak pro dospělé tak i pro nejmenší. Více k soutěžím se dozvíte na webu k megaeventu.Připravujeme další soutěže, které postupně budeme zveřejňovat jak na webu tak i v announcementech megaeventu a zde na webu geocaching.cz. Můžete se těšit na již zavedené soutěže z minulých let a samozřejmě i letos přidáme pár nových soutěží.

Pro nesoutěžní typy návštěvníků chystáme doprovodný program. Pro děti bude v provozu opět dětský "nanoevent" (jak pracovně nazýváme). Odpoledne opět tradičně proběhne pokus o nový rekord o nejdelší ručník - z posledního roku máme na překonání 634 metrů. Kulisu eventu opět budou dotvářet Sapéři s dělostřelci a nově i námořníci.

Pro pětkové nadšence chystáme opět překvapení - zatím nebudu mnoho prozrazovat, ať to nezakřiknu, ale jakmile bude vše potvrzeno určitě i toto zveřejníme.

Všechny zveme do Terezína ve dnech 27. - 29. května, kde na vás bude čekat opět spousta zážitků a dobrodružství!

Další novinky brzy přineseme.

 • 0Fotka
Jezci-sokolov
bře 21 2016 10:10

Ahoj, mám registraci do dětské části soutěže a zatím jenom jednu soutěžící (holka-12 let). Ostatní z týmu odpadli. Hledám další tři členy (i jednotlivě). Ideálně kolem 10-12 let. Každý člen platí 125,- Kč (startovné za tým je 500,-). Vážní zájemci, napište mi přes profil na gc.com

  • 0

možná špatně hledám, ale nikde nemůžu najít jak bude letos vypadat geocoin. Loni byl....nelíbil se mi, ale ten předchozí (2014 - plán pevnosti) se mi moc líbil.

Nefunguje mi http://terezinskehry.cz/geocoin/

  • 0

A proč nejdou průběžně doplňovat členové teamu? chce to po mě vyplnit všechna pole, můžu tam sice napsat zatím placeholdery, ale nevím, jestli to pak půjde změnit.

  • 0

Cleny tymu je mozne editovat - povinna polozka je kapitan, ostatni cleny muzes doplnit casem.

 

Vzhled geocoinu zatim nebyl zverejneny. Brzy zverejnime.

  • 0

Prave ze kdyz se snazim doplnit jen jednoho clena, tak to po me chce vyplnit i kolonky u ostatnich....

  • 0

do kdy se má zaplatit za tým? díky.

  • 0
Fotka
Jezci-sokolov
bře 23 2016 21:52

Vzhled geocoinu jsem taky hledal marně a stále nejde ani přidat koupě geocoinu, ani editovat velikosti triček v týmu. Tým musí být kompletní, jinak to nejde uložit a ve jméně to nebere diakritiku. 

  • 1
Přesně, editaci triček nelze. Doplnit geocoin nelze. Editování členů se neukládá. Mikisi na mail neodpovídá. Je to pěkně odfláklý.
  • 1

Já bych je nehaněl....je to nový, a každý nový systém není plně otestován, pokud se nepustí mezi reálné uživatele...pokud tyhle detaily odladí do termínu objednávání triček a coinů, tak to bude stačit...

  • 0

Je tam i pár maličkostí, které se nedají přehlédnout. Dva příklady. Pokud se chci podívat do sekce "Předchozí ročníky", musím si je rozkliknout přes nabídku na horní liště, jelikož odkazy na stránce nefungují. Pokud se chci podívat v sekci "Informace" na část  "O pevnosti Terezín" tak se nezobrazují obrázky.

Další věc, spíš taková maličkost, která mě překvapuje, je program. Ten se "připravuje".

  • 0
Fotka
Jezci-sokolov
kvě 12 2016 19:05

Ahoj, bude se ještě publikovat terezínské CITO a páteční event? Díky za odpověď

  • 0

Červen 2024

P Ú S Č P S N
     12
3456789
101112131415 16
17181920212223
24252627282930

Poslední komentáře

Reklama