Přejít na obsah


Fotka

Vítejte v Čechách..., zde máme vlastní pravidla!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
102 odpovědí na toto téma

#1 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:06

Vzhledem k tomu, že flamewars na stránce cache skutečně nejsou ideální, zajímal by mne názor obecenstva a především ostatních reviewerů na cache GC21MZ9. To co tam napsal Pepa, mi připadá velmi podivné...
  • 0

#2 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:13

To sem od začátku chvilku sledoval a nestačil sem se divit, co všechno je možný. A tak když jsem tady včera narazil na ten rychloevent tak jsem se jen smál, ten mě proti tomuhle připadal naprosto normální a přitom ho hlevně reviewři kritizovali.
  • 0

#3 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:22

Osobne mne tato cache nepoburuje, beru to opravdu jako dost zajimave zpestreni a jak vidno, lovit to jde, takze mne se to libi.... Otazkou zustava, jestli opravdu maji kaceri na te strese co delat... domyslet, co by se stalo, kdyby se tam nekomu neco stalo, radeji ani nechci.. Prece jen, kdyz jdu nekoho nekam navstivit do kancelare, tak co bych mel delat nekde na strese na ciagarku:) Zaver: mozna ze ta krabicka neni presne podle pravidel, ale urcite je (alespon pro mne) inovativni umistenim a hlavne pristupem a vubec takova netradicni tradicka a diky proste za ni
  • 0

#4 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:36

no jooooo,zase měl nekdo nápad a někoho s**e že ten nápad neměl on.A ostatní řvouny to že tam nemohli letět a být tam prvnííííí.Je to pořád dokolečka,když se vám to nelíbí,proč tam lezete nebo se naučte používat ignore list.Já jsem sice magor a veřejně to přiznávám,ale občas jsou problémy nad kterými mi zůstavá rozum úplně stát.A každý den mě udivuje co vše se ještě musí řešit,protože to není takový a takový.I kdyby Reviewer schválil hovno uprostřed Vltavy jako pohyblivou keš,tak co je vám po tom.Si jako myslíte,že se to děje jen v Čechách?Noooo joooo to jsou ty Češi co schvalujou keše nad kterými se musí myslet a co si schavují soukromé eventy u sudu a hlavně pořád kradou a maj v keškách hovno...................a už mě to nebaví,ono to stejně nemá smysl
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:44

fanfulik napsal/a:


no otazka znela, jestli se vam tahle kes zda v proradku nebo ne.

....a ne jestli je mi hovno po tom, jestli ho kus plave uprostred vltavy. tak se hod do klidu, nemusis jako ja hned komentovat kazdou vec, ke ktere nemas odpoved k veci. :D
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:47

No, zajímavé řešení keše. Ale myslím, že větší problém geocachingu jsou stovky odfláknutých keší, ne tahle jedna konkrétní specialitka. Jestli Vám vadí tahle, tak zkuste tohle GC21NRR, taky ještě čeká na FTF a je v přírodě. Mimochodem, co kdyby jste se naučili říci si: "Když to nepotěšilo mne, třeba to potěší někoho jiného ..." a nechali tu keš, co se Vám tak strašně zdá úplně jiná, než jsou Vaše představy, plavat ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:47

no otazka znela, jestli se vam tahle kes zda v proradku nebo ne. a ne jestli je mi hovno po tom, jestli ho kus plave uprostred vltavy. tak se hod do klidu, nemusis jako ja hned komentovat kazdou vec, ke ktere nemas nic podstatneho.

když už mě tady někdo někdy pasoval na plkala,tak prostě musím.Musím si udržovat reputaci a musím být pořád vidět,a musím prostě být na hlavní straně alespoň v jednom vláknu jako poslední kdo tam napsal.Ale jako klííííd ještě jsem nedošla strašáky tak ať tam na mě nejakého nepošlete:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#8 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:48

Jak ja vam zavidim ty krasny prazsky kese. My tady v horach lezeme do strasnych kopcu, kde cely den nepotkas cloveka, padame ze skal, topime se ve vodopadech, byci nas honi po pastvinych. A vy si v klidu tu sahnete za okap ci do zabradli nebo pod lavicku a pro 5-ti hvezdickouvou se musi vytahem. Parada ;):)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#9 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:55

Mám ji na wtf bookmarku... to vysvětluje vše, ne? :D Nelíbí... a fanfulik zas nepoužívá tu věc co má v hlavě... není tu na foru ignore?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#10 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:55

fanfulik napsal/a:

no otazka znela, jestli se vam tahle kes zda v proradku nebo ne. a ne jestli je mi hovno po tom, jestli ho kus plave uprostred vltavy. tak se hod do klidu, nemusis jako ja hned komentovat kazdou vec, ke ktere nemas nic podstatneho.

když už mě tady někdo někdy pasoval na plkala,tak prostě musím.Musím si udržovat reputaci a musím být pořád vidět,a musím prostě být na hlavní straně alespoň v jednom vláknu jako poslední kdo tam napsal.Ale jako klííííd ještě jsem nedošla strašáky tak ať tam na mě nejakého nepošlete:D:D

Nemusíš.

A prosím všechny, aby se laskavě věnovali tématu a to věcně a bez zbytečných hádek.
  • 0

#11 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:56

Také sleduji od začátku tuhle záležitost a můj názor je, že tam nemá krabka co dělat, pravidla hovoří jasně a pochybuji, že má autor svolení vlastníka budovy. Další věcí je, že administrativní budova není určena k volnému vstupu, ať již to má jakýkoli důvod (nájemníci by si to určitě nepřáli, zvýšený provoz výtahu... prostě cokoli). Osobně si myslím, že tahle krabka neměla být vůbec publikována v tomto stavu (umístění), ale je to jen můj názor. Zase na druhou stranu je to zajmavý nový nápad... Ale i tak se musí vymýšlet záminka pro vstup do budovy (a rozhodě bude "lživá", říci, že jdu na kešku na střechu by asi na vrátnici neprošlo :) ). Závěrem ke kešce: osobně mi je v tuhle chvíli tahle konkrétní keš "ukradená", mám ji v ignore listu a tím pro mě nehraje roli. Diskuzi kolem ní zatím sleduji. A teď k tématu: poslední dobou se mi zdá, že se pravidla geocachingu více a více obcházejí, případně porušují. Sám za sebe z toho mám smíšené pocity, někdy je to ku prospěchu věci, ale jindy se mi zdá, že je to nepřiměřené. Uvidíme kam se bude geocaching v Česku (potažmo v Praze) směrovat... PS: tímto příspěvkem nechci nikomu nic vnucovat ani určovat jak by měl geocaching vypadat, je to pouze můj názor ;)
  • 0

#12 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:58

Mne by hlavně zajímal názor vlastníka či správce budovy a ostatních nájemců(krom ownera) na to, že se mu tam budou trousit zcela evidentně nepovolaní a pro ně neznámí lidé. Stejně tak bych pak nechtěl nikomu vysvětlovat co v té budově dělám, když ve skutečnosti k nikomu na návštěvu nejdu. Pokud se tedy všechny návštěvy ,,nelogují´´ na ownera.. Za mne osobně, zřejmě nikdy neodlovím, já na tyto interakce opravdu nejsem, takže pokud mne tam nenaženou skutečně pracovní důvody tak neodlovím.. Nicméně trošku mi to připomíná tu hospůdku na mítince..
  • 0

#13 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:59

opakuji že musím.A pokud jde o můj mozek,já ho i někdy používám,ale prostě jsou věci,situace,fora..... kde je to naprosto zbytečné
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:00

Dain a Olik napsal/a:
no otazka znela, jestli se vam tahle kes zda v proradku nebo ne.


Tak, je schválená, tak asi v pořádku je.

Nebo o schválení keše rozhoduje někdo jiný, než příslušný reviewer ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:05

kolombo napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
no otazka znela, jestli se vam tahle kes zda v proradku nebo ne.


Tak, je schválená, tak asi v pořádku je.

Nebo o schválení keše rozhoduje někdo jiný, než příslušný reviewer ??


asi?

no ze prosla prece neznamena, ze se nemohla stat chyba, ne? :)
  • 0

#16 Van-Direk

Van-Direk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:06

Jediný problém vidím v tom, že na rozdíl od míst, které počítají s veřejností a mají ochranku, tato budova s ní nepočítá. Těžko říci. Je to kompromis, který může dle vlastního názoru využít jiní zakladatelé a použít tuto keš jako argument k obhájení schvalování jí podobné. Asi bych ji nechal jako vyjímku, která by nepotvrzovala pravidlo pro další podobné.
  • 0

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:11

Taky mě kdysi napadlo si dát keš do zdi vlastního domku, kde sedím celý den u počítače u přízemního okna za záclonou a bavit se tím, kolik lidí tady bude děsně nenápadně šmejdit. Neudělal jsem to jen proto, že má nemovitost je v dost dezolátním stavu a takový nájezd by nemusela přežít :D Nyní jsem se poučil a mám lepší nápad - dám si kešku na střechu a je Váš problém, jak se tam dostanete! Tolik kominíků ještě naše čtvrť neviděla! :D:D:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:11

[quote]Dain a Olik napsal/a:
[/quote]

no otazka znela, jestli se vam tahle kes zda v proradku nebo ne.

[/quote]

Nezdá, i když je to určitě dobrej nápad. A mám taky jeden perfektní - další kešku umístím do prostoru nedalekýho Kbelskýho letiště, dělám tam, žádnej problém. Dostat se tam dá v pohodě přes plot. Pokud zde vlezete někam, kde po vás začnou střílet strážáci, váš problém, neměli jste tam lízt. Je to přeci veřejně dostupný místo, ne?
  • 0

#19 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:14

Hale, není tohle něco podobnýho? GC10AW3
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#20 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:16

Trhac napsal/a:
Hale, není tohle něco podobnýho? GC10AW3


není... to je terasa restaurace, kam se skutečně dalo zcela normálně jít (bohužel stav terasy není nic moc)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama