Přejít na obsah


Fotka

Vítejte v Čechách..., zde máme vlastní pravidla!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
102 odpovědí na toto téma

#41 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:17

tož hurá na nano keše na střechách budov, čím výš, tím líp, GC dostává nový směr :). A nejlépe 3. patro odshora, zvenku nalepené, ať to má trochu šťávu :). Nebo rovnou televizní vysílače. Osobně si myslím, že to není správná cesta, i když reviewer schválí jako raritu, GC bylo trochu i volnosti, tedy lovím kdy chci (ne kdy mě pustí dovnitř do budovy), lovím na volně dostupných místech (i když skoro každý metr čtvereční má nějakého vlastníka), ... Jako legrace a pokus o vtip dobré, ale to je tak vše.
  • 0

#42 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:18

Vyjadril jsem se ZDE ...
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#43 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:24

fanfulik napsal/a:

fanfulik: ale nejde o vylozene strezene prostory.
Samozrejme je spousta kesi odporujici pravidlum, ale tohle uz mi prijde ze to prekrocilo nejakou hranici unosnosti...

já neříkám že se mi její umístění líbí,ale o tom co je a není správně scháleno mi nepřísluší polemizovat,jakožto většině řvounů.


myslíš, že to co je schváleno musí být vždy OK a tím pádem je reviewer nekritizovatelný bůh ????? :D

panebože...
  • 0

#44 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:24

Docela souhlas s pozorjedem, jenom to nevnimam moc jako nejakou raritu, inovaci, neco noveho, zajimaveho. Byt to dle zakonu CR (a potazmo pravidel GC), tak uz by takoveto kese byly davno. Akorat se tedka nasel nekdo, komu jsou zakony nekde.
  • 0

#45 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:27

Navrhuju napsat majiteli/správci budovy.
Pokud to dotyčnému vadit nebude, pak může diskuse zhasnout. Pokud bude, pak neexistuje jiné řešení, než zhasnout keš.
Osobně se mi tohle tlačení geocachingu na hranu (a někdy i za ni) dost příčí. Tohle prostě vyjít nemělo...:(
  • 0

#46 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:28

myslíš, že to co je schváleno musí být vždy OK a tím pádem je reviewer nekritizovatelný bůh ?????

panebože...

Až zas takhle přehnaně jsem to nemyslela.Ani jsem netvrdila že se mi to zdá Ok.Jen že nemám nárok na to abych někoho za jeho dobrovolnou činost buzerovala.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#47 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:38

Souhlas s Numirou, pak uz bude diskuze bezpredmetna. Jen se tu bude par lidi naparovat, ze meli pravdu. fanfulik: ja si nevsim, ze by tu nekdo nekoho buzeroval. Jen upozornujeme na to, ze je nekde problem, ktery se nam nelibi.
  • 0

#48 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:40

fanfulik: ja si nevsim, ze by tu nekdo nekoho buzeroval. Jen upozornujeme na to, ze je nekde problem, ktery se nam nelibi.

kvílení nad tím jak je možné že ta keš existuje je srovnatelné s buzerací
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#49 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:41

fanfulik napsal/a:
Až zas takhle přehnaně jsem to nemyslela.Ani jsem netvrdila že se mi to zdá Ok.Jen že nemám nárok na to abych někoho za jeho dobrovolnou činost buzerovala.


To není buzerace, ale polemika.
Ze strany reviewerů jde o dobrovolnou činnost, ale to, že je dobrovolná ještě přece neznamená, že k ní nemůžu mít výhrady, ne?
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#50 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:45

A mě nějak nebaví polemizovat nad tím jak jsem to myslela,dnešní odpoledne píšu jen k věci a v rámci možností které mám rozumně.Takže končím debatu o buzeraci a polemizaci.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#51 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:48

fanfulik napsal/a:kvílení nad tím jak je možné že ta keš existuje je srovnatelné s buzerací


...nemyslím, že by jsem až tak kvílel :D. Mám ale neodbytný a nepříjemný pocit, že si koledujeme globálně o průser, pokud se stanou podobně koncipované cache standardem. Geocaching je u nás dnes tak masový, že při "toleranci" podobných "úletů" na sebe jako komunita přitáhneme nevraživý zrak mudloveřejnosti, bulvárních médií a posléze státní správy a majitelů nemovitostí. A pak přijde na řadu zbytečná likvidace keší podstatně méně kontroverzních.

Schválení této cache je přímo ukázkovým příkladem toho, jak je u nás obecně vnímána "úcta" k pravidlům psaným i nepsaným...
  • 0

#52 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:54

Dorcadion: ono to stejně vyšumí,protože asi není moc těch co by na to mělo nervy.Autor se snad nakonec pleskne do čela co to vyrobil a bude po ptákách teda terasách.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#53 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:56

Tam chci takyyyy :-D, zase někdo neumí mluvit, (nebo se těch recepčních bojí ? ) tak remcá :D:D
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:01

ano, slava, konecne na to nekdo prisel - jsem stydlivy a pri komunikaci s clovekem se rozsypu. vlastne jsem nemej a tak me nechteji pustit na strechu, pac jim neumim rict, za kym jdu. a protoze neumim psat, tak jim to ani nemuzu napsat. a vubec je to jen proto, ze se mi v praze rozsvitila dvoutisici neodlovena kes :D
  • 0

#55 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:02

Numira napsal/a:
Navrhuju napsat majiteli/správci budovy.
Pokud to dotyčnému vadit nebude, pak může diskuse zhasnout. Pokud bude, pak neexistuje jiné řešení, než zhasnout keš.
Osobně se mi tohle tlačení geocachingu na hranu (a někdy i za ni) dost příčí. Tohle prostě vyjít nemělo...:(


???

Malý rychlý bonz někde, kde to vůbec není Tvoje starost ?

Co tak to úplně nejjednodušší řešení ?? Prostě tam nechoďte, když je to taková hrůza.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#56 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:04

kolombo napsal/a:
Jestli Vám vadí tahle, tak zkuste tohle GC21NRR, taky ještě čeká na FTF a je v přírodě.


Díky za reklamu B)

Mimochodem, kdyby se všechno úsilí věnované téhle diskusi soustředilo na hledání tisu, je tis dávno na světě - nejmíň desetkrát :-)
  • 0

#57 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:04

???

Malý rychlý bonz někde, kde to vůbec není Tvoje starost ?

Co tak to úplně nejjednodušší řešení ?? Prostě tam nechoďte, když je to taková hrůza

tento příspěvek se mi líbí
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#58 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:19

Dorcadion napsal/a:
Schválení této cache je přímo ukázkovým příkladem toho, jak je u nás obecně vnímána "úcta" k pravidlům psaným i nepsaným...

Jsem na rozpacích nejen z této keše, ale i z některých jiných (např. jedné docela nové) keší v chráněných územích. Zaregistroval jsem novou keš v NPR, kde se nesmí mimo cesty. Měl jsem za to, že se umístění kontroluje, tak nevím ... Nelíbí se mi porušování zákonů.
  • 0

#59 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:19

kolombo napsal/a:
Prostě tam nechoďte, když je to taková hrůza..


Kristova noho Kolombo, kdybych Tě neznal, tak Ti vynadám co to meleš :D:D:D:D

...já o voze a Ty o koze :D

tady nejde o to, zda se mi tam chce či nechce nebo zda na to mám či nemám koule - jde o princip, že ta cache je těžce proti pravidlům a projde to!
  • 0

#60 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:35

_Tom napsal/a:

kolombo napsal/a:
Jestli Vám vadí tahle, tak zkuste tohle GC21NRR, taky ještě čeká na FTF a je v přírodě.


Díky za reklamu B)

Mimochodem, kdyby se všechno úsilí věnované téhle diskusi soustředilo na hledání tisu, je tis dávno na světě - nejmíň desetkrát :-)


tis je daleko. ani 1000% zvysene usili tehle diskuze me nepriblizi liberci :)

kolombo z nas ma srandu, pac je tak daleko, ze je mu to sumak :) holt to jsou ty seversky ikony :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama