Přejít na obsah


Fotka

No Voltage


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
101 odpovědí na toto téma

#1 NO PM

NO PM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 13:11

Jak na No Voltage bez premium member.
  • 0

#2 NO PM

NO PM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 13:32

Toto sem pisu, protoze zasadne nesouhlasim s premium member. Metoda je dost neohrabana, ale funguje spolehlive. 1. otevrete tuto stranku: http://www.geocachin...c9-b33bdea0566e Vlevo nahore je zobrazeno jak daleko a jakym smerem je cache. 2. otevrete http://www.mapy.cz a pomoci mereni vzdalenosti (pod zoomem) zmerte pribliznou polohu cache. Potom nastrojem GPS (pod zoomem) urcete souradnice a ve svem profilu je zadejte jako vase home coordinates. 3. kliknete ve svem uctu na odkaz pro zobrazeni nejblizsich cachi v okoli vaseho domova a najdete cache No Voltage. Bude u ni napsano jak daleko je od vasich ,,home coordinates". Nasledne se zase opakuje krok cislo 2, dokud nedosahneme presnych souradnic. Logovani je na tomto odkazu: http://www.geocachin....aspx?wp=GCVTCP
  • 0

#3 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 13:41

Tak to jsi teda velkej frajer :o
  • 0

#4 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 13:44

Velice zajímavé, určitě to také zkusím. Díky za bezva tip :)
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 14:10

No je to popravdě návod trochu starej a vyčpělej... nejméně jednou je i tady na fórech. Hlavně ale stačí, aby PM cache nebyla traditional a už moc nepochodíš. PM only cache taky moc nemusím, ale dokud jich není příliš, je asi nejlepší je ignorovat.
  • 0

#6 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 16:50

Tak treba Dneska jsem byl zrovna na NO Voltage , ale nikterak jsem se nesnazil ji vyzvednout, byl jsem na prochazce a vyzvednuti neni uplne jednoduche :) a navic musis verit ze je opravdu no voltage :) Spis je problem jak ji zalogovat :( Zatim je spousta kesek ktere jdou najit a tydle mne osobne nechavaji klidnym.
  • 0

#7 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 17:03

Dají se nějak vyhledat cache, které jsou jenom pro PM?
  • 0

#8 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 18:14

polerok napsal/a:
Dají se nějak vyhledat cache, které jsou jenom pro PM?

Ano, vyfiltrovat PM cache se dá prostřednictvím Pocket Query po zaplacení PM ;):):D:D:D

... ale až na vzácné výjimky filtrování jen PM cachí nemá smysl. Zatím ;)
  • 0

#9 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 18:18

Poznámka k NO PM odkazům. Mylsím, že tvá metoda je mnohem pracnější a zastaralejší naž ta, kterou zde prezentoval jiný a zkušený kačer - totiž Ktyštof Harant z Polžic a Bezdružic. Ten, vzhledem k tomu, že je bez družic, tak vzdálenosti zásadně krokuje ... B)B)B)
  • 0

#10 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 18:20

A jeste dotaz k NO PM? Proc zasadne nesouhlasis s PM??? Jako se clenstvim nebo s kesemi "only for PM"? Zdar!
  • 0

#11 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 18:51

Nejsem PM, protože nevidím důvod, abych jím byl. Na druhou stranu nechápu, proč bych měl jako BM lovit PM-only keše. Copak je těch keší, kde není nutné mít zaplacené členství málo??? A osobně bych se nedivil, kdyby owner PM keše logy BM neuznal.
  • 0

#12 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 20:19

... ale až na vzácné výjimky filtrování jen PM cachí nemá smysl. Zatím ;)


No, já jen ze zvědavosti kolik a kde všude jsou :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#13 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2008 - 21:46

I když nejsem PM a vím kde No Voltage je, nesouhlasím s tím, aby se to všude roztrubovalo... Autor měl DOST dobrej důvod pro to, aby na ní směli jen ti, kteří to s GC myslí vážně a sou zkušenější. Rezp. měli by být... a i když někteří třeba nejsou, stejně by nebylo dobrý, aby tam chodili desítky lidí tejdně!
  • 0
Vložený obrázek
ORGANIZATION TEAM MEMBER
rád zodpovím vaše dotazy ohledně eventu MAFIE

#14 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 8:32

to polerok: obligátní odpověď:WIKI jinak co se tyka PMO kešek, tak z těch co v čechách máme, stojí za to být pro "privilegované" tak maximálně dvě. Keška, která má v popisu napsáno, že je PM víceméně jen pro to, aby byla první svého druhu mě fakt nebere. Zrovna u No Voltage to ale smysl myslím má...
  • 0

#15 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 9:24

Nejsem pro žádné kastování mezi kešery, ale v tomto případě autorovo vysvětlení, proč jen pro PM přijímám bez výhrad. Ať už se jedná o vyfiltrování potenciálně zkušenějších, tak omezení počtu hledačů. A mimochodem, už jen kvůli Pocket Query si ty dvě piva za měsíc rád odpustím. Teď jsem měl coin, který chce putovat jen po "čtyřkách" a "pětkách". Nevím, jak bych takovou keš hledal bez PQ.
  • 0

#16 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 9:42

našel bys je třeba podle mapy na zdejších stránkách. Tímto zároveň děkuji pepovi.z.pocernic za to, že se o nás tak hezky stará B)
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 9:58

Numira napsal/a:
našel bys je třeba podle mapy na zdejších stránkách.
Tímto zároveň děkuji pepovi.z.pocernic za to, že se o nás tak hezky stará B)

Opravdu nevím, proč ten kdo to myslí s GC vážně a nemusí být ani lovec FTF v současné době pořád řeší, jestli být PM či ne. Dle mého názoru to přináší jen výhody a odpustit si ty 2 piva nebo jednoho Mekáče za měsíc snad dokáže každý..

Nevím jak na místní mapě odfiltrovat kešky s určitou obtížností, nenašel jsem to tam a ještě ke všemu ti to ukáže nesprávné souřadnice, tak k čemu je proboha taková mapa. Není lepší využívat standardní prostředky?

A poslední věc jsou PM kešky. Svoje opodstatnění mají právě v tom, aby omezily např. počet hledačů. A když už jsme u toho, tak v ČR je jich celkem 5 (slovy pět) a aktivní jsou 4 (slovy čtyři).
  • 0

#18 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 10:04

Konkrétně u No Voltage vedlo autora zavedení PMO to, že to místním chatařům vadilo, a dělali tam kačerům problémy, např. nátěr žebříku mazivy,
  • 0

#19 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 10:18

sobikovi napsal/a:
Dle mého názoru to přináší jen výhody a odpustit si ty 2 piva nebo jednoho Mekáče za měsíc snad dokáže každý..


Souhlasím. Já osobně jsem s tím dlouho otálel, protože jediná výhoda, kterou jsem spatřoval byla v PQ, uznávám, že i ostatní nadstavbové funkce jsou pohodlné, nicméně žít se dá i bez toho...

Nevím jak na místní mapě odfiltrovat kešky s určitou obtížností, nenašel jsem to tam a ještě ke všemu ti to ukáže nesprávné souřadnice, tak k čemu je proboha taková mapa. Není lepší využívat standardní prostředky?


V nějakém vlákně to pepa anoncoval - když klikneš na odkaz mapa, tak adresa stránky končí nějak...mapa.php když se to ale změní na ...mapa5.php, rázem se rozšíří možnosti filtrování B)
Co se týká nesprávných souřadnic, tak v uváděném příkladu 4kových a 5kových bych si stejně netroufnul jít na takovou keš bez přečteného listingu, no a když už si na listing kliknu, tak si i ty souřadnice můžu opsat... Nejsou zas tak blízko sebe, aby se jeden upsal...

A poslední věc jsou PM kešky. Svoje opodstatnění mají právě v tom, aby omezily např. počet hledačů. A když už jsme u toho, tak v ČR je jich celkem 5 (slovy pět) a aktivní jsou 4 (slovy čtyři).


Taky souhlas. Jen jsem poukazoval na to, že z těch pěti má tenhle režim smysl jen asi tak u dvou. Naopak si myslím, že některé keše, které PMO nejsou, tak by klidně být mohly, zasloužily by si tak delší "život" a ohleduplnější zacházení
  • 0

#20 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 10:41

sobikovi napsal/a:
Nevím jak na místní mapě odfiltrovat kešky s určitou obtížností, nenašel jsem to tam a ještě ke všemu ti to ukáže nesprávné souřadnice, tak k čemu je proboha taková mapa. Není lepší využívat standardní prostředky?

Kdybys četl oznámení administrátorů, tak bys věděl o testovací verzi vylepšeného filtrování:P
To že je keška trochu posunuta poznáš jen při velkém přiblížení mapy. Takže ten posun může vadit jen tomu, kdo hledá podle mapy a tomu, kdo by chtěl sosat databázi (kvůli sosačum to tam je). Kdybych o tom posunu nenapsal, tak si toho drtivá většina lidí nevšimne a bude to v pohodě užívat. A žádné souřadnice mapa neukazuje, takže je nemůže ukázat ani nesprávně.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama