Přejít na obsah


Poslední články


Rozhovor s Ottik5+Alice5

říj 14 2013 13:02 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Rád bych se ohledl za tvou Ottik Tour. Bohužel osobně jsem tvé eventy nezažil, ale z doslechu a různých fotek a videí jsem zaregistroval snad prvně Vrchní prchni a pak GC logo nebo akce most, která dle mého musela byt fantastická. Kde se vlastně zrodil nápad na takovou tour? Je to velmi originální pojetí a určitě to do vod českého geocachingu vneslo zajímavý prvek.
Ottik5+Alice5: Nápad na Ottik Tour vznikl na našem úplně prvním FM eventu v Kodani. Postupně jsme pak vymysleli jiné FM. Mělo jít hlavně o recesi. Cílem FM eventu bylo vždy něco originálního a konkrétního pro město, kde se měl konat. Například Karlovy Vary – Vrchní prchni nebo Bratislava – Bratislavská lyra. Třešinkou na dortu bylo pak Logo GC Live v Nebílovech.

Číst celý článek →    0 komentáře    *****

Rozhovor se Skupec Reviewerem

říj 14 2013 12:58 | mikisi in Rozhovory

mikisi: 19. února to byly dva roky, co ses stal reviewerem…
Skupec: … akorát dnes mi došel dopis z Ameriky – poděkování za dva roky. Ručně psaný Vložený obrázek , což mě potěšilo, není to jen něco generovaného počítačem.
mikisi: Jak se díváš na službu, kterou děláš? Znám spousty hlasů, které tvrdí, že Skupec je přísný reviewer. Často slýchávám – Skupec mi to zazdil, nepustil, měl řeči …. špatně se vyspal atd. Co řekneš těmto hlasům – jaký je pohled z tvé strany?

Číst celý článek →    1 komentáře    -----

Rozhovor s DarkLord Reviewerem

říj 14 2013 12:56 | mikisi in Rozhovory

Mikisi: Reviewerem jsi od roku 2009, jestli se nemýlím, tak jsi momentálně služebně nejstarším českým reviewerem.
DarkLord: To není tak úplně přesné - zvolen jsem byl přesně 1. 5. 2009, a to ještě spolu s kolegou Bohemianem, který však obdržel rozhodnutí o zvolení asi o hodinu dříve, než já, takže fakticky je momentálně nejstarším českým reviewerem on :-)


Číst celý článek →    0 komentáře    *****

Rozhovor s Chemic77

říj 14 2013 12:55 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Stejně jako tebe i nás baví barvit Evropu, i když my jsme začali celkem nedávno, takže na tebe ještě několik zemí ztrácíme. Snad jednou tě doženeme. Vložený obrázek Evropa má 53 zemí, ty máš 35 zemí…
Chemic77: Oficiálně teď ano (v době rozhovoru), ale už jich mám 38, protože jsem navštívil další tři země, které ještě nemám zalogované. Není čas.
mikisi: Chybí ti tedy 15 zemí.

Číst celý článek →    0 komentáře    *****

Rozhovor s hradnikem

říj 14 2013 12:53 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Když se podívám do tvého profilu, tak určitě každému musí padnout do oka množství FP na tvých keších. Málo kdo se může pochlubit takto oceňovanou sbírkou. Za Šárkou s baterkou 210 FP, Hradnikova mostová cache 138 FP, Hradnikova tramvajová cache 135 FP, Hradnikova evropská cache 52 FP atd. Tvé keše jsou pověstné, kdo navštívil, tak mi musí dát za pravdu. Řekni mi, jak ty to děláš? Kam chodíš na ty originální nápady?

Číst celý článek →    0 komentáře    -----

Rozhovor s TEAM 360

říj 14 2013 12:47 | mikisi in Rozhovory

Na Mega eventu v samém středu Francie jsem se setkala s majitelem O.C.B. Co že vlastně je to O.C.B.? Pro mnohé je to takový „svatý grál“ geocachingu. Za zkratkou O.C.B. se skrývá ne zas tak romantická „úplně obyčejná“ plechovka od fazolí. Je však opravdu až tak obyčejná? O.C.B. = Original Can of Beans (originální plechovka fazolí) je v geocachingu asi nejzajímavějším trackovacím předmětem. Spolu s knihami, CD, softwarem byla náplní úplně první keše na světě založené 3. 5. 2000 Američanem Davem Ulmerem. (viz. video)

Mikisi: Kešuješ pod nickem TEAM 360, založil jsi spoustu keší, ale jak je možné, že na profilu GC.com nemáš uvedené nálezy?

Číst celý článek →    0 komentáře    -----

Rozhovor se 101 dalmatiny

říj 14 2013 12:41 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Proč vlastně vznikla série 101 dalmatinů? Je to počin přinést něco nového do naších luhů a hájů? Nebo prvotně byl nápad pouze na sérii okolo Prahy a časem to uzrálo do této pěkné podoby?
101 dalmatinů: Prvotní bylo samozřejmě to, že jsme si sami objeli několik powertrailů a obrazců. Pak nám začalo vrtat hlavou, jestli taky někdy dojde na Prahu, a nakonec jsme si řekli, že než aby tu někdo jiný nasázel sérii tradiček, zkusíme to udělat sami a po svém.

Číst celý článek →    0 komentáře    *****

Rozhovor s Bohemian Reviewerem

říj 14 2013 12:40 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Byl jsi ještě do nedávna služebně nejstarším českým reviewerem, asi o hodinu starším než DarkLord… Vložený obrázek
Bohemian Reviewer: … upřesním, asi tak o pět minut. Vložený obrázek
mikisi: Když se ohlédneš za touto kapitolou, jak to hodnotíš?
BR: Jako úspěšnou misi. Vstupoval jsem do toho s nějakým cílem, a to si myslím, že jsem splnil.

Číst celý článek →    0 komentáře    *****

Rozhovor s FilemoniCZ

říj 14 2013 12:34 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Myslím si, že rok 2011 je pro vás velmi významný – získali jste ocenění „Kačer roku“, podařilo se vám dobýt vrchol českých statistik a na závěr roku jste si i soukromě nadělili nádherný dárek v podobě vašeho syna. Co plánujete na příští rok? Nastavili jste si tento rok laťku vysoko – čím ji příští rok překonáte?

Číst celý článek →    0 komentáře    -----

Rozhovor s ATIP

říj 14 2013 12:27 | mikisi in Rozhovory

mikisi: Do chvíle, než jsem poznal nebo lépe řečeno zaregistroval tvůj nick, jsem o způsobu lovení formou BF nevěděl. Jak ses vlastně k lovení alá Brute Force dostal ty? Jaké byly začátky tvého lovení BF metodou?
ATIP: Souviselo to asi s první keškou, kterou jsem takto hledal na brutal, ale tenkrát to byly doby, kdy jsem vlastně nevěděl, když keš takto najdu, jestli ji budu moct vůbec zalogovat, protože se to odsuzovalo. Nebylo to jako dneska, kdy se to považuje za zajímavé. Nebylo to úplně v souladu s pravidly, které se tehdy ctily, bylo to o něčem jiným.

Číst celý článek →    0 komentáře    -----


Reklama