Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#841 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 15:48

http://eastlands.dyn....htm?navstation Je to placený program, to doufám víte :)
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#842 Ladinekxx

Ladinekxx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 9:47

Help please! Hosi, uz nvm kde jeste muze byt zakopany pes. Nainstaloval jsem si noveho geoscouta a vse fungovalo jak ma. Vcera jsem byl v SK, tak jsem si tam v hotelu stahnul par kesi a zjistil jsem, ze se mi u stazenych neukladaji GPS souradnice a obtiznost terenu. V dusledku se mi to zobrazi pozici kese N 000°00... Teren 0. Netusim kde se stala chyba, ale uz se mi to jednou stalo na Omnii, nicmene jsem to neresil, nebot uz jsem ji aktivne nevyuzival. Nyni na HTC Touch2 WM6.5. Budu vdecny za kazdou radu.
  • 0

#843 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:37

Rada: Počkej na vydání nové verze nebo přejdi na jiný program. Už nějaký ten pátek Geoscout nestahuje logy a obrázky a teď ještě tohle "vylepšení". :( Dříve Stuart udělal nápravu během několika hodin, max dní, ale teď už čekám více než měsíc...
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#844 Ladinekxx

Ladinekxx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:24

Zrovna se ucim zachazet s Pocket Drakem, nicmene zatim s mizivymi vysledky. Vcelku me to se*e, nebot jsem na nej byl fakt zvykly a kdyz se po delsi odmlce chci vratit ke GC, narazim na neustale problemy. :-(
  • 0

#845 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:52

Koukal jsem, ze v issue trackeru se mu to plni logy ale evidentne na to kasle, nebo je nekde pryc. Kazdopadne, pokud to takhle pujde dal, zaplatim si PM a prejdu na Pocket Drake (i kdyz je slabsi).
  • 0

#846 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 11:27

xheretic napsal/a:
Rada: Počkej na vydání nové verze nebo přejdi na jiný program.
Už nějaký ten pátek Geoscout nestahuje logy a obrázky a teď ještě tohle "vylepšení". :(
Dříve Stuart udělal nápravu během několika hodin, max dní, ale teď už čekám více než měsíc...


Bohužel, to je častý problém. Právě proto, že není GeoScout aktualizován, přešel jsem na GCzII, který si všichni chválili a který byl aktualizován každou chvilku. Nicméně výsledek je ten, že poslední aktualizace byla 1.7.2011, takže mi nefunguje ani GeoScout ani GCzII, takže nemám s čím lovit. :-( :-((
  • 0

#847 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 12:11

Zkus tohle: http://www.gateway.dds.nl/gatecacher/
Nevypada to spatne
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#848 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 10:03

xheretic napsal/a:
Zkus tohle: http://www.gateway.dds.nl/gatecacher/
Nevypada to spatne


Hned jsem si to stahl a zkousel, bohuzel ale zatim podporuji pouze Garmin, TomTom a nejakou treti navigaci, cili na mem PDA jsem bohuzel nespustil GPS. Legracni je, ze jim to taky spatne stahuje souradnice resp. to stahne samy nuly ;-)

Mimochodem, napsal jsem pred dvema dny Stuartovi ostrou prosbu (vzhledem k tomu, ze si platim rok podpory), ale zatim zadna odpoved...
  • 0

#849 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 16:09

Už nějaký ten pátek Geoscout nestahuje logy a obrázky a teď ještě tohle "vylepšení". :(
Dříve Stuart udělal nápravu během několika hodin, max dní, ale teď už čekám více než měsíc...


Stuart pracuje zřejmě jako námořník, čili je většinu času někde na moři
( už podle toho, že si napsal program pro navigaci na moři Navstation)

jediná pomoc, jak dostat do Geoscouta keš se souřadnicemi a logy je import GPX souboru a to buď z PQ (pro PM ) anebo vyexportovat z GSAKu nebo GeoGetu, případně jiného programu, který následně umožní export GPX. (c:geo pro Android, možná HandyGeocaching ... z mobilních aplikací.) Vím, je to opruz, ale je to asi jediná cesta, než bude GeoScout opět funkční.
  • 0

#850 stir62

stir62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 18:02

pangogo napsal/a:

xheretic napsal/a:
Zkus tohle: http://www.gateway.dds.nl/gatecacher/
Nevypada to spatne


Hned jsem si to stahl a zkousel, bohuzel ale zatim podporuji pouze Garmin, TomTom a nejakou treti navigaci, cili na mem PDA jsem bohuzel nespustil GPS. Legracni je, ze jim to taky spatne stahuje souradnice resp. to stahne samy nuly ;-)

Mimochodem, napsal jsem pred dvema dny Stuartovi ostrou prosbu (vzhledem k tomu, ze si platim rok podpory), ale zatim zadna odpoved...


Ahoj,já používal GCZll a byl jsem "donucen" přejít na GateCacher a jsem s ním docela spokojen-jako nouzovka se to hodí...Našel jsem podle něj 10kešek ;c) běhěm 5ti dnů a v pohodě...
  • 0

#851 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:22

poslední zpráva od Stuarta: Jsem si vědom toho, že jsou problémy se stahováním dat do GeoScout z Geocaching.com stránek od zveřejnění posledních změn. Vypadá to, že přihlašování na Geocaching je nyní pomocí SSL a zatím se nepodařilo úspěšně GeoScout přihlásit. Nelze stahnout souřadnice. Zatím funguje pouze import GPX Omlouvám se za nepříjemnosti tímto způsobené, ale změny na Geocaching.com stránkách jsou mimo moji kontrolu. Stuart omlouvám se za možná krkolomný překlad, ale kdo vládne angličtinou, zde je původní text: I am aware that there are issues with GeoScout downloading data from the Geocaching.com website since the last set of changes to this website. It appears that the Geocaching login is now using SSl and so far I have been unable to get GeoScout to login successfully. This means that downloaded caches will not have lat/long co-ordinates. GPX imports will still work ok. I am sorry for the inconvenience caused by this, however changes to Geocaching.com website are outside my control. Stuart
  • 0

#852 jarosk

jarosk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 20:08

Zdravím všechny nešťastné uživatele momentálně nefunkčního programu Geoscout. Přiznám se, že jsem nečetl všechny příspěvky, proto mě prosím nekamenujte pokud již někdo s podobným nápadem přišel přede mnou. Mám tip jak stahovat kešky do programu Geoscout. Napadlo mě následující: - stáhni .LOC vybraných keší z Geocaching.com - ulož někam na PDA a pamatuj si kam - v programu Geoscout zvol "Cache Import" - v dialogu Import mode místo Web Download zvol LOC file - důležité zatrhnout volbu "Get full cache details from web" + volby navíc - Next - Finish - najdi .LOC soubor, který sis uložil o pár kroků dříve Zkoušel jsem to na importu jedné keše (nezkoušel jsem více najednou) a zafungovalo mi to. Zdá se že plánovaný výlet do okolí hradu Cimburk není ohrožen. Pokud tento návod někomu pomůže, budu moc rád. Mějte se, Jarosk
  • 0

#853 frados

frados

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 20:44

Ahoj, bezva funguje to, logy se mi sice také nestáhly, je to trochu přes ruku, že se musí nejprve uložit do PC a pak do PDA, ale funguje to. Díky
  • 0

#854 jarosk

jarosk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 21:09

Jo, to jsem zapomněl napsat, že logy se logy nestahují. Omlouvám se. Je mi jasné, že je to (to slovo nesnáším) workaround, ale lepší něco než nic. Možná, když je potřeba naimportovat větší počet keší, je to ve výsledku rychlejší než klasický způsob na jaký jsme zvyklí.
  • 0

#855 frados

frados

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 21:37

Možná že to dělám špatně, ale nevím jak importovat více keší najednou, protože se při ukládání jmenuje soubor vždy stejně u všech keší - leda je přejmenovávat. Nebo je nějaká jiná cesta?
  • 0

#856 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 22:42

Jak už jsem psal, pro PM je nejjednodušší si stahnout PQ a to importovat. pro BM bude asi nejlepší volbou GeoGet (nepoužívám ho, jsem zastáncem GSAKu), který pomocí Geojary umí stahnout i pro BM větší množství keší. Pak se vygeneruje GPX s vybranými kešemi a to celé se pak importuje do GeoScouta.... Snad jsem to napsal dost srozumitelně (info o Geogetu hledejte ve foru ... nemusím asi připomínat, že je zde možnost využít kolonky HLEDAT )
  • 0

#857 jarosk

jarosk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2011 - 7:15

frados napsal/a:
Možná že to dělám špatně, ale nevím jak importovat více keší najednou, protože se při ukládání jmenuje soubor vždy stejně u všech keší - leda je přejmenovávat. Nebo je nějaká jiná cesta?


Do jednoho .LOC souboru zle vyexportovat z Geocaching.com více keší najednou. Pak naimportovat do Geoscout.
  • 0

#858 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 9:44

Jj, LOC soubory ted taky hojne pouzivam, v GS pak jde dotahat dalsi informace z webu (teda u nekterych kesi to nefunguje). Ale dobry postreh s tim LOC fajlem pro vice kesi - uz dlouho jsem nepouzival stranku pro vyhledavani kesi a tak mi tahle ficurka utekla... Jinak, zadna aktualizace neni a na muj 14 dni stary email Stuart neodpovedel. Asi se na GS brzy vykaslu.
  • 0

#859 LynxJ

LynxJ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 9:15

Pomohl jsem Stuartovi opravit prihlasovani na stranky geocachingu, takze je od rana k dispozici ke stazeni nova verze http://eastlands.dyn...lt.htm?geoscout
  • 0

#860 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 9:16

To musí být znamení, otevřu si tuto diskuzi a v téže minutě se dozvím, že je nová verze GeoScoutu. Konečně po dvou měsících budu mít s čím lovit, sláva!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka