Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#861 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 17:22

no, tak jsem zkusil stahnout keš GC2YVT5 a bez pomoci notebooku by tato keš nešla asi řešit. Listing končí nad obrázkem, obrázek se ani jako spoiler nestahne ( v něm je v podstatě řešení mysterky) a pod obrázkem je ještě textově podmínka, za jaké se vzorec řeší, ale Geoscout toto už nestahl. Pokud by kolega, který Stuartovi pomohl Geoscout zas vstát z mrtvých, věděl, jak na to, přimlouval bych se za doplnění a opravení Geoscouta. Sice ho již používám velmi zřídka, ale c:geo na Androidu stále není ekvivalentem tohoto skvělého ( ale bohužel strašně pomalého) programu.
  • 0

#862 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 11:42

Tohle je uz muj klasicky problem (ze listing ke kesi konci nekde v polovine). Krome toho nova verze GS stejne nefunguje spolehlive. Pokud to Stuart neprepise na API, bude GS uz jen horsi a horsi. Skoda.:(
  • 0

#863 LynxJ

LynxJ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 13:12

Copak to, ja bych se na nektere problemy s GS i podival, ale Stuart mi nechce ukazat kompletni zdrojaky ;-) Posle mi maximalne vzdycky nejaky kratky kousek kodu, se kterym si nevi rady.

vetrnik_cr napsal/a:
Pokud by kolega, který Stuartovi pomohl Geoscout zas vstát z mrtvých, věděl, jak na to, přimlouval bych se za doplnění a opravení Geoscouta.


  • 0

#864 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2011 - 20:01

njn, akorát nevím, zda si Stuart uvědomuje, že s tímto přístupem GeoScout nechá umřít... KOnkurence v podobě PocketDrake a asi i dalších docela tlačí. I když u mě stále GS vede, akorát ho používám čím dál méně :( díky nefunkčnosti.
  • 0

#865 CyberTracer

CyberTracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 14:52

Pro příznivce GeoScout mám asi příznivou zprávu - nedávno byla uvolněna nová verze: GeoScout Version 4.0.0.1 - updated 3 Mar 2012. Takže pokud jste nezanevřeli nebo nepřešli na Android, tak můžete zkoušet... sám jsem zvědavej, protože jsem před pár dny přešel na český PocketDrake.
  • 0

#866 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 10:13

Stáhnul jsem si to a nějak nevidím změnu. Když si nahraju do GeoScoutu mysterku či jiný typ keše, stále se mi zobrazuje jako tradička. Nemohu odesílat logy z terénu jak jsem byl zvyklý, nemluvě ani o logování TB z terénu. Prostě něco je špatně a už spousty měsíců! A to mě přitom tak štve, kam se ostatní programy hrabou na GeoScouta, když všechno fungovalo tak jak má.
  • 0

#867 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 22:48

Také jsem nainstaloval novou 4kovou verzi a jsem dost naštvanej! 1) Geoscout mi hlásí, že ho nemám zaplacenej a chce koupit licenci...už jsem za ní v minulosti platil 2x 2) LiveAPI mi byl čert dlužnej...bez Premium členství na Groundspeaku můžu stáhnout do Geoscouta maximálně 3 kešky za den a nejdou stáhnout ani Logy. 3) Geoscout NEJDE spustit OFFLINE!!! - PROČ? Neví někdo jak ho spustit bez nutnosti připojení? Přeci jen ne každý si chce platit netový tarif a jeste platit Groundspeaku :(
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#868 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 23:08

Trochu OT. Geoget po poslední aktualizaci chtěl novou autorizaci přístupu na live API, protože se jednalo o novou verzi. Ale ta nová verze už BM povoluje 3 plné listingy za čtvrt hodiny a ne za den. Vynuluje se po čtvrt hodině. Jasně, na aktualizaci celé databáze to není, ale rozdíl je značný. Myslel jsem že to náhle povolil GS, ale není to jen tou novou verzí, která už paralelně s tou starou byla dostupná dříve? Chápu, že problém to neřeší, jako uživatel s tím nic nenaděláš. Proto píšu, že je to OT.
  • 0

#869 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 23:17

Prosím, pokud někdo má jěšte instalačku staré verze 3.0.0.6 nebo třeba jen patch v zipu na tuto poslední verzi Geoscoutu, pošlete mi ji na email, díky! EDIT: Už mám, díky.
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#870 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 23:54

Tak jsem se na tu novou verzi taky nechal nachytat.. :(
  • 0

#871 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 3:03

Tak k tomu jsem se ani nedostal, že nemůžu stáhnout více než 3 keše za čtvrt hodinu. To xheretic: Já bych ti i poslal zip z 24.11.2011, ale to bys musel mít propojený logo s tvým nickem na gc.com Mimochodem, co je to LiveAPI, OT a jak jsi přišel na to, že GeoScout nejde spustit off-line?
  • 0

#872 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 8:25

Já jsem zkoušel GS v4 ve čtvrtek a vždy mi vyhodil chybu poté, co si vygeneroval ten klíč a měl se pak potvrdit v Geoscoutu. Vypadla chybová hláška a program spadl. Ihned jsem psal Stuartovi, ten se mi ozval, ať to zkusím za 30 minut, že něco zkusí udělat. Poslal mi upravenou verzi 4.0.0.2 mailem, a stejně to nechodí. (mám ASUS A696) a prostě jsme to nerozchodili. Pokud se Stuartovi nepovede s tím něco udělat, budu muset zůstat na původní verzi bez API. Pokud to někomu nějak chodí, bude nejspíš chyba v mém A696 který jede na WM 6,0 a něco si softwarově nerozumí. :( no už nějak mi to ani nevadí, mám Android a používám aplikace na něm, ALe Geoscout mi vyhovoval jako databáze, kde jsem měl řešení a pod. Stejně pro kešování ho už používat nebudu.
  • 0

#873 frados

frados

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 16:34

Zdravím, tak jsem si také upgradoval Geoscout na verzi 4 - požívám WM6.5 - a po náležité registraci přes Geocaching.com se mi sice Geoscout zprovoznil, ale nefunguje mi tam registrační číslo a mám použití omezeno na 30 dnů. Rozumím tomu tedy dobře, že musím opět zaplatit? Platil jsem základní cenu 20liber za tehdy verzi 2 a potom v polovině loňského roku dalších 5 liber za upgrade na verzi 3.
  • 0

#874 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 23:45

Nemusíš platit! Stuart (autor aplikace) tam má nějakou chybu, že ta nová verze vůbec nerozpozná platící uživatele. Napiš mu jen stručně email v angličtině ve znění jako že máš Geoscouta koupeného, ale hlásí ti to co ti to hlásí...potřebuje ke zprovoznění jen tvůj nick pro přihlášení na Geocaching.com Mě to tak zprovoznil za pár minut.
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#875 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 12:40

Upgradoval jsem z 3kové verze pomocí patche ze stránek Geoscouta a takhle se mi to bez připojení na net chová, Vám to bez aktivního datového přenosu jde spustit??? EDIT: Nejnovější verze 4.0.0.3 už funguje korektně, doporučuji!
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#876 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 20:11

Stuart sice prisel (KONECNE) s resenim nespolehliveho stahovani, ale myslim, ze pro spoustu uzivatelu pozde. Mne osobne laxnim pristupem tak nastval, ze jsem opet presel k PocketDrake a vyhledove k aDrake. Jen jsem si chtel alespon zkusit, jak to facha v nove verzi (4.0.0.3) a stahlo mi to uz nalezene kese jako nenalezene a tudiz se opet potvrdilo, ze Stuart na to vice-mene kasle. Krome toho, s ohledem na podminky Geocaching Live, uz geoscout nebude mit pro basic membery smysl, protoze omezeni poctu stahnutych kesi (s kompletnim listingem) je dost tristni. Takze sbohem, Stuarte :(
  • 0

#877 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:11

Stáhl jsem si upgrade, pak i celý nový program čtyřky, po nějaké době pokusů jsem to spustil, to že se mi zobrazují všechny keše jako neodlovené, bych ještě skousl, ovšem nemožnost zadat jiné stahování než tradiček, je na zabití. Je to škoda, na scouta jsem si zvykl, ale asi se budu muset poohlédnout jinde.
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#878 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 10:42

Jak jsem jiz drive psal, i ja jsem se nechal na novou verzi nachytat. Odstranil jsem ji a nainstaloval zpet trojkovou. Ale ouha! Nenacetlo mi to databazi, nezobrazila se jedina kes. Prepsal jsem ji tedy zalohovanou, jeste z pred instalace ctyrky a stale nic. Vsechny kese v pytli. Vcetne cca 50-70 suplikovych vylustenych mysterek a multin. Nema nekdo napad jak je vydolovat zpet?
  • 0

#879 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 15:55

Netuším, mě se stalo to samé :(
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#880 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 19:15

xheretic napsal/a:
Netuším, mě se stalo to samé :(

Mel jsi databazi taky rozdelenou na kategorie? Ja jich tam mel prez 10. Pred chvili jsem ale prisel na to ze na mape se krabice zobrazujou. To je ale hooodne kostrbaty reseni jak se k nim dostavat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama