Přejít na obsah


Fotka

Aplikace GCz, v. 0.0.31 - na hledání cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#81 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 19:35

hajass napsal/a:
Ahoj lidičky, poraďte prosím. Mám Asus A632 a mám tento problém: najdu nějakou kešku, vše je v pohodě, ale když přepnu na google mapy, tak mi to sice ukazuje, kde ta keška je, ale nepřipojí se na GPS (tu blokuje GCz) a já nevidím na mapě svoji polohu. Vyzkoušel jsem různé kombinace nastavení jak v WM5, tak i programů, ale jak je aktivní GCz, tak mi GPS v mapách nefungují. Nemáte tušení, kde dělám chybu a jak to má být vše nastavené?


Google Maps standartne pracuji s funkci Moje Poloha - modra tecka v pravem dolni rohu - kterou ziskavas nacitanim dat za pomoci GPRS/EDGE..proste nejakeho datoveho prenosu. To je ale velice nepresne a proto mas k dispozici v menu polozku "Pouzit GPS".
Nekdy neni uplne od veci jiz GPS spustit pri nacteni uvodni obrazovky programu.
  • 0

Vojcek 1986


#82 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 20:09

V Google mapách zaškrtnuto "Použít gps" mám, ale podle nastavení v systému a v mapách to buď hodí hlášku, že tio inicializuje GPS ( a nic se neděje), nebo že GPS nefunguje :(. Pokud pustím mapy samostatně, tak to funguje normálně, ale pokud je pustím z GCz, tak se to prostě k GPS neumí (já to neumím ;)) připojit...
  • 0

#83 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 20:11

Ta nová verze vypadá dobře, ale nikde nemůžu v nastavení najít poměrně důležitou funkci a to je "vyhledání pouze nenalezených kešek".... vždy mi to najde všechny kešky. Stará verze tuto možnost měla!!! Poradí někdo?? Předem díky ;)
  • 0

#84 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 20:25

pospecom napsal/a:
Ta nová verze vypadá dobře, ale nikde nemůžu v nastavení najít poměrně důležitou funkci a to je "vyhledání pouze nenalezených kešek".... vždy mi to najde všechny kešky. Stará verze tuto možnost měla!!! Poradí někdo?? Předem díky ;)


Menu - Option - Search Settings - zafajfkovat Exclude your ....
  • 0

#85 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 20:32

hajass napsal/a:

pospecom napsal/a:
Ta nová verze vypadá dobře, ale nikde nemůžu v nastavení najít poměrně důležitou funkci a to je "vyhledání pouze nenalezených kešek".... vždy mi to najde všechny kešky. Stará verze tuto možnost měla!!! Poradí někdo?? Předem díky ;)


Menu - Option - Search Settings - zafajfkovat Exclude your ....


Paráda...už to je OK. :D Moc díky za pomoc. ;)
  • 0

#86 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 20:40

hajass napsal/a:
V Google mapách zaškrtnuto "Použít gps" mám, ale podle nastavení v systému a v mapách to buď hodí hlášku, že tio inicializuje GPS ( a nic se neděje), nebo že GPS nefunguje :(. Pokud pustím mapy samostatně, tak to funguje normálně, ale pokud je pustím z GCz, tak se to prostě k GPS neumí (já to neumím ;)) připojit...


Mozna by to chtelo nastavit spravne moznosti GPS. Ja mam napriklad zvolen komunikacni port/ COM Port na COM4 a rychlost na 4800 b/s, coz je uvadeno jako Baud Rate. Pokud nevis, jaky port pouzivas, zkus se mrknout do nastaveni jinych navigacnich programu nebo proste vyzkousej, na jakem se ti to chyta. Tolik muj napad.
  • 0

Vojcek 1986


#87 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 5:42

Jede mi to na COM5 a rychlost na 4800 b/s. Proste se to chová tak, jako kbyby si GCz zabral GPS jen pro sebe a pro mapy to už nepustí :(. Tím, že z GCz spustím mapy, tak GCz stále běží na pozadí a neuvolní GPS pro mapy.
  • 0

#88 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 6:30

Mně se takto chovaly aplikace na WM5, ale teď mám XPERII s WM6.1 a je to naprosto v pohodě. Přepnutí tam i zpět mezi GCzII a Google map je bez výpadku signálu GPS. Takže chybu bych asi hledal v nastavení samotného HW.
  • 0

#89 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 13:37

Asi mám smůlu. U starší verze 0.0.32, kde nešel nastavit port, jsem přímo v systému nastavil harwardový port GPS na COM5 a v GCz se GPS zapnula až tehdy, když jsem zapnul kompas. Pokud jsem vyskočil z kompasu, tak se GPS vypnula a když jsem šel do Google map, tak GPS byla volná pro mapy. Jenže teď je ta GPS zapnutá furt a proto ty problémy. A nevím, jak to udělat, aby byla volná pro mapy. Ach jo...:(
  • 0

#90 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 18:02

Možná by ti pomohl prográmek Gps gate, umožňuje sdílet gpsku pro více aplikací. Na WM5 to bude asi potřeba. Další možnost je do tvého přístroje flashnout nějakou 6.X ROMku.
  • 0

#91 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 7:14

Tak mám pocit, že ten tip na GPSGate je to pravé ořechové :). Odpoledne to vyzkouším a dám vědět, jak to dopadlo. Jinak všem veliké díky za trpělivost a snahu...
  • 0

#92 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 8:53

Autor poslední dobou na GCzII maká bez oddechu. Denně vychází aktualizace, někdy i dvě. :c)
Už jsem to tu někdy psal, stáhněte a nainstalujte si AppToDate http://www.apptodate.org/get. Aktualizace nebyly jednodušší... ;)
  • 0

#93 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 9:44

hajass napsal/a:
Tak mám pocit, že ten tip na GPSGate je to pravé ořechové :). Odpoledne to vyzkouším a dám vědět, jak to dopadlo. Jinak všem veliké díky za trpělivost a snahu...


Tak už to opravdu funguje :D. Díky
  • 0

#94 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 12:00

termiter.cz napsal/a:
Autor poslední dobou na GCzII maká bez oddechu. Denně vychází aktualizace, někdy i dvě. :c)
Už jsem to tu někdy psal, stáhněte a nainstalujte si AppToDate http://www.apptodate.org/get. Aktualizace nebyly jednodušší... ;)



A co ta aplikačka AppToDate umi?? Jestli jsem to dobře pochopil, tak to má být nějaký aktualizátor pro GCz a nebo jsem úplně mimo mísu?? ;) Po nainstalování do HTC se mi někam schovala a nikde ji nemůžu najít... :(
  • 0

#95 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 12:25

AppToDate je aplikace, která na vyžádání projde nainstalované programy a podívá se, zda není nová aktualizace. Pokud je, umožní aktualizaci stáhnout a nainstalovat. Umí aktualizovat všechno možné, nejen GCz. Pokud ji nemůžeš po nainstalování najít, tak mrkni přímo do menu Start, zda tam není.
  • 0

#96 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 12:27

pospecom napsal/a:

termiter.cz napsal/a:
Autor poslední dobou na GCzII maká bez oddechu. Denně vychází aktualizace, někdy i dvě. :c)
Už jsem to tu někdy psal, stáhněte a nainstalujte si AppToDate http://www.apptodate.org/get. Aktualizace nebyly jednodušší... ;)



A co ta aplikačka AppToDate umi?? Jestli jsem to dobře pochopil, tak to má být nějaký aktualizátor pro GCz a nebo jsem úplně mimo mísu?? ;) Po nainstalování do HTC se mi někam schovala a nikde ji nemůžu najít... :(

kontroluje nove verze a aktualizuje nejen GCz, ale i dalsi aplikace ktere to podporuji (u me treba NoData, Resco Explorer). Mel bys ji najit nekde mezi programy, spoustim ji jednou za cas rucne, zadne planovani asi nema
  • 0

#97 tenOrbs

tenOrbs

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 12:38

Potvrzuji skvělou funkčnost GCz! Je to první cachesoft, který mi na mobilu funguje bez problémů. Mám SonyEricsson Xperia s WM 6.1, z mobilu mám teď stále čerstvýho pomocníka ke Coloradu..jen ten signál v kopcích občas zahapruje :)
  • 0

#98 koljas

koljas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 12:24

Dobrý den. Chtěl jsem si nainstalovat novou verzi, ale dočetl jsem se že v ní GPS stále běží. Je to pravda nebo jde nějak vypnout? GPSka mi strašně žere baterku, to bych musel na keš --> domů nabít --> na keš --> domů nabít :D
  • 0
Mio A701, 15 let, hledám ...

#99 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 12:32

Bud bez obav ve verzi 0.2.33.5 vypnout jde, takze chození domu mezi kesema muzes vynechat :-)
  • 0

#100 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 13:04

Jsem slepej nebo opravdu neni v te nejnovejsi verzi 0.2.33.6 moznost nezobrazovat nalezene kesky?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama