Přejít na obsah


Fotka

Aplikace GCz, v. 0.0.31 - na hledání cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#101 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 13:31

A je správně. :)

Menu - Option - Search Settings - Exclude your owned or found items from result.
  • 0

#102 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 13:58

termiter.cz : Diky super, sem rad, ze jsem slepej B)B)B). Trosku to predelal a tohle nastaveni jsem nak vcera porad prehlizel...diky.
  • 0

#103 ma-fa

ma-fa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 8:48

Klasickou sipku to asi nema, ze? Nebo ji nevidim ... B)
  • 0

#104 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 13:37

GPS Monitor. Tam je vše, co potřebuješ, i šipka.
  • 0

#105 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 15:35

Zkoušel někdo z vás GCz s Virtual GPS (http://www.kamlex.co...id=34&Itemid=28)?

Funguje spolehlivě. Ideální na přípravu a prohledávání okolních keší v okolí, pokud jste třeba v budově, nebo v místech se špatným signálem.
Díky virtuální GPS můžou kačerovat i ti, kteří mají WM zařízení bez GPS. Hledat můžou sice jen podle Google Maps, ale to podle mé zkušenosti ve většině případů stačí.

Virtual GPS rozhodně doporučuju jako doplněk k GCz.
  • 0

#106 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 21:04

Víte někdo co je ta oranžová tečka na GPS monitoru? A jak tam dostat zobrazení vice keší než právě jedné vybrané (kvůli optimálnímu naplánování trasy)? Poslední dobou mi u GCz strašně skáče signál GPS. Stane se mi, že jdu ke kešce, vzdálenost lineárně ubývá a najednou skočí o kilometr zpět. Dělá to jen GCz, ostatní navigační systémy jsou OK. Ale čas, kdy to začalo dělat, se nápadně shoduje s flash nového firmware na mé Xperii. Takže zdroj problému bych viděl spíš tady.
  • 0

#107 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2009 - 22:00

Oranžová tečka je slunce, docela se to hodí pro zorientování přístroje když stojíš na místě. Více keší pro naplánování optimální trasy zobrazíš nejlépe v Google Maps. ;)
  • 0

#108 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 12:28

Díky za info. Druhou část dotazu jsem si asi zodpověděl sám. Přepnutí z GPS Automatically na Manual závadu odstranilo. Asi s mým Hw má GCz nějaké potíže při autodetekci GPSky.
  • 0

#109 ma-fa

ma-fa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 14:59

Jde nejak odstranit modra sipka? Ani nevim k cemu tam vlastne je :(
  • 0

#110 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 18:55

ma-fa napsal/a:
Jde nejak odstranit modra sipka? Ani nevim k cemu tam vlastne je :(

Ukazuje tvůj směr :)
  • 0

#111 ma-fa

ma-fa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 19:11

Misha kulicka napsal/a:

ma-fa napsal/a:
Jde nejak odstranit modra sipka? Ani nevim k cemu tam vlastne je :(

Ukazuje tvůj směr :)


Muj smer? Mam nastaveno "Heading Up", cervena ukazuje smer ke kesce a modra stoji - nehybe se. Tak to asi nejak nechapu ...
  • 0

#112 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 19:52

Já mám za to, že modrá ukazuje tam, kam jdu já a červená směr ke keši. Když jsou překryté, tak jdu napřímo.
  • 0

#113 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 20:58

oliver napsal/a:
ahoj, při vyhledání kešek v okolí nějakého bodu nebo souřadnice se objeví seznam nalezených kešek a při tapnutí na některou z nich pro stažení podrobností se objeví hláška "keška nenalazena" dělá mi to GCzI i GCzII


To se mi stalo dnes - zkus co já: odinstalovat a znovu nainstalovat. A radši restart. Použij nejnovější verzi GCzII z http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm (na GCzI už zapomeňte, na té práce, jak jsem postřehl, už skončily).
  • 0

#114 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 21:02

ma-fa napsal/a:
Muj smer? Mam nastaveno "Heading Up", cervena ukazuje smer ke kesce a modra stoji - nehybe se. Tak to asi nejak nechapu ...


Modrá skutečně ukazuje tvůj směr a nehýbe se (=ukazuje stále nahoru), protože máš nastaveno Heading up. ;) Já používám North up a tam se vesele hýbou obě.
  • 0

#115 bejek

bejek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 16:50

Neda se v tom programu doma stahnout nejaky cache list a pak kdyz budu oflajn tak najit nejblizsi kes z tech co mam stazene? Tahle funkce by byla super... stahnout si kes z prostoru kam jedete a pak uz v terenu fungovat naprosto oflajn...
  • 0

#116 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 16:52

Podle jedné z voleb 1-8 si stáhneš seznam keší, které si uložíš do cache list a v terénu jen načteš. Seznam si necháš zobrazit v Google map a hledáš a hledáš a hledáš :)
  • 0

#117 blitzer666

blitzer666

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 22:59

bejek: jj, to by se mi taky libilo, aby v offlajn listu byla moznost hledani (treba podle nazvu kese)... to je snad jediny co mi chybi k naprosty dokonalosti tohohle skvelyho programu
  • 0

#118 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 7:59

blitzer666 napsal/a:
bejek: jj, to by se mi taky libilo, aby v offlajn listu byla moznost hledani (treba podle nazvu kese)... to je snad jediny co mi chybi k naprosty dokonalosti tohohle skvelyho programu

To možná v GCzIII :-). Nicméně současný program je potřeba chápat jako online aplikaci s určitými offline vylepšeními.
Jinak cache list je samozřejmě možné uložit i si předem přednačíst všechny keše, které obsahuje - je to v Menu, stačí udělat kuk. :-) (kdybych to udělal před cestou do Vídně a nespoléhal na to, že se tam připojím k nějaké wi-fi...připojil ke dvěma, ale inetit se nedalo :-(

Aktuální verze 13 - http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm.
  • 0

#119 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 8:04

Vyšla nová verze i s verzi pro WM Standart " pro bezdotikove pristroje " třeba jako je HTC S740 Rose.
Návod na instalaci je na stejné stránce jako soubory pro download.
http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm
Vyzkoušeno a chodi :-)
  • 0

#120 TOMSTAR66

TOMSTAR66

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 17:43

Dá se nějak zpětně označit nalez ?? (Myslim v ofline souboru ktery mam uložený na kartě) Zkoušel jsem udělat reload cache ale nic se nezměnilo. Pořád ji mám označenou jako nenalezenou
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama