Přejít na obsah


Fotka

Aplikace GCz, v. 0.0.31 - na hledání cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#141 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:56

Mám taky WM 6.1 (EN). Teď jsem si ten list se 100 kešemi natáhl znovu (byl uložen seřazený podle toho Buchlova) a zkusil ještě seřadit podle Current position. Takže jsem nakopnul GPS, počkal na fix (jsi si jistý, že jsi měl fix?) a zkusil sort podle aktuálních souřadnic - opět OK. Netuším, co je u tebe za problém, ale přistoupil bych k tomu klasickým způsobem. Tedy list smaž (filemanagerem) a natáhni si ho znovu, v něm bude nějaký problém. A zkus třídění.
  • 0

#142 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:02

Pontiac_CZ napsal/a:
Mám taky WM 6.1 (EN). Teď jsem si ten list se 100 kešemi natáhl znovu (byl uložen seřazený podle toho Buchlova) a zkusil ještě seřadit podle Current position. Takže jsem nakopnul GPS, počkal na fix (jsi si jistý, že jsi měl fix?) a zkusil sort podle aktuálních souřadnic - opět OK.

Netuším, co je u tebe za problém, ale přistoupil bych k tomu klasickým způsobem. Tedy list smaž (filemanagerem) a natáhni si ho znovu, v něm bude nějaký problém. A zkus třídění.


no mě nefunguje ani seradit podle vybrane kese a dokonce ani seradit podle zadanych souradinc :-(
  • 0

#143 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:06

Ani když je to lautr nový list třeba jen s 20 kešemi?
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#144 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:26

no proste to nejede i kdyz si stahnu hned par novych kesi a pak je dam seradit tak na prvnich mam jen nuly skosel jsem aplikaci odinstalovat celou slozku smazat a pote spustit znova import 100 kesi vse v poradku s spravnymy vzdalenostmi ounacena jedna z nich vybrana moznost seradit podle ntehle a zase jsou vsude nuly :-(
  • 0

#145 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:30

Hmm, tak to je vyčerpávající. Poradit v tomto případě tedy neumím. :(
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#146 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 14:12

tak jsem obdržel od kamaráda GPX v PQ formátu (děkuji) a nějak netuším jak to naládovat abych soubor wpts měl v složce waypoints...navíc netuším jak pořešit diakritiku, v listingu, v názvech....
  • 0

#147 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 7:18

Jen dotaz k GCz V nové verzi přibyl Static Map support. To je určitě vlastnost, po které tu hodně lidí volalo, ale nějak jsem nevypátral, jak jí použít.
  • 0

#148 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:33

jakamil napsal/a:
Jen dotaz k GCz
V nové verzi přibyl Static Map support. To je určitě vlastnost, po které tu hodně lidí volalo, ale nějak jsem nevypátral, jak jí použít.

Když se koukneš do description u kese, nekde dole pribudou 4 obrazky. Ja mam automaticke stahovani obrazku vypnute, takze se mi az po tapnuti na ne nahraje google mapa ve trech ruznych zoomech, nebo fotomapa v maximalnim priblizeni s oznacenou polohou kese. Takze na dohledani ani neni treba prepinat do google maps.
  • 0

#149 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 13:59

Parkis napsal/a:

jakamil napsal/a:
Jen dotaz k GCz
V nové verzi přibyl Static Map support. To je určitě vlastnost, po které tu hodně lidí volalo, ale nějak jsem nevypátral, jak jí použít.

Když se koukneš do description u kese, nekde dole pribudou 4 obrazky. Ja mam automaticke stahovani obrazku vypnute, takze se mi az po tapnuti na ne nahraje google mapa ve trech ruznych zoomech, nebo fotomapa v maximalnim priblizeni s oznacenou polohou kese. Takze na dohledani ani neni treba prepinat do google maps.

Perfektní, díky moc, toho jsem si nevšiml. Zato jsem si všiml záhady, že se můj dotaz objevil pod uživatelem "jakamil". :o:o:o
Přísahám, že jsem to psal jako já, jakamila neznám a nechci s ním mít (alespoň zatím) nic společného.
  • 0

#150 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 14:36

To je dobrý bug. Evidentně se nám hroutí geocaching.cz. :D
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#151 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 7:25

Nic se nehrouti, jen jsem jeho dotaz prevedl z meho vlakna " temau " navody manualy .... sem, kde by spis mel byt, kdyz se pta na urcity software. V tomto tematu ho rozhodne nepsal !!!
Tusil jsem ze se tady odoved najde a chtel jsem ji prehodit pak ke me do tematu navody manualy... abych mu pomohl.
Za dobrotu na zebrotu:(
Jinak ja stebou taky nechci mit nic spolecneho mtaufe ;)
Doufam ze chapete :)


mtauf napsal/a:

Parkis napsal/a:

jakamil napsal/a:
Jen dotaz k GCz
V nové verzi přibyl Static Map support. To je určitě vlastnost, po které tu hodně lidí volalo, ale nějak jsem nevypátral, jak jí použít.

Když se koukneš do description u kese, nekde dole pribudou 4 obrazky. Ja mam automaticke stahovani obrazku vypnute, takze se mi az po tapnuti na ne nahraje google mapa ve trech ruznych zoomech, nebo fotomapa v maximalnim priblizeni s oznacenou polohou kese. Takze na dohledani ani neni treba prepinat do google maps.

Perfektní, díky moc, toho jsem si nevšiml. Zato jsem si všiml záhady, že se můj dotaz objevil pod uživatelem "jakamil". :o:o:o
Přísahám, že jsem to psal jako já, jakamila neznám a nechci s ním mít (alespoň zatím) nic společného.


  • 0

#152 jakamil

jakamil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 10:38

Neobevil jsem funkci na smazani ulozenych listingu. Jsem slepej a nebo to musim mazat rucne ? :( Dik.
  • 0

#153 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 14:15

Se slepotou nevím ;) , ale tato funkce skutečně není - je třeba filemanagarem ručně promazat složku Caches.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#154 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 15:33

Ijacek007: ty máš určitě v Options - Download settings nastavených 100 keší, že? Já mám 20 a do stovky jsem je dostahoval postupně po dvaceti. V GCzII je bug, kdy víc než dvacet naráz jde stáhnout, ale ty nad 20 nemají v .xml zapsány souřadnice. Teď jsem si to konečně nasimuloval i sám. Ty, co nemají souřadnice, jsou všechny seřazeno 0 metrů od místa řazení. Právě to jeden človíček ohlásil na xda jako bug, tak se dá očekávat náprava.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#155 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 21:11

Jde nejak nastavit aby mi program automaticky stahnul vsechny obrazky v listingu a k tomu i vsechny mapy? abych nemusel na kazdej obrazek tukat... a jeste jeden dotaz. kdyz mam v cache listu ulozenych treba 7 kesi a chci do tohoto seznamu este dve pridat tak to se dela jak? teda pokud to jde... nikdy jsem nenasel zadnou polozku "pridat do ***list"
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#156 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 16 červenec 2009 - 7:28

Nikde na webu GCz jsem nenasel kontakt, kam psat bugy pripadne napady. je autor taky na xda?
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#157 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 7:31

je tam odkaz primo na vlakno na XDA kam muzes psat sve postrehy : http://forum.xda-dev...49&goto=newpost
  • 0

#158 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 11:32

Pontiac_CZ napsal/a:
Ijacek007: ty máš určitě v Options - Download settings nastavených 100 keší, že? Já mám 20 a do stovky jsem je dostahoval postupně po dvaceti. V GCzII je bug, kdy víc než dvacet naráz jde stáhnout, ale ty nad 20 nemají v .xml zapsány souřadnice. Teď jsem si to konečně nasimuloval i sám. Ty, co nemají souřadnice, jsou všechny seřazeno 0 metrů od místa řazení.

Právě to jeden človíček ohlásil na xda jako bug, tak se dá očekávat náprava.


hoj hoj no ja po tom co tobe to tady fungovaly jsem hned napsal autorovy programu a popsal jsem mu problem napsal mi ze to opravi a ted koukam ze to opravil v nove verzi tak to jdu testnout jinak s autorem se da domluvit i skoro rukama nohama :-)
  • 0

#159 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 11:39

stále nikdo neví jak přidat WPTS z exportovaných PQ do složky waypoints ?
  • 0

#160 Ijacek007

Ijacek007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 11:47

no tak jsem to overil a opravdu je to ted uz v poradku nini muzete v klidu naimportovat 100 kesi v okoli a pak je muzete libovolne serazovat a vse funguje jak ma :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama